Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"I love pussy\", czyli reklama poniżej pasa

Utworzony przez lubelak, 13 stycznia 2010 r. o 22:06 Powrót do artykułu
Jan Dunin, akceptując takie reklamy pokazał, że nie różni się niczym od meneli z Podzamcza. I tyle. Trzeba mu to zapamiętać, a tych którzy z lokalu tego "menela" korzystają odpowiednio traktować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh.To mi dopiero afera..i love pussy,pink pussy...mmmmmmm..i love it..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie brzmi: czy właściciel wiadomego klubu był tak sprytny, żeby nadać temat i zarobić dodatkową reklamę, czy konkurencja na tyle niemądra, że podpuściła władze UMCS? A jeśli to drugie - to jaki klub lubią władze uczelni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Pytanie brzmi: czy właściciel wiadomego klubu był tak sprytny, żeby nadać temat i zarobić dodatkową reklamę, czy konkurencja na tyle niemądra, że podpuściła władze UMCS? A jeśli to drugie - to jaki klub lubią władze uczelni?
władze uczelni lubią Paragraf. Kto wie ten wie za co....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mają darmową reklamę w gazetach regionalnych a jak dobrze pójdzie to może w Rzpie, Wybiórczej czy der Dzienniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...chyba drugi raz widzę artykuł o tym w tej samej gazecie. czyżby artykuł sponsorowany? kryptoreklama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Jan Dunin, akceptując takie reklamy pokazał, że nie różni się niczym od meneli z Podzamcza. I tyle. Trzeba mu to zapamiętać, a tych którzy z lokalu tego "menela" korzystają odpowiednio traktować.
Myślę że rzucanie nazwiskami nei jest na miejscu .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czym się tu bulwersować?! Każdy facet kocha to co tam jest napisane - jeśli nie, to nie jest facet tylko jakiś "anormal"... a że ktoś tak napisał, to co? Krzywda się komuś zadziała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym bardziej, że w każdym kiosku są dostępne gazety, w większości których lecą takie teksty, że.... (i obrazki).... Jak już tak razi, to niech wszystko to wytną... a nie czepili się jakiegoś napisu na lawecie. Nie widzicie, co sie dzieje w gazetach? Golizna goliznę pogania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agregat napisał:
I czym się tu bulwersować?! Każdy facet kocha to co tam jest napisane - jeśli nie, to nie jest facet tylko jakiś "anormal"... a że ktoś tak napisał, to co? Krzywda się komuś zadziała?
Facet może i kocha, ale kobietom to się raczej nie podoba, więc należy to uwzględnić egoisto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziwne, że w Poznaniu, a więc też w Polsce, potrafiono uporać się z lawetami-reklamami, a u nas z tym problem? Czy tam jest inne prawo, czy u nas jest inna interpretacja? Taka korupcją pachnąca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet napisał:
Facet może i kocha, ale kobietom to się raczej nie podoba, więc należy to uwzględnić egoisto.
Czemu odpowiadasz za wszystkie kobiety... Egoistko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bym byl takim koniem tez bym nie poszedl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta reklama powala chamstwem i prostactwem. Hasło dla mężczyzn, a zachęta "niby" dla kobiet. A przekaz jest jasny. Chłopaki, promocjami zapewniamy Wam dużo lasek, w dodatku wszystkie podchmielone, więc niech wpadają amatorzy "pussy". Jest to tak obraźliwe i traktujące dziewczyny przedmiotowo, że ręce opadają. Reklama dla kmiotów i pomysłodawcy kmioty. Jasne, że ludziom na pewnym poziomie może się spodoba i nawet się wyda zabawne, ale to jest profilowanie klienteli tego lokalu na żenującym poziomie. Dla studentów też obraźliwe, bo traktuje się ich jak prostaczków umieszczając taką reklamę w środku miasteczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mamy tu przykład działania na najniższej warstwie emocji, które ma wywoływać skojarzenia seksualne – komentuje Andrzej Jachim, szef lubelskiej agencji reklamowej Vena Art. – To granie dwuznacznością, która w tym wypadku jest tak naprawdę jednoznacznością. Po prostu bez smaku." - szef mocno zaniepokojony, a jego agencja robi podobne rzeczy, żenujące, klasa sama w sobie, tylko pogratulować co niniejszyn czynię. Odsyłam do portfolio agencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pussy" czyż nie tak ptaszek z jednej z bajek zwraca sie do swojego przyjaciela kota?, ludzie idźcie sie uczyć języków, co do reklamy, genialne, wystarczy trochę prowokacji i mohery czy inne bogobojne ludzie zrobia darmową reklame
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta reklama wcale nie jest ani niesmaczna, ani nikogo nie obraża, ani nie narusza niczyich praw. Jest o prostu bezdennie głupia! Typowy produkt "szpeca" od reklamy, który myśli, że golizna i oczywiste seksualne skojarzenia sprzedadzą wszystko. Czasami tak rzeczywiście bywa, ale to zawsze krótkotrwały efekt po którym najczęściej na dłużej zostaje niesmak i smrodek. Pan Dunin, czy jak-mu-tam nie jest żadnym menelem, tylko padł ofiarą takiego marketingowego nieuka. Chyba, że lokal o którym mowa będzie konsekwentnie się kreował na lokal dla wielbicieli "kociaków" i będzie porządnym klubem erotycznym. W co szczerze wątpię.
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2010 r. o 11:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipokryta napisał:
"Mamy tu przykład działania na najniższej warstwie emocji, które ma wywoływać skojarzenia seksualne – komentuje Andrzej Jachim, szef lubelskiej agencji reklamowej Vena Art. – To granie dwuznacznością, która w tym wypadku jest tak naprawdę jednoznacznością. Po prostu bez smaku." - szef mocno zaniepokojony, a jego agencja robi podobne rzeczy, żenujące, klasa sama w sobie, tylko pogratulować co niniejszyn czynię. Odsyłam do portfolio agencji.
Zajrzałem- trzeba sporo złej woli, żeby napisać to, co Ty. To takie malutkie- rozumiem, że próbujesz tu coś "ugrać" na ile poziom pozwala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żądam wycofania ze sklepów plyt Pussy Cat Dolls !!!!! obraża to ludzi w media i empiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
Zajrzałem- trzeba sporo złej woli, żeby napisać to, co Ty. To takie malutkie- rozumiem, że próbujesz tu coś "ugrać" na ile poziom pozwala?
ja próbuję coś ugrać? Jeżeli już, to chyba raczej szef tej agencji, tylko mu sie zapomniało spojrzeć na własne podwórko. Widzę, że albo Twój aparat pojęciowy nie pozwala Tobie ogarnąć tego tematu albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem więc pokazuje palcem: reklama prasowa a) leżące na sobie sluchawki z hasłem "z nami minuty trwają dłużej", reklama prasowa nagość czy jak kto woli golizna z hasłem "gładka i ryflowana" reklamująca cegły, wow, ale głebokie, na długo pozostaje w pamięci. Rozumiem, że według Ciebie to nie jest bazowanie na najniższych popędach odbiorcy, nie wywołuje skojarzeń i działa na całkiem innej zasadzie niż "I love pussy" (tutaj podpowiem, mianowicie chodzi nam o zasadę dwuznaczności, a w zasadzie jednoznaczności). Może niech zwyczajnie szefu się zamknie następnym razem i niech nie umoralnia innych publicznie, bo w tym przypadku chyba ma najmniejsze do tego prawo. W jednym masz rację, ktoś próbuje tutaj coś ugrać na ile mu poziom pozwala, w tym przypadku jest to poziom lubelski czyli mierny. Zakończyłem temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...