Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Homoseksualny Lublin na wielkim obrazie

Utworzony przez hy, 9 maja 2011 r. o 19:26 Powrót do artykułu
TO MIASTO JESZCZE DŁUGO NIE BĘDZIE NORMALNE, SKORO KAŻDA PRÓBA OTWARCIA SIĘ NA INNYCH JEST MIAŻDŻONA PRZEZ PUSTE GŁÓWKI. DOBRZE, ŻE JUŻ TAM NIE MIESZKAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie to ludzie pokroju Szymona P. i Doktora K. będą nam wmawiać, że stosunki ludzi z różnymi zwierzętami też są ok. Chyba ich sponsorzy czyli Rektor UMCS i Prezydent Lublina powinni zainteresować się tymi POparańcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANKA FRANKA napisał:
TO MIASTO JESZCZE DŁUGO NIE BĘDZIE NORMALNE, SKORO KAŻDA PRÓBA OTWARCIA SIĘ NA INNYCH JEST MIAŻDŻONA PRZEZ PUSTE GŁÓWKI. DOBRZE, ŻE JUŻ TAM NIE MIESZKAM
A co wyemigrowało się do Tel-Avivu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik00 napisał:
Jestem gejem i ta wystawa mnie obraża. "Zrozumiałem, że to miłość analna" - co to jest?! Skoro chłopaczek to lubi i tego typu obrazki go kręcą to ma do tego prawo, ale pokazywanie tego publicznie to przegięcie. Chłopaczki przeginają swoje przegięcie. "Artysta" próbuje się lansować, nic poza tym. A że zna tylko miłość analną świadczy tylko o jego prostactwie. Zamiast pokazywać ludziom, że jesteśmy też ludźmi to oni pokazują swoje zboczone fantazje. Jestem przeciwny działalnością KPH, Homofaber i innych organizacji, bo spuszczeni ze smyczy chłopaczkowie robią większy brud społeczny, niż zrobili by ludzie, którzy poważnie potrafią do tego podejść. Gdybym miał drukarnię to też bym ich zbojkotował. Obrażają miasto, historię i mnie - homoseksualistę.
Mądra wypowiedź. W pełni popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sokole oko napisał:
I bardzo słusznie.
Nie wystarcza wam jedna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten cieć "artysta" się modli do jahwe aby ktoś nie zrobił z jego twarzy w nocy na ciemnej ulicy "sztuki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik00 napisał:
Jestem gejem i ta wystawa mnie obraża. "Zrozumiałem, że to miłość analna" - co to jest?! Skoro chłopaczek to lubi i tego typu obrazki go kręcą to ma do tego prawo, ale pokazywanie tego publicznie to przegięcie. Chłopaczki przeginają swoje przegięcie. "Artysta" próbuje się lansować, nic poza tym. A że zna tylko miłość analną świadczy tylko o jego prostactwie. Zamiast pokazywać ludziom, że jesteśmy też ludźmi to oni pokazują swoje zboczone fantazje. Jestem przeciwny działalnością KPH, Homofaber i innych organizacji, bo spuszczeni ze smyczy chłopaczkowie robią większy brud społeczny, niż zrobili by ludzie, którzy poważnie potrafią do tego podejść. Gdybym miał drukarnię to też bym ich zbojkotował. Obrażają miasto, historię i mnie - homoseksualistę.
Jestem hetero i zgadzam się z tobą w pełni, dodam, że z tego samego powodu obraża rownież mnie, jak można spłycać pojecie miłości do tak niskiego poziomu. Takie akcje niby w obronie wolności to moim zdaniem faktyczne jej pogwałcenie dla homo i hetero seksualnych. Czytając komentarze nie natrafiłem na żaden, który byłby obraźliwy homoseksualistów, a jedynie dezaprobatą głupoty organizatorów, która nie buduje zrozumienia i akceptacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak - ci ordynarni heteroseksualiści muszą zniknąć z powierzchni ziemi - a wtedy na świecie zapanuje homo-judaistyczna idylla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zamek w kształcie penisa"? ....To trendy kulturowe wspierane przez Wysockiego-ale się k*rwa narobiło. Do czego to prowadzi ta pieprzona wielokulturowość i wielokulturowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę o rodzinie ich mentora - ojcu redaktorze:
Ostatnio edytowany 10 maja 2011 r. o 15:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANKA FRANKA napisał:
TO MIASTO JESZCZE DŁUGO NIE BĘDZIE NORMALNE, SKORO KAŻDA PRÓBA OTWARCIA SIĘ NA INNYCH JEST MIAŻDŻONA PRZEZ PUSTE GŁÓWKI. DOBRZE, ŻE JUŻ TAM NIE MIESZKAM
JANKO FRANKO ZATRUDNIJ SIĘ W BURDELU I "otwieraj się " DO WOLI. JAK JESTEŚ MŁODA TO JESZCZE TROCHĘ DOROBISZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiatowy napisał:
Tak tak - ci ordynarni heteroseksualiści muszą zniknąć z powierzchni ziemi - a wtedy na świecie zapanuje homo-judaistyczna idylla
Dalej wierzcie w te kabały,że to "naród wybrany przez Boga"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
PANIE PREZYDENCIE ŻUK!!! NIE ZGADZAM SIĘ ABY PIENIĄDZE BYŁY WYKORZYSTYWANE DO PROMOCJI DEWIACJI I ZBOCZEŃCÓW W STYLU SZYMONA P. ORAZ DR. TOMASZA K. ORAZ CHORYCH ORGANIZACJI TYPU HOMO FABER I TEATR NN. NIECH TYLKO ZOBACZĘ TO GÓW...NO W MIEJSCU PUBLICZNY TO SPRAWA WYLĄDUJE W SADZIE!!!
bez obaw, nie wydajemy Twoich pieniędzy. tak się składa, że jestem z Tektury i zapewniam, że miejsce i działania nie są finansowane z publicznych pieniędzy, ani z dotacji urzędu miasta, tylko z prywatnych składek uczestników. co więcej, miasto ZARABIA na Tekturze, pobierając co miesiąc standardowy czynsz jak dla budynków komunalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale GNIOT fe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia tylko jedno -kto nazwał artystą tego patafiana??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie wiele wież, wszystkie można (za dziadkiem Freudem - uproszczając) postrzegać jako falliczne symbole. Może zmieńmy nazwę Miasta na Las ku***?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako człowieka taka "sztuka" mnie nie interesuje-takie sobie badziewiaste rysuneczki jakich tysiące widuje się po kiblach. Tematyka na siłę skandalizująca, a w gruncie rzeczy autor brak talentu i pomysłu pokrywa obscenicznością , która przykuwa uwagę do jego osoby. Powiedziałbym o tym dziecinada gdybym nie był gejem... Jednak nim jestem i sądzę że wśród ludzi, którzy niewiele o nas wiedzą, rozpowszechnianie wizerunku geja jako popaprańca widzącego nawet w świętościach -za przeproszeniem - dupę, to juz działanie na moją, naszą szkodę. Nie jestem przeciwny uzewnętrznianiu przez autora tego "wiekopomnego dzieła", jego fantazji, ale miejscem ekspozycji tego typu twórczości nie są sale muzealne, ani wystawy - lecz ściany podrzędnych sraczy publicznych i tam tego rodzaju masturbacja intelektualna powinna mieć swoje miejsce (o ile o intelekcie można tu w ogóle mówić)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki obraz? jak już to rysunek, bez trewelacji. Autor kolejne beztalencie próbujący zdobyć popularność poprzez szokowanie społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudoartystyczne wymiociny skierowane na wylansowanie człeczyny, filozofa na dodatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Jeżeli ktoś widzi w tym skandal, to ten skandal jest w jego sercu i głowie – odpowiada na zarzuty autor pracy." A jak Pan uważa że jest Pan artystą to są to Pana subiektywne odczucia. Kolejne promowanie pedalstwa: tak Lbn jest spoko zapraszamy homoseksualistów, będzie nas więcej, będziemy się z tym obnosić że jesteśmy inni, tu nam dobrze tu będziemy się rozmnażać... (uff to ostatnie się na szczęście nie sprawdzi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...