Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hotel Akropol z nielegalną kuchnią

Utworzony przez ala, 29 maja 2009 r. o 19:02
No właśnie słyszałam od znajomej o tym weselu, były tam osobistości ze świata sportu, polityki i aktorzy z serialu "Na Wspólnej", i ze impreza bardzo się udała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abcd napisał:
Ja również miałem wesele w Akropolu i też bym na pewno jeszcze raz polecił. Wszyscy goście byli pod wrażeniem zarówno jedzenia jak i obsługi. Jeśli chodzi o napoje, to masz racje, tylko z małą poprawką, poinformowano nas przy podpisywaniu umowy, że po skończonym weselu wszystkie rozpoczętę napoje możemy wziąć do domu, a te które nie zostały otworzone należą do lokalu, co w sumie jest logiczne, bo lokal zobowiązuje się zapewnić napoje na czas trwania wesela, a nie na wynos. Poza tym wszystko co zostało z jedzenia na stołach mogliśmy zabrać do domu, a było tego sporo.[/quote] No to się pozmieniało, bo ja nawet otwartych nie mogłem zabrać. [quote name='pan młody' post='144532' date='26.06.2009, 15:26:57']Ja tez tam miałem wesele i jeśli chodzi o napoje to jeden z nich był przeterminowany. Panie właścicielki oczywiści starają się być kulturalne i inteligentne ale czasem mają problem z właściwym użyciem słów których do końca nie rozumieją. Do kuchni można wejść pod pretekstem zabrania alkoholu nie posiadając oczywiście żadnej książeczki zdrowia. A dla tych co się zachwycają pokojami polecam wycieczkę w celu ich obejrzenia-to co jest na stronie ma się nijak do tego co tam zastaniecie-oczywiście jest ładnie ale bez przesady. Ładnie tam jest ale nie jest tak różowo jak u inni piszą. Pozdrawiam
To jest hotel trzygwiazdkowy, a pokoje są o wyższym standardzie niż europejskie 4 gwiazdki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁAM W AKROPOLU NA WESELU, BAWILAM SIĘ SWIETNIE, KELNERZY BARDZO SIĘ STARALI, OCZYWIŚCIE TAK JAK PISZA INNI KUCHNIA NA WYSOKIM POZIOMIE. TRZEBA PRZYZNAC, ZE JEST LOKAL JEDEN Z LEPSZYCH W LUBLINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio bawiłem się na weselu w Akropolu u mojego szwagra i byłem w szoku jak szybko i sprawnie byliśmy obsługiwani przez tamtejszych kelnerów. Gratulacje dla szefostwa Akropolu za takich dobrych i sprytnych pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam na weselu Jarka Szewińskiego i przyznaję, ze sala jest urządzona z dużą klasą i dobrym smakiem, przepiękne kolory, rzeczywiście można się poczuć jak w pałacu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KaZ napisał:
No to się pozmieniało, bo ja nawet otwartych nie mogłem zabrać. To jest hotel trzygwiazdkowy, a pokoje są o wyższym standardzie niż europejskie 4 gwiazdki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! 25 kwietnia 2009 r. byłam panną młodą w tym lokalu. Wesele było fantastyczne !!! Jedzenia świeże i przepyszne, kelnerzy bardzo sympatyczni, pomocni w każdej sytuacji i profesjonalni. Panie właścicielki są bardzo specyficzne, mają swoje zasady i mają do tego prawo. Mimo tego udało nam się dogadać w kilku istotnych dla nas kwestiach dotyczących organizacji przyjęcia. Goście byli zachwyceni, nikt się nie otruł, każdy się świetnie bawił a jedynym minusem jedzenia były niedobre owoce, zakupione zresztą przez nas na Elizówce. Byliśmy też w kuchni i chłodni, nie zauważyliśmy brudu, smrodu czy czegoś podobnego. Nie wiem co zmieniło się od tamtej pory i czy w ogóle coś sie zmieniło, czy to po prostu czyjaś zazdrość. Po przeczytaniu powyższych zarzutów poczuwam się do opisania tego tak, jak to wyglądało z naszej strony. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
jaka ksiega gosci zenada sami wlasciciele sie tylko wpisali wystarczy sie dokladnie przyjrzec......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w każdej informacji (nawet najbardziej niewiarygodnej) jest trochę prawdy. my organizowaliśmy w akropolu nasze wesele i każdej młodej parze która angażuje się w takie przygotowania - serdecznie odradzam. sporo problemów, od momentu podpisania umowy (bo wcześniej kiedy podejmujesz decyzję wszystko jest cudownie, czar pryska po podpisaniu umowy kiedy nie ma już zbyt wielu możliwości....). począwszy od terminów spotkań (chyba że jest czas płatności....), poprzez problemy jeśli macie inny pomysł na ustawienie stołów (a nie oszukujmy się lokal jest mało ustawny). posadzenie pary młodej pod ścianą i posadzenie połowy gości plecami - mało sympatyczne.... jedzenie jest niezłe ale opowieści właścicielek o podawanych daniach są lekko przesadzone (szczególnie jeśli chodzi o przystawki). informacje jakie były zamieszczone na stronie nie były chyba pisane przez prawdziwych gości:) problemów było oczywiście więcej: pokoje hotelowe które znajdują się przy drzwiach do kuchni?! zapachy pierwsza klasa no i hałas trudny do zniesienia, szczególnie rano, kiedy goście sa trochę zmęczeni (mieliśmy zamieszanie z przenoszeniem gości bo nikt nie był w stanie tam spać). jedyne co mogę pochwalić to obsługa kelnerska - chłopaki spisali się pierwszorzędnie (mimo tego że było ich za mało na taka imprezę). no i hit całej imprezy to klimatyzacja! jeśli robicie imprezę latem - życzę powodzenia. klima działa na początku, po czym nagle jest awaria i dowiadujecie się że "o jej, zepsuła się".... nie ma oczywiście możliwości reperacji więc całą noc jest temperatura odpowiednio wysoka. szkoda trochę że panie właścicielki tak ściemniają klientom. najśmieszniejsze jest to że uwierzyliśmy w tę awarię, po czym okazało się że nie byliśmy jedyna imprezą na której "zepsuła" się klimatyzacja. a przedziwne jest to, że na stronach mozna przeczytać informację o tym, że hotel dysponuje salą balową (?) do 170 osób - to nie jest niestety prawda. mieliśmy bardzo poważne problemy z usadzeniem gości i zorganizowaniem przestrzeni (tańce) dla 120 osób. to też nie jest uczciwe, tym bardziej że trudno to sprawdzić. podsumowując właścicielkom brakuje przede wszystkim właściwego traktowania klienta. dla większości ludzi to wyjątkowy dzień i zależy na każdym szczególe, szkoda że panie tego nie rozumieją, ale życzę wielu udanych szkoleń z obsługi klienta. przecież uczymy się cale życie:) po imprezie żałowaliśmy że nie wybraliśmy innego lokalu, ale cóż - ku przestrodze innym, lepiej uczyć się na błędach innych niż własnych wszystkim życzę udanych przygotowań i niezapomnianych chwil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. miałam wesele w Akropolu 24 maja i czuję się zobowiązana po przeczytaniu Twojego postu napisać kilka słów od siebie . Uważam,że to co piszesz jest krzywdzące dla lokalu. Miałam wesele na 146 osób i nie mialam problemów z usadzeniem gości uwzględniając salę taneczną Ustawienie stołów tak, aby wszyscy goście mogli być zwróceni twarzą do sali tanecznej, gdzie przez większość wieczoru bawi się młoda para i goście jest niewątpliwie dużą zaletą sali w Akropolu. Dla porównania byłam ostatnio gościem w innym lokalu, gdzie co prawda siedziałam bokiem do pary młodej, ale za to tyłem do sali tanecznej i wierzcie mi, czułam się tak jakbym nie uczestniczyła w zabawie weselnej , bo wszystko odbywało się poza zasięgiem mojego wzroku i mało satysfakcjonujący był fakt, że miałam stół państwa młodych na widoku, skoro i tak para młoda cały wieczór bawiła się za moimi plecami. Jeśli chodzi o klimatyzację, jak najbardziej działała. U nas był problem innego typu, jeśli można nazwać to problemem. Tym, którzy tańczyli na sali było trochę za gorąco, natomiast ci, którzy siedzieli prosili o przykręcenie klimatyzacji, bo im było z kolei za chłodno, i wszystkim nie byliśmy w stanie dogodzić . Aczkolwiek biorąc pod uwagę całokształt, nie było osoby, która nie byłaby zadowolona. Uważam,że bardzo dobre jedzenie, wspaniała obsługa i zawalista orkiestra były niewątpliwie głownym atutem udanego wesela. Jeśli chodzi o księgę gości, to ja jestem żywym przykładem osoby, która będzie pisała jak najbardziej pozytywnie i polecała dalej ten lokal. A tak na marginesie, to nawet mój znajomy był tam gościem 2 tygodnie temu i nie mógł się nachwalić. Panie właścicielki bardzo miłe panie, podchodzą do klienta indywidualnie , jeśli ktoś chciałby jeszcze o coś zapytać, służę swoim numerem telefonu 516955476. pozdrawiam wszystkie panny młode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkj napisał:
w każdej informacji (nawet najbardziej niewiarygodnej) jest trochę prawdy. my organizowaliśmy w akropolu nasze wesele i każdej młodej parze która angażuje się w takie przygotowania - serdecznie odradzam. sporo problemów, od momentu podpisania umowy (bo wcześniej kiedy podejmujesz decyzję wszystko jest cudownie, czar pryska po podpisaniu umowy kiedy nie ma już zbyt wielu możliwości....). począwszy od terminów spotkań (chyba że jest czas płatności....), poprzez problemy jeśli macie inny pomysł na ustawienie stołów (a nie oszukujmy się lokal jest mało ustawny). posadzenie pary młodej pod ścianą i posadzenie połowy gości plecami - mało sympatyczne.... jedzenie jest niezłe ale opowieści właścicielek o podawanych daniach są lekko przesadzone (szczególnie jeśli chodzi o przystawki). informacje jakie były zamieszczone na stronie nie były chyba pisane przez prawdziwych gości:) problemów było oczywiście więcej: pokoje hotelowe które znajdują się przy drzwiach do kuchni?! zapachy pierwsza klasa no i hałas trudny do zniesienia, szczególnie rano, kiedy goście sa trochę zmęczeni (mieliśmy zamieszanie z przenoszeniem gości bo nikt nie był w stanie tam spać). jedyne co mogę pochwalić to obsługa kelnerska - chłopaki spisali się pierwszorzędnie (mimo tego że było ich za mało na taka imprezę). no i hit całej imprezy to klimatyzacja! jeśli robicie imprezę latem - życzę powodzenia. klima działa na początku, po czym nagle jest awaria i dowiadujecie się że "o jej, zepsuła się".... nie ma oczywiście możliwości reperacji więc całą noc jest temperatura odpowiednio wysoka. szkoda trochę że panie właścicielki tak ściemniają klientom. najśmieszniejsze jest to że uwierzyliśmy w tę awarię, po czym okazało się że nie byliśmy jedyna imprezą na której "zepsuła" się klimatyzacja. a przedziwne jest to, że na stronach mozna przeczytać informację o tym, że hotel dysponuje salą balową (?) do 170 osób - to nie jest niestety prawda. mieliśmy bardzo poważne problemy z usadzeniem gości i zorganizowaniem przestrzeni (tańce) dla 120 osób. to też nie jest uczciwe, tym bardziej że trudno to sprawdzić. podsumowując właścicielkom brakuje przede wszystkim właściwego traktowania klienta. dla większości ludzi to wyjątkowy dzień i zależy na każdym szczególe, szkoda że panie tego nie rozumieją, ale życzę wielu udanych szkoleń z obsługi klienta. przecież uczymy się cale życie:) po imprezie żałowaliśmy że nie wybraliśmy innego lokalu, ale cóż - ku przestrodze innym, lepiej uczyć się na błędach innych niż własnych wszystkim życzę udanych przygotowań i niezapomnianych chwil
Trochę przesadzasz! Czy Ty przypadkiem nie jesteś z jakiegoś konkurencyjnego lokalu? Ja miałam wesele w Akrpopolu w sierpniu i nie żaluję. Nikt się nie zatruł, obsługa była świetna, klima działała!, sala była wystarczająco duża jak na tyle gości, kontak z właścicielami jak najbardziej wystarczający! Ja sparzyłam się na hotelu Lwów. Tam to dopiero są oszuści. nie chcieli zwrócić mi zaliczki i straciłam przez to 1500 zl!!! Twierdzili, że tamta sala jest w stanie zmieścić 160 osób!!!! a faktycznie mieści się tam tylko 80!! Radzę Ci przejść się po innych lokalach, poczytać umowy to wtedy porozmawiamy. Moim zdaniem trafiłeś/aś na dobry lokal i nie masz czego żałować!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani,która napisała ten komentarz, chyba nie wie sama co pisze i nie ma porownania! ja jak tam w lipcu mialam wesele to jakos o dziwo rowniez klima dzialala. Jakbys miala robic wesele tam gdzie sa dwie sale w lokalu i slyszysz muzyke dobiegajaca z drugiego wesela, goscie ci sie mieszaja na dziedzincu, holach, toaletach, to wtedy bylabys niezadowolona !!!!!! Uwazam, ze Akropol nie dosc,ze robi niesamowite wrazenie jesli chodzi o architekture i wystroj sali weselnej , to rowniez kuchnia i obsługa sa na baaaaaaaaaardzooooooo wysokim poziome. Akropol nigdy nie straci klientow, jesli bedzie utrzymywal taki standard jaki jest obecnie, bo przeciez te osoby, ktore bawia sie tam na weselu, ida w swiat i stanowia żywą reklame dla lokalu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to NADZOR BUDOWLANY Z UL HIPOTECZNEJ ktory je tam obiadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zwróciliście uwagę na dziwną prawidłowość tego forum. Jak tylko ktoś napisze coś krytycznego, to natychmiast właściciele dają 5 różnych kontrodpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wszystkie pozytywne komentarze prawie natychmiast po moim - negatywnym są rzeczywiście odrobinę zastanawiające.... każdy z nas ma inne wymagania i oczekiwania, ja, jako klient oczekuję obsługi na wyższym poziomie niż reprezentowany przez właścicielki akropolu- to wszystko. My większość spraw załatwialiśmy sami (bez rodziców) może dlatego wiemy więcej i bardziej odczuliśmy jak to jest być klientem tego lokalu. A może po prostu wiem, że może oczekiwać diametralnie innego traktowania i innej obsługi?... Nie będę tego lokalu polecała nikomu z moich znajomych. A wśród nich też są bardzo różne opinie.... Swoją drogą dziwne, że księga gości na stronie zniknęła pawie natychmiast po kontroli sanepidu i wskazaniu wielu niedociągnięć czy wręcz niezgodności z przepisami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te wszystkie pozytywne komentarze prawie natychmiast po moim - negatywnym są rzeczywiście odrobinę zastanawiające.... każdy z nas ma inne wymagania i oczekiwania, ja, jako klient oczekuję obsługi na wyższym poziomie niż reprezentowany przez właścicielki akropolu- to wszystko. My większość spraw załatwialiśmy sami (bez rodziców) może dlatego wiemy więcej i bardziej odczuliśmy jak to jest być klientem tego lokalu. A może po prostu wiem, że może oczekiwać diametralnie innego traktowania i innej obsługi?... Nie będę tego lokalu polecała nikomu z moich znajomych. A wśród nich też są bardzo różne opinie.... Swoją drogą dziwne, że księga gości na stronie zniknęła pawie natychmiast po kontroli sanepidu i wskazaniu wielu niedociągnięć czy wręcz niezgodności z przepisami....
Od razu rzuca się w oczy, że jest osoba , ktora nie moze pogodzic sie z faktem , iz sa klienci, którzy sa bardzo zadowoleni z tego lokalu i dlatego wyrazają pozytywną opinie na tym forum . Ja wpisalam sie tutaj pozytywnie i uwazam, ze mam do tego0 prawo!! I nie doszukiwalabym sie tutaj jakis nieprawidlowosci, bo to jest chore !!!!!! Zanim zdecydowalm sie na ten lokal , to tez kierowawalam sie opinia moich znajomych, ktorzy robili tam wesele zreszta drugie z kolei i sami byli baaardzo zadowoleni. Moje oczekiwania wobec organizacji i obslugi byly w zupelnosci zaspokojone w najdrobniejszych szczegołach, ytm bardziej,ze wlasciciele zaskoczyli nas dodatkowymi milymi akcentami, wykraczajacymi poza warunki umowy. Innym pozytywnym gestem bylo to,że szefowa lokalu widzac niedyspozycje zdrowotną mojej stryjenki, ktora przed samą imprezą poczuła sie żle, OD RAZU ZAREAGOWALA, porzucila swoje obowiazki i osobiscie zawiozla ja na pogotowie. Własci cielka dla nas byla zawsze mila, doradzila w wielu istotnych sprawach , nie moge nic zlego powiedziec. Jednakże myśle, że sa ludzie zazdrośni, a może nawet konkurencja , co zreszta widac na tym forum , krórzy będą robic sztuczna '' reklamę" lokalowi. I gdyby było tak zle, jak tu ktoś sugeruje , to nie byłoby tam tylu imprez ,a z tego co wiem lokal nieżle prosperuje i cieszy sie powodzeniem ( wszystkie terminy zajęte), a to już niezbity dowód na, że ludzie sobie go nadal polecaja.!!!! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Od razu rzuca się w oczy, że jest osoba , ktora nie moze pogodzic sie z faktem , iz sa klienci, którzy sa bardzo zadowoleni z tego lokalu i dlatego wyrazają pozytywną opinie na tym forum . Ja wpisalam sie tutaj pozytywnie i uwazam, ze mam do tego0 prawo!! I nie doszukiwalabym sie tutaj jakis nieprawidlowosci, bo to jest chore !!!!!! Zanim zdecydowalm sie na ten lokal , to tez kierowawalam sie opinia moich znajomych, ktorzy robili tam wesele zreszta drugie z kolei i sami byli baaardzo zadowoleni. Moje oczekiwania wobec organizacji i obslugi byly w zupelnosci zaspokojone w najdrobniejszych szczegołach, ytm bardziej,ze wlasciciele zaskoczyli nas dodatkowymi milymi akcentami, wykraczajacymi poza warunki umowy. Innym pozytywnym gestem bylo to,że szefowa lokalu widzac niedyspozycje zdrowotną mojej stryjenki, ktora przed samą imprezą poczuła sie żle, OD RAZU ZAREAGOWALA, porzucila swoje obowiazki i osobiscie zawiozla ja na pogotowie. Własci cielka dla nas byla zawsze mila, doradzila w wielu istotnych sprawach , nie moge nic zlego powiedziec. Jednakże myśle, że sa ludzie zazdrośni, a może nawet konkurencja , co zreszta widac na tym forum , krórzy będą robic sztuczna '' reklamę" lokalowi. I gdyby było tak zle, jak tu ktoś sugeruje , to nie byłoby tam tylu imprez ,a z tego co wiem lokal nieżle prosperuje i cieszy sie powodzeniem ( wszystkie terminy zajęte), a to już niezbity dowód na, że ludzie sobie go nadal polecaja.!!!! Pozdrawiam
Podzielam Twoje zdanie w zupełnosci . ja mialam wesele we wrzesniu i bylo rewelacyjne -bez zastrzeżeń. kuchnia super , obsluga super, caly obiekt zrobił niesamowite wrazenie na moich gosciach, lokal po prostu klasa!! wczesniej po przeczytaniu negatywnych wypowiedzi na tym forum, przyznaje mialam mieszane uczucia , ale teraz nie zawaham sie powiedziec- nie wierzcie negatywnym opiniom, bo to jest czysta zlosliwosc niektorych, najlepej pytajcie znajomych,przyjaciól, ktorzy mieli okazje bawic sie akropolu, bo to jest najbardziej wiarygodne zródlo informacji. Pozdrawiam szczesliwa juz mezatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dawno nie czytałam większych bzdur. utwierdzam się tylko w przekonaniu że fora to nie najlepsze miejsce na szukanie informacji... po prostu żenujące, nie będę odpowiadać ani komentować bo to nie mój poziom:) wszystkiego dobrego ps masz rację każdy ma prawo wyrażać swoją opinię, szczególnie tę negatywną, bo często trudno o szczerą informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podzielam Twoje zdanie w zupełnosci . ja mialam wesele we wrzesniu i bylo rewelacyjne -bez zastrzeżeń. kuchnia super , obsluga super, caly obiekt zrobił niesamowite wrazenie na moich gosciach, lokal po prostu klasa!! wczesniej po przeczytaniu negatywnych wypowiedzi na tym forum, przyznaje mialam mieszane uczucia , ale teraz nie zawaham sie powiedziec- nie wierzcie negatywnym opiniom, bo to jest czysta zlosliwosc niektorych, najlepej pytajcie znajomych,przyjaciól, ktorzy mieli okazje bawic sie akropolu, bo to jest najbardziej wiarygodne zródlo informacji. Pozdrawiam szczesliwa juz mezatka
Ja tez miałam na początku lekkie wątpliwości, które jak się okazały zupełnie były bezpodstawne Jedzenie bardzo smaczne, a kelnerzy to już wogle brak słów. Tacy kulturalni i dbający o klienta do przesady Pozdrawiam cała ekipę akropolu. Chłopaki jesteście super, oby tak dalej!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na weselu w Akropolu w miniony weekend i żadnego słowa złego nie mogę powiedzieć o tym lokalu!! Zarówno w sobotę jak i w niedziele wszystko było przygotowane odpowiednio..Jedzenie przepyszne, świeże, nikt z moich znajomych nie narzekał na cokolwiek! Wesele było na ok.120osób i żadnego problemu z usadzaniem gości nie było,każdy miał wystarczającą ilość miejsca zarówno przy stole jak i do tańczenia! No i obsługa to rewelacja! Chłopaki w 100% profesjonalni, szybko i sprawnie roznosili posiłki,donosili jeśli była taka potrzeba! Nie mam żadnych zastrzeżeń i od nikogo kto był ze mną na tym weselu nie słyszałam chociażby jednego złego słowa!! Jak najbardziej będę polecać ten lokal wszystkim moim znajomym!!! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...