Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To bardzo "czyste" i rozsądne rozmieszczenie ogromnych ilości pomników. Jestem bardzo za!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nawet nawet, tylko przy hotelu Europa jakas taka niezagospodarowana betoniarnia.
0
Znów próba promowania tego miernego projektu z pracowni Idea. Mam nadziję że pozostałe firmy zaprezentują coś bardziej wartościowego niż przedstawiony tu projekt Państwa Cieplińskich.
0
No dobra, a gdzie warcaby z kapsli od butelek dla chuliganów? :-)
0
po co te plany?? zróbmy bez owijania kolejny market, jak w zajezdni mpk... nie oczekuję zbyt dużo od władz tego miasta, obiecanki cacanki a poem i tak dostajemy kolejny wielki, szary, paskudny market !!!!!!!! albo rozwiązanie nie pasujące do potrzeb mieszkańców market na Felinie, market pod zamkiem, na Czechowie i w zajezdni, czemu nie na Placu Litewskim? zamiast fontanny z prawdziwego zdarzenia i ławek
0
Podoba mi się ten projekt. Mogliby dać podobny. Tradycyjny, żadnych pretensjonalnych pseudo-nowoczesnych figur. Zachowano w większości zieleń i umieszczono dużo elementów wodnych. Bardzo mnie to cieszy bo cień drzew z placu litewskiego i fontanna to prawdziwe orzeźwienie w upalne dni lata. Na deptaku skwar a parę metrów dalej oaza. Zresztą deptak z tymi ogródkami piwnymi jest nudny aż do porzygania. Fajniejszych ludzi mozna spotkać na placu Litewskim
0
jeden z gorszych projektów, projekt nie pasuje do śródmieścia Lublina raczej do Wersalu
0
łądny
0
Akceptuję. Można ruszać z budową. Inż Panasiuk
0
Projekt jest super! A najlepsze w nim, że zabrali ten wstrętny pomnik z placu i wsadzili głęboko między budynki, żeby nie straszył ludzi!
0
Huurraaa!!! Wreszcie firma lubelska będzie robić plac litewski! Gratuluję i czekam na realizację Zawsze liczyłem, że Idea zwycięży!
0
Super projekt !!!! Szczegolnie pofoba mi sie pomysl ogrodków kawiarnianych na placu i pezybudowki na pl.Czechowicza i placu i galerii sztuki w Sanepidzie obecnym !!! Jeszcze wywalic tylki z tego miejscaMc donalda bo nie pasuje taki syf tam sprzedawac
0
Z pewnością bardzo "przyjemnie" będzie się tam odpoczywało w letnie upały +30 st. C.... jak beton będzie się nagrzewać i odbijać ciepło.....Rewelacja.... A miejscie dla dzieci???? jakiś plac zabaw??
0
znowu powieksza deptak? dajcie spokój .. pociagniejcie deptak do lipowej.. albo wiecie co lepiej 1/3 miasta wyłaczcie z samochodów a pózniej placzcie, ze sródmiescie wymiera ( ja tam podziemnego parkingu ani stacji metra pod placem nie widze)i zakaz budowanie wizowców powyzej 60 metrów hahah
0
akurat wyłączenie z ruchu ulic przy poczcie i europie spowoduje zainteresowanie klientów owych instytucji.... co za idiota zakłada takie plany i co za kretyn je projektuje???? ludzie dlaczego wśród osób decyzyjnych dzis jest tyle imbecyli??? ręce mi opadają, przecież to jest jakaś paranoja. Zamykanie ulic, zwężanie już istniejących, zabieranie szerokich ulic pod ściezki rowerowe.... czemu i komu to służy??? Za komuny jak ruchu nie było to budowano drogi w miastach mające po 2-3 pasy, dziś zwęża się je do jednego, np jana pawła, BM cassino, krochmalna, przykąłdów mnożyć.....
0
Powinien tam jeszcze powstać parking podziemny bo brakuje parkingów w Lublinie !!! a tak to wizualizacja bardzo mi się podoba. PS. Ten cały baobab który jest topolą powinien być wywieziony a na jego miejsce przywiezione jakieś duży w miare młody i zdrowy dąb.
0
super!! i o to wlasnie chodzi!! ich projekt przy ostatnim konkursie byl zdecydowanie najlepszy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: