Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Homofobiczna wystawa „Stop dewiacji” tym razem w Lublinie. Plakaty przy kościele

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2016 r. o 14:36 Powrót do artykułu
no to czarnosukienkowi mają przesrane ...żyją krócej o kilka lat i to jest całe szczęście..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lublinie tak promują cyklistów, a tu popatrzcie Państwo……
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest mowa nienawiści i poscycanie antagonizmow. Do proboszcza straciłem szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to odnosi się do księży homoseksualistów,czy to temat tabu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większej głupoty i idiotyzmu niż ta wystawa nie widziałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie to dobre miejsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd. A proboszcz wydawał się jednym z normalniejszych w tej sekcie. Dodatkowo śmieszy fakt, że ksiądz zaprośił najpierw tę "wystawę", a teraz nie ma odwagi cywilnej wypowiedzieć się jako jej promotor. Czyżby bał się jeszcze większego ośmieszenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponoć kościół głosi miłość ,miłosierdzie i pokój,a tu toleruje czy raczej promuje nienawiść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jak kto, ale Kościół jest ekspertem w Pedofilii i Homoseksualizmie... czyli wiedzą co piszą. Rozumiem, że te dane statystyczne objęły cały kościół katolicki, czy tylko Watykan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to same fakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre miejsce,najwięcej homoseksualistów i pedofilów u czarnych,a seminariach ho,ho,temat ukrywany,odwracanie uwagi,no bo jak dorosły chłopak w sukience,coś musi zrobić ze swoja seksualnościa, albo kochanka,albo ,,,,,,,,,,,,a Charamsa z Watykanu to gdzie teraz przebywa panie proboszczu w Barcelonie opowiada o Watykanie same ciekawostki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie wrażenie że "badania" były prowadzone na księżach KK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł i dobry wybór lokalizacji. Tylko banery należałoby obrócić o 180 stopni aby były skierowane do właściwych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest nieprawdziwego w tej wystawie? W XXI wieku nie może być takiego zacofania i ciemnogrodu jak w starożytności. To w starożytnym Rzymie i w starożytnej Sodomie było pedalstwo, ale to było zacofanie, brak chrześcijaństwa, pogaństwo. Myślałem, że mamy normalność i w XXI wieku pedalstwa nie będzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję serdecznie organizatorom wystawy, że ich życie jest tak jałowe i ubogie więc muszą się pocieszać w tak smutny sposób.Naprawdę mi ich żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ponoć kościół  głosi miłość ,miłosierdzie i pokój,a tu toleruje czy raczej promuje nienawiść
Czytaj ze zrozumieniem.Nawet 10 razy. Gdzie tutaj jest mowa o nienawiści?.Moim zdaniem jest to informacja. Wam tej nienawiści do innych już wystarczy. Widać to po wypowiedziach większości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta jest nieobiektywna. Czemu nazywają wystawę homofobiczną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem czynnym homoseksualistą i mam już 96 lat i dalej żyję! Czy jestem wyjątkiem od tego reguły, o której mówi "wystawa"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Gazeta jest nieobiektywna. Czemu nazywają wystawę homofobiczną?
Hmmm, no nie wiem...może dlatego że buduje nastroje anty-homo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przecież to same fakty
Że homo nie dożywają 65. roku życia? Link do jakichkolwiek badań na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...