Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA kupiła grunty pod budowę sklepu

Utworzony przez KOLO22, 22 stycznia 2009 o 19:59 Powrót do artykułu
IKEA POBUDUJE MIASTU WIADUKTY, DROGI,,CO ZDOLNE MIASTO NIE POTRAFIŁO ZROBIĆ PRZEZ 20 LAT TZW. DEMOKRACJI I WOLNEGO RYNKU, TEŻ TZW.!!!ZAPEWNE NASI DECYDENCI NIE DOCENIĄ TEGO CO ZROBI IKEA,BO TO GŁĄBY I WIOCHA GENERLANIE...PODOBNIE POROBIŁ INWESTOR KTÓRY BUDUJE FELICITY, PRZEBUDOWAŁ I POPRAWIŁ WITOSA!!!OJ TEN LUBLIN,CZY ON DOCZEKA SIĘ DECYDENTÓW Z PRAWIDZIWEGO ZDARZENIA!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
witamy w Lublinie, a swoją drogą szkoda, że Miasto nie dogadało się z Echem w sprawie skrzyżowania z Willową, ile dawali - 80mln ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OJ PANIE KOJ NASZE MIASTO KOMPLETNIE ZANIEDBANE PRZEZ KOMUNE NAPRAWDę SIę ZMIENIłO I WIDAć ROZMACH W PRZEBUDOWIE MIASTA DZIWNE JEST TYLKO TO żE LUBLIN NIE DOGADUIE SIę ZE śWIDNIKIEM W SPRAWIE POłąCZENIA śIę TAK JAKTO ZROBIłA BYDGOSZCZ Z FORDONEM JUż NIEWSPOMNę O RZESZOWIE KTURY PRZYłANCZA 20 WSI DO SIEBIE P. WOJEWODO P.PREZYDęCIE RUBCIE COś ZTYM POłąCZENIEM dziękuię
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chyba dobrze. Kolejna spora inwestycja plus budowa nowej drogi. Tak to dobry pomysł. Na pewno przybędzie troche miejsc pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hiperforum, czyli Forum Pracowników Hipermarketów Czujesz się pokrzywdzony i wyzyskiwany przez „krwiopijców” z Marketów? Nie wiesz, jak sobie poradzić, gdy każą Ci dźwigać ciężary, przekraczające dopuszczalne normy? Znieważają Cię i stosują wobec Ciebie mobbing? Odwiedź Forum Samopomocy Pracowników Hipermarketów - Hiperforum. Na stronie prowadzimy dyskusje, m.in. na temat aktualnej sytuacji panującej w super- i hipermarketach w Polsce, Kodeksu Pracy i problematyki praw pracowniczych, działalności związków zawodowych, walki z dyskryminacją oraz mobbingiem i wielu innych tematów dotykających bezpośrednio pracowników różnych sieci marketów w Polsce. Zapraszamy: Hiperforum - Forum Pracowników Hipermarketów
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: