Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rzecz gustu. A o gustach się nie dyskutuje tak? Skoro jednak zacząłeś to określę tę pieśń tak: disco polo w zwolnionym tempie, z usilnie udawaną melancholijną nutą. Gość nie jest sam - tak śpiewa. Niech tak myśli i do polityki nie wraca.
  Jasne, że o gustach sie nie dyskutuje, ale jednak okre.ślanie tego mianem disco polo to przesada. Przede wszystkim dlatego, ze produkcji p. Pruszkowskiego do brzmien dyskotekowych jednak  daleko. Okresliłabym to mianem jakiegoś pop-rocka. Aha - uprzejmie proszę o niezmienianie mi płci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten gość już był i co? a no gówno:)   nic nie zrobił dla Lublina zacofany grajek niech jedzie do Torunia do rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marcin Nowak, jest spoko gość, tworzy udany duet z Panem Michałem Widomskim. Zarówno Pan Marcin jak i Michał - wiedzą, że bycie Radnym to nie branie diety i nawijanie bzdur, ale praca i poświęcanie się dla innych. Nie jestem z Lublina, ale z chęcią oddałabym na nich głos. Pozostałym czytelnikom Dziennika polecam przeczytać wierszowane interpelacje Pana Marcina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że o gustach sie nie dyskutuje, ale jednak okre.ślanie tego mianem disco polo to przesada. Przede wszystkim dlatego, ze produkcji p. Pruszkowskiego do brzmien dyskotekowych jednak  daleko. Okresliłabym to mianem jakiegoś pop-rocka. Aha - uprzejmie proszę o niezmienianie mi płci!
Ależ nie pomyślałem nawet o zmianie twojej płci. A na pop-rock ten siwy łeb chyba jest za stary i nie bardzo jarzy o co w rock'u kaman. On czai tylko jak pachnie koryto i dlatego tak się do niego łasi, że aż zaśpiewał ch wie po co i na co jak i tak nie umie. Ot karierowicz z Bożej łaski bez talentu, weny twórczej i ogólnie takie nie wiadomo co. Ale jak to mawiają: łeb siwieje, d...pa szaleje. No to zaszalał i czas na niego, żeby się pożegnał i powiedział: adios amigos! My tego kolesia w każdym razie żegnamy słowami: Idż i nie wracaj, dla ciebie uczciwa praca! Za tysiąc złotych, pokaż, żeś jest nie z hołoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie jestem mieszkańcem Łęcznej :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piosenka wychwala życie w Lublinie. To oznacza, że pisowskiemu pruszkowskiemu też podoba się Lublin pod rządami platformy z Żukiem na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pruszkowski - OK tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Pan Pruszkowski jest typowym politykiem, ktory potrafi być tylko na stanowisku. Błagam. Niech będzie na jak najmniej decyzyjnym stanowisku za rozsądne pieniądze. tak będzie lepiej dla ogółu mieszkańców Lublina. On dostanie pieniądze, a my wyborcy uwolnimy się od niego. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijam politykę - piosenka jest naprawdę GIT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radosław Janusz Olejniczak - facet mnie kupił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANDREZJ  PŁYTA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olejniczak - masz mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak poważnie to utwór mi się podoba zwyczajnie Pruszkowski wydawał mi się być raczej klawiszowcem a tu proszę fajny utwór który chyba pozostanie na dłużej ... swoją drogą to dziwne że w mieście które starało się o jakieś tytuły że stolica niby i że kultura  mało kto zauważa że nie wszystko w kampanii wyborczej kontrkandydatów wymaga zwalczania cóż balonik  z kulturą pękł i kultury zbrakło animatorom fontannowym  ... wsamraśność to nic innego niż bycie na miarę ani za małe ani za duże lecz w sam raz zaśpiewaj Andrzeju jeszcze raz  https://www.youtube.com/watch?v=1Ifob-6D--M   szacun - po prostu szacun tęsknię do Lublina z czasów Pruszkowskiego (szczególnie z pierwszej kadencji) potem było już tylko głupiej i bardziej pretensjonalnie cóż czas płynie czas na Kowalskiego.
Ostatnio edytowany 29 października 2014 r. o 21:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ulega konwersacji - Janusz z Łynczny rządzi! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...