Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA: Szykują grunt pod drogi dojazdowe

Utworzony przez antyspam, 3 października 2014 o 10:26 Powrót do artykułu
"Budowlańcy wyrównują teren i przygotowują się do układania podziemnych instalacji."   Jakich instalacji? Mam nadzieję, że nie chodzi o kanalizację, sieci ciepłownicze i sanitarną bo nie ma na to zezwoleń, a przynajmniej w BIPie nie ma informacji.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to znaczy wyrównują teren? Tam są wykopy na 3 metry!! Pan dziennikach tam była? Dlaczego nie ma zdjęć??
0
Co to znaczy wyrównują teren? Tam są wykopy na 3 metry!! Pan dziennikach tam była? Dlaczego nie ma zdjęć??
Tu możesz zobaczyć wiecej zdjęć z budowy: skyscrapercity.com/showthread.php?t=655582&page=61   Czy mi się wydaje czy to będą ulice takie jak Zelewrowicza (szerokość)?
0
Miejmy nadziej że będą teraz miejsca na parkinku, albo że chociaż rotacja się poprawi.
0
Jak nie ma zezwolenia to musicie szybko protestować
0
nie srajcie zarem w koncu bedzie ikea trzeba sie cieszyc
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: