Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

H&M wyniesie się z kamienicy przy deptaku. Dużo lokali do wynajęcia w centrum

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2016 r. o 07:22 Powrót do artykułu
Krakowskie niezadługo stanie się rajem dla meneli jak ul. Piotrowska w Łodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mowilem juz w 2014 roku, ze siciowek ejst za duzo i ze za kilka lat beda swoje sklepy w Lublinie zamykac.... znajomi mnie wysmiali..i co teraz:)?... H&M ma trzy inne sklepy w Lublinie, widocznie zamykaja najdrozszy i najmniej rentowny. w 2017 zamykanie zaczna inna siciowki typi LPP/ RESERVED/cropp . tego ejst za duzo w kazdym centrum handlowym to samo po 5 taki samych sklepow w relatywnie niedzuym miscie..Lublin ze Świdnikiem MA NIESPELNA 400 tys, w dodatku to dosc biedne aglomeracja... plaza, felicity i tasasy zamkowe zabetonowaly juz handel szmatami w tym miescie... peirwsza ofiara jest outlet na Melgiwskiej , ktory ejst totalnym niewypalem, OLimp jest w trakcie transformacji i musi walczyc o klineta, w galerii orkana obok tesco sa miesiacami wolne miejsca .. zadna galeria obok IKEA NIE powstanie, no chyab ze za skalepami typu pepco , bidronka i ccc i siec z uzywana odzieza- one niezle ciagla w tym biednym miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo za drogie, a chytry dwa razy traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto chodzi po ciuchy na deptak?I proszę tak nie rozpaczać,nawet po Lufthansie już są chętni na przejęcie połączenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolson napisał:
peirwsza ofiara jest outlet na Melgiwskiej , ktory ejst totalnym niewypalem,
Co jest nie tak z Outlet Center na ul. Mełgiewskiej, bo nigdy na tym zadupiu nie byłam. Niewyjściowa lokalizacja ? Drogie ceny ? Asortyment taki sam jak wszędziej indziej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszytkiego po trochu. Ceny jak wszędzie. Daleko. Wejście z parkingu niewygodne. Lepiej stanąć samochodem przy Castoramie i wejść niż pod Outletem. Jednym słowem lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą inspiracją jaką dają władcy naszego miasta swoim mieszkańcom, jest chęć do opuszczenia Lublina i poszukania możliwośći życia i przeżycia w innym miejscu w kraju czy za granicą. Bez miejsc pracy nie ma życia. Tym zajmijmy się w pierwszej kolejności, ale na Boga, nie budową nowych galerii handlowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej róbcie centrum bez samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
dalej róbcie centrum bez samochodów
To prawda. To miasto zniechęca ludzi do przyjeżdzania do centrum. Niech podniosą jeszcze bardziej opłaty za parkowanie, to bedą same pustostany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako że mieszkam na obrzeżach Lublina do centrum MPK nie przyjadę. W sobotę w czasie trwania karnawału wpadłem na pomysł przyjechania na Stare Miasto. Po 20 minutach krążenia  i szukania parkingu zrezygnowałem. Wszystko łącznie z płatnymi, zajęte. Dla mnie wyrzucanie ruchu samochodów z centrum urosłu już do rangii misji specjalnej, żeby nie powiedzieć manii. Wydłużony deptak to zlikwidowane miejsca na Krakowskim, potem Zielona bez samochodów, lekko licząć ok 50 miejsc mniej, a co w zamian? NIC. Nie twierdzę, że samochodem mam wjechać na Stre Miasto, ale chciałbym się zatrzymać tak w odległosći 5-10 minut spacerem. Dlaczego nikt nie pomyśli o parkingu z prawdziwego zdarzenia, płatnym, co bo miasto dostawało za to kasę. Idealne do tego jest miejsce między Wodopojną i Lubartowską, nachylenie terenu umożliwa jego schowanie, tak by na wierzchu było zielono. No ale ten teren komuś przyobiecano, na jakąś galerię, a jakże. Brak możliwości zaparkowania uśmierci deptak. W czasie imprez typu karnawał czy targ są tłumy, oczywiście, ale poza tym, kto tam będzie jeździł, bo ze studenckiej kieszeni to firmy tam się nie utrzymają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barbara napisał:
lolson napisał:
peirwsza ofiara jest outlet na Melgiwskiej , ktory ejst totalnym niewypalem,
Co jest nie tak z Outlet Center na ul. Mełgiewskiej, bo nigdy na tym zadupiu nie byłam. Niewyjściowa lokalizacja ? Drogie ceny ? Asortyment taki sam jak wszędziej indziej ?
brak klientow.. lokalizaja taka sobie ale głowny problem, ze to centrum jest w polowie nieskomercializowana tam ejst sporo wolnych lokalow do wynajecia, widocznie drozsze marki nie chca wchodzic do lublina - nie widza potencjalu. w weekend cos tam sie krecie ale na tygodniu sa tam przerazliwe pustki. w podobnych outletach w polsce jest mlyn caly czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być kretynem, żeby wierzyć, iż ludzie mieszkający w innych dzielnicach niż Śródmieście będą po zakupy przyjeżdżać na rowerach, czy MPK. Dodatkowo sklepy, czy inne punkty działalności gosp. muszą mieć miejsce do parkowania dla siebie i klientów, bo jak ktoś jedzie 10 km załatwić sprawę, to nie będzie zostawiał auta 5 km od danego punktu i jeszcze za to płacił. Centrum to będą tylko knajpy zapełnione przez różną "jenteligencję" pijącą piwo przez wiele godzin. Jak jeszcze deptak zostanie powiększony tak, że nawet MPK będzie miało problem przez przejechanie odcinka od zdaje się Wodopojnej do Koziej to i nawet zwolennicy autobusów dadzą sobie spokój. To XXI wiek, a nie czasy kiedy ludzie z tobołami na plecach chodzili, a Lublin to nie Paryż tylko miasto średniej wielkości. Niech mundre władze zamiast stawiać na szptenej Lubartowskiej jakieś kwiaty, albo na 1 Maja jakieś drewniane stołki i drzewa w donicach zajmą się remontami tych ulic, kamienic, usuwaniem ludzi, którzy powinni mieszkać w slamsach to one już przez sam swój wygląd staną się piękne. Podobnie z Kunickiego. Kamienice z początku XX wieku, a ulica wygląda jak Targówek w Warszawie. A ta ulica, jak i Lubartowska to powinny być ulice reprezentacyjne. A jakimś cudem władze Lublina zajęły się sypialniami takimi jak Czuby, Poręba, itp., zamiast dbać o stare dzielnice, aby miasto było naprawdę piękne. Idiotyczny, prymitywny napis nad wiaduktem nad DMM nawet po zmianie nie nada urokowi Lublinowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z zapowiadaną budową wielkej galerii handlowej w miejsce Galerii Centrum (były PEDET) ? Teren dawno sprzedany, a ten szary bunkier z końca lat 60-tych mieli wyburzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^nikt nie zainwestuje w to "cos" bo tarasy zamkowe i felicity zabetonowalo juz oferte handlowa w lublinie. W naszej czesci Polski nic oprocz tanich sieciowek(nota bene dla polaka zarabiajacego ponizej sredniej krajowej nie sa tanie) nie pocaignie obiektu handlowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do naszych kochanych rowero(pedało)mianiaków z ratusza - od kilku lat nie byłam na deptaku bo jeszcze mnie nie pogieło żeby autobusem jeździć z czubów do centrum. (a rower jest dobry na wycieczkę po lesie a nie po mieście). jak mi trzeba galerii to centrum kończy się pod plazą, po jaką chol** mam jeszcze pedałować na piechotę po deptaku? ostatni raz bywałam tam zanim postawione zostały parkomaty. domyślam się że na deptaku same ciapatki i malolaty z okolicznych szkół? powodzenia z wydłużaniu deptaka i robienia na królewskiej wielkiego przejścia dla pieszych czy co to tam ma być. ktoś słusznie powiedział - Piotrkowska nas czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie skąd w was tyle jadu???? W konću z deptaka zniknie jeden sklep zresztą z dosyć badziewnymi ubraniami.... jest bosko z lodami, są knajpki źeby usiąść i coś zjeść czy wypić kawę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deptak i zakaz parkowania jest super pomysłem na wyprowadzenie sklepów z Centrum. Brawo owady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest kwestia jadu, a rzeczywistość. Powiększanie deptaka, wymienianie co kilka lat nawierzchni ulic w centrum, gdzie w niektórych dzielnicach na chodnikach można sobie nogę wykręcić, czy drzewa w donicach, albo jakieś ustawianie stolików i stołków na 1 Maja, aby było gdzie pić to marnotrawienie NASZYCH pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deptak wieczorami po godz. 22 w weekendy to jedna wielka syfiasta melina. Pijacy alkohol już się nie kryją, siedzą na ławkach i spożywają bez strachu o mandat, tak samo okolice przy CK plac l.kaczyńskiego plac zabaw po godz. 21 to pijalnia. Darcie ryja i jeszcze bycie niby fajnym luzakiem, tak myslą zapijaczone mordy że są zabawni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...