Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"I am an immigrant”. Strażak z angielskiego plakatu to Łukasz z Lublina

Utworzony przez jano ze spychowa, 16 kwietnia 2015 r. o 13:32 Powrót do artykułu
Łał ależ wiadomość dnia!!!!! Aż mi zwieracze puściły i wbiło mnie w fotel!!!!! Celebryta, gwiazda!!!! Masakra gdzie my żyjemy i co chcą abyśmy czytali. Idiotyzm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczynałeś na zmywaku i w sumie na nim skończył. Nikt mi nie wmówi, że menadżer restauracji to szczebel kariery niższy niż sikawkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, musiał chłopak wyjechać z Polski i robić karerię za granicą bo u nas wiadomo - nędza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wbrew temu co mysla niektorzy gamonie, zawod strazaka w unii czy w USA jest dosc prestizowym zawodem i b.dobrze platnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamoń musiał szukać roboty w UK bo mu się w Polsce nie udało ....:(( szkoda chłopaka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezwykle prestiżowe, jest bycie pracownikiem fizycznym. Chyba dla chłopka-roztropka z OSP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażak szkocki dostaje około 17funtow na godzinę i kto tu jest gamoniem??:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumie Cie Flej i innych przecież jest napisane że po roku rzucił studia więc miał cała karierę w pl przed sobą ale chciał wyjechać to wyjechał i to jest tylko jego sprawa gdzie pracuje i co robi. Ja mu kibicuje bo jest to dobry pomysł z tą kampania I Z oczu mu dobrze patrzy. Pokaż siebie Flej co ty osiągnąłes siedząc na Garnku mamy? Najważniejsze ze rorodzina jest Z niego dumna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę  że w każdym kraju jeśli by były dobre warunki pracy to nie byłoby imigrantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajnie że się ludziom udaje realizować marzenia. tylko szkoda, że jest w ludziach tyle zazdrości i nienawisci. każdy jest kowalem swojego losu. zaryzykował i się udało gratulacje i powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łał ależ wiadomość dnia!!!!! Aż mi zwieracze puściły i wbiło mnie w fotel!!!!! Celebryta, gwiazda!!!! Masakra gdzie my żyjemy i co chcą abyśmy czytali. Idiotyzm!
a ty czym się nam pochwalisz łajzo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysłać tam jeszcze hałasa i badacha ładnie wychodzą na zdjęciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopakowi sie powiodlo i chwała mu za to ze tak pieknie reprezentuje nasz kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry Gość,dobra kampania,więcej takich!!!To jaki jest tam atak na Polaków,to trzeba mieć naprawdę jaja żeby wogóle chcieć tam jechać,a jeszcze zrobić karierę,w całkim przecież obcym państwie!Tylko ci co nawet u siebie nic nie robią,a wszystko pod nosem co najlepsze mają,mogą wymyślać bzdury,że to nie jest super sprawa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak musi mieć jaja jak piłki od golfa że wziął udział w tej kampanii nie boi się żadnych Ataków ze strony ludzi Cameron, czy też ksenofobow. Powodzenia Łukasz i wiedz że masz jajca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...