Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ikea buduje sklep i szuka społeczników. Nabór do pracy w specjalnym punkcie rekrutacyjnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2016 o 21:19 Powrót do artykułu
My będziemy robić wielką kasę z exportem do Szwecji a wy bawcie się w wolontariat :)))
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Brawo Ikea! Ikea Brawo!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już lecę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo, inni powinni brać przykład.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
uważajcie tylko na społecznika z Czechowa Południowego, biega wszędzie z tabletem i wszystkich nagrywa.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
sprzedawczykow? kapusie zasrani
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obejrzałem te zdjęcia i pytam kiedy ostatnio był tam pan/i inspektor z PIP ?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przeklęte korporacje niszczące Polskie firmy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego w nagłówku artykułu nie ma żadnej wzmianki "Artykuł sponsorowany", lub "Reklama"?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
frajerzy na start....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tylko tyle może zaoferowac biedny Lublin jako prace, można isc czyścić podłogi w ikei, taka to siła miasta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" Oni wiedzą najlepiej, czego potrzeba, aby każdego dnia życie w ich okolicy mogło być trochę lepsze – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA Lublin." na pewno będzie lepsze, jak upadną lokalne sklepy z wyposażeniem a kasa będzie wypompowywana do Szwecji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
uważajcie tylko na społecznika z Czechowa Południowego, biega wszędzie z tabletem i wszystkich nagrywa.
Masz jakiś problem z własnym sumieniem albo zgodnośą czynów z deklaracjami, że boisz się nagrywania bez ukrycia kamery? Boli, że próbujecie robić z innych ignorantów albo, co gorsza głupków, bo poświadczacie publicznie nieprawdę albo po prostu kłamiecie, a ktoś to dokumentuj i upublicznia? Przestańcie gwałcić w biały dzień prawo, zasady i normy, a zniknie problem strachu przed tabletem z kamerą i mikrofonem, którego nikt przecież nie ukrywa, a wręcz przeciwnie eksponuje żeby każdy wiedział, że bierze udział w publicznej debacie lub rozmowie dotyczacej spraw publicznych. Te działania są po tysiąckroć przyzwoitsze od sprawdzania adresów IP internautów, którzy pozwalają sobie pisać prawdę lub interpretować fakty, czy też nagrywania na gadżety chowane po kieszeniach, w szufladach lub pod stolikami. Wystarczy żyć zgodnie z sumieniem i zasadami oraz głoszonymi publicznie deklaracjami, a nawet ukryta kamera nie będzie żadnym problemem - czego przykłądem jest osoba rzeczonego społecznika z Czechowa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE Najwyraźniej lubicie Państwo dla sportu strzelać sobie w kolano. Hmm, "Rada Sąsiedzka" czyli jakaś forma społecznego organu kontroli jak Inspekcja Robotniczo-Chłopska? Jeśli pomimo dobrych intencji wyjdzie wam to samo(co jest wielce prawdopodobne), to gratuluję inwencji. Ciekawe wydaje się także zestawie kluczowych haseł "służba lokalnej społeczności"oraz"idylliczne poszukiwanie poprawy jakości życia każdego dnia", mające służyć założonemu przekazowi medialnemu. Tyle że te hasła i cała ta akcja jest jedynie formą transformacji Waszej polityki PR w odniesieniu do lubelskiej inwestycji, niczym więcej. I niczym więcej się nie stanie gdyż problem nie tkwi w konieczności powoływania nowych tworów przybocznych, tylko w strukturze działania Waszej Firmy. Gdyby Lubelska inwestycja była przygotowana w pełni odpowiedzialnie, to zamiast tej całej szopki i nakładów inwestycyjnych na promocję, czekalibyście spokojnie na kolejki klientów chętnych zostawić swoje pieniądze. Swoja drogą cała ta akcja jest kolejnym przejawem Waszego cynizmu. Doskonale wiecie jak postępowaliście, postępujecie i zamierzacie postępować w stosunku do realnej lokalnej społeczności z bezpośredniego otoczenia Waszej inwestycji i nic nie wskazuje by ten stan został przez Was naprawiony. W dalszym ciągu postępujecie nieprawidłowo. Na marginesie, prawdziwy społecznik nigdy nie zajmie się promocją podmiotu gospodarczego. Prawdziwy społecznik zawsze stoi po stronie szarych ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W końcu października 2016r na IV Ogólnopolskim Kongresie Przedsiębiorczości w Lublinie prezydent Żuk oświadczył, że Lublin stara się o tytuł SMART CITY. A marszałek Sosnowski stwierdził, że Lubelszczyzna będzie polską KRZEMOWĄ DOLINĄ. Kilkaset osób znających miejscowe realia /w tym prof. Pomorski i Załuska/ słuchało tego z zażenowaniem. A kilka osób z p. J.Muchą z zachwytem. Zwykłych ludzi, mieszkańców Lublina nie było.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Trochę przypomina mi to sytuację jak Jasio coś przeskrobrał i chce odkupić winy w najbardziej infantylny sposób jaki mu przyszedł do główki. Ile pieniędzy IKEA przeznaczy na te projekty? I skąd teraz takie zaangażowanie? Zainteresowani wiedzą jak ta firma działa i jak głęboko ma w poważaniu "sąsiadów", po co zatem ta szopka?? Żeby Ingvar się się wkurzył?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, że ikea ignoruje od 3 lat realne problemy mieszkańców Antoniewa, Niesięcina, Rąbienia i łódzkiego Złotna. Społecznicy zaangażowani w sprawy ;okalnej społeczności niewiele mogą tu zdziałać, skoro ikea ma ich w nosie.
Zaloguj się, aby oddać głos
1

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: