Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ludzie, cowas pojeb**ło z tą wodą. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Eee yyy i tego  ???!!!!
0
Przepraszam, ale ja tego nie rozumiem.
0
Ja zapraszam na  " złoty deszcz "  STELLA.
0
A co w tym zlego. Dzieki wodzie pomaganie osiagnelo poziom globalnej akcji... raz na rok mozna komus pomoc malym przelewem a przy okazji miec fun ;)
0
ice buc...
0
Zbiorowa histeria podtrzymywana przez idiotów żyjących Facebook'iem. Czasem mi się wydaje że ta zimna woda chłodzi raczej przegrzane mózgi... Zrób jeden z drugim raz w roku przelew na organizacje wyższej potrzeby a nie lejesz sobie wodę na łeb, bo to nei śmieszne a żałosne, a tytuł przelewu moge sobie zawsze napisać Ice bucket.. Prawdziwa cnota i pomoc pozostaje skromna i ukryta
0
Wariactwo Lemingstanu. POlska jest krajem zadłużonym, zrujnowanym, bez przemysłu, z przerażająco niskimi zarobkami, przeżartym aferami, z przerażająco nieodpowiedzialną władzą, Rosja wali na Zachód ile wlezie, w Syrii się kotłuje, a lemingi jak to lemingi, bez komentarza. Obudzicie się z ręka w nocniku, już się obudziliście, harować do 67 roku życia, jeśli robota będzie. Wasz Guru już się ustawił i ustawia kumpli, was olał ciepłym......gratulacje. Głosujcie na nich nadal.
0
Idiotyzm najgorszego wariantu. Jak można  postępowac jak małpa i te hamerykanskie durnoty przeszczepiać na nasz grunt. bez\muzgowie  i beznadzieja. małopwanie jest szkodliwe, szkoda,że nie zmałpują kosmonautów i jie wyślą sie w kosmos...na zawsze...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: