Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
studenci nie mają farby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie mogli zamieścić reklamę w języku polskim po tłumaczeniu: Kocham Cipkę Myślę, że byłoby fajniej a moherom breciki by z wrażenia pospadały:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem facetem i też kocham pussy ale to chyba normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem co w tej reklamie jest niesmacznego, skoro slogan ten ma rózne znaczenia :) Nie ma tutaj nic zobrazowanego, a widoczny jest tylko i wyłącznie napis "I love pussy". Może włąscicielowi niekoneicznie chodziło o narządy płciowe kobiety?:) Mimo wsystko dziennik zrobił jeszcze lepszą reklamę niż te wszystkie przyczepy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie 'kocham kociaki'? przeciez tam pisze pussy a nie pussys.....chodzi o cipke i tyle, tłumaczenie tego wyrazu na kociaka w polsce jest malo popularne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo w tym wszystkim chodziło o darmowa reklame klubu a nie tekst na banerze!!!!! No i sie udało!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny moherowe wieśniaki robią problem =========== Najlepszy sposób na ośmieszenie czegoś/kogos jest wyzwanie go od moherów. Powiesz "moher" - i sprawa załatwiona. Ja nie jestem zadnym moherem a też uważam że to kretyństwo. I wielu ludzi też tak myśli. Czekam aż lokal zrobi imprezę dla facetów o nazwie "I love dick". Wtedy będzie OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łolaboga, welkie mi halo..... Czy oferta jest także dla transwestytów? Tak na poważnie ten obco brzmiący napis nalezy poprawnie przetumaczyc na: "Zalkajstrujmy dziurę ozonową" Ech angliści Wy!!! "Free for eerF"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze - I love suck dick very quick! na taka bym poszedl! swoja droga przeszkadza wam haslo, a nie przeszkadza ze to klub dla homoniewiadomo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy język ang. jest urzędowym językiem w Polsce? Członkowie tajnej organizacji ZUSU (moherowe berety) posłuchajcie np radia i w jakich wersjach puszczane są kawałki z USA (dużo gorsze słowa). Baner jest właśnie po to, żeby narobić szumu i jak widać zdał egzamin na 6+. Dla mnie hasło nie obraża nikogo, wręcz zachęca do wzięcia udziału w imprezie ;] btw. Me like IT ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze ale co w tym zdrożnego ? Ja też kocham kociaki i nawet je dokarmiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reklama polega na tym, żeby jak najwięcej osób się dowiedziało o produkcie, no i się im udało, cel osiągnięli. Osobiście nie poszłabym do takiego lokalu, bo stać mnie samej płacić za alkohol. Obawiam się że sama w sobie reklama nie jest trafna. Lalom z dyskotek i tak stawiają głównie faceci, więc żadna zachęta dla nich to nie jest. Natomiast panowie będą musieli zaczepić jakąś panią by im trunek z baru przyniosła. Ogólnie rzecz biorąc, zapowiada się chlańsko do 24, a potem pewnie bijatyki, bo kto szybko pije, ten się szybko upije. Przeciwna jestem wulgarnym reklamom, bo mam dziecko, a w dzisiejszych czasach bardzo wcześnie dzieci rozumieją już w języku angielski. Ktoś i tak był na tyle bystry by napisać to po angielsku, a nie po polsku. Nie miał tyle smaku MediaMarkt ze swoim "nie dla idiotów". Przykre czasy, żeby zdobyć klienta trzeba go szokować, a przy okazji obrażać całą masę ludzi. Efekty tego zobaczymy za 15 lat jak nasze dzieci urosną. A wystarczy popatrzeć za ocean do czego to prowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o to że alko za free tylko o dobrą zabawę i muzykę jaką ten klub prezentuje, chodzę tam od zawsze jeszcze za sema4 nawet i nigdy na nic nie narzekałem, przynajmniej jest tam bezpiecznie i nie jest to mordownia jak większość Lubelskich klubów. Reklama jest jaka jest i nie pisze tam "I Love Vagina" najważniejsze że przyciągnęła uwagę i przychodzi tam w czwartki właśnie sporo ludzi z tego co wiem ostatnio zabrakło nawet numerków do szatni, więc jest grubo i oby tak dalej. Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może szef działu prawnego UMCS ruszy pustym łbem (UMCS zatrudnił na to stanowisko historyka, który przez 6 lat pisał doktorat i nie napisał...) i zerknie do ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Już wystarczająco podpowiedziałem, więc przestańcie biadolić, że nic z tym nie można zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anno, jebnij Ty się w łeb.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest nigdzie napisane nic o alkoholu.... pić można np. sprite, soczek, cole..... etc. Poczytaj sobie o tej ustawie o wychowaniu w trzeźwości ... wszechwiedzący prawniku ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ludzie nie mają większych problemów, tylko stojąca na parkingu reklama. Gratuluje. Co do napisu na reklamie który przez ludzi uważany jest za "prawdziwie niesmaczny" to podpowiem, że nie takie "piękne" słowa można przeczytać na ścianach budynków na miasteczku akademickim. Naprawdę ciężko mi zrozumieć czym Was to tak szokuje, śmieszna jest ta reklama, a klub PLACE najlepszy w lublinie;) pisała to kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajahaha napisał:
Chyba ludzie nie mają większych problemów, tylko stojąca na parkingu reklama. Gratuluje. Co do napisu na reklamie który przez ludzi uważany jest za "prawdziwie niesmaczny" to podpowiem, że nie takie "piękne" słowa można przeczytać na ścianach budynków na miasteczku akademickim. Naprawdę ciężko mi zrozumieć czym Was to tak szokuje, śmieszna jest ta reklama, a klub PLACE najlepszy w lublinie;) pisała to kobieta
Tak ,a ja widzę mężczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem moherem, raczej przewciwnie. myślę ze reklama w żadnym "wyzwolonym" mieście nie przeszłaby nie ze względu na moherów ale ze wzgledu na prężnie działające ruchy feministyczne, dla których ta reklama jest jawnym przejawem dyskryminacji i seksizmu. mogliby równie dobrze napisać "przyjdź do place bedzie duzo nawalonych cipek", bo reklama skierowana jest do mężczyzn. dziwię się dziewczynom którym się to podoba i które uważają że te którym się to nie podoba to święte oazowiczki. uważam się za kobietę wyzwoloną i reklama ta obraża mnie w pewien sposób, sprowadzając mnie z człowieka do narządu rozrodczego, kościół katolicki nie ma z tym nic wspólnego. wasze argumenty że jakby było napisane "i love rydzyk" wszyscy byliby zachwyceni sa po prostu żenujące bo przecież każdy wie że nie byłoby tak. tak samo jak twierdzenie, że chodzi o "kotki"- wierzycie w to co piszecie? to, tak jak napisane w artykule, wieloznacznośc która jest w zasadzie jednoznacznością. przerażające jest, że większości dziewczyn to nie rusza, znaczy to że udało się już w lubelskiej świadomości sprowadzić kobietę do stereotypu. i nie rozumiem waszej dumy z "wyzwolenia", to co reprezentujecie to raczej myślenie rodem z zaściankowej wsi w której kobieta ma tylko gotowac obiad i dawać dupy facetowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy pod znakiem postawić tabliczkę "parking dla samochodów osobowych" i sprawa będzie rozwiązana. A na inne pojazdy zaparkowane nakładać mandaty albo konfiskować lawety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...