Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA w Lublinie przeznaczy 100 tys. zł na projekt społeczny. Wybiorą go mieszkańcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 r. o 08:28 Powrót do artykułu
mam w d. tą całą ikełę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę. A co zrobiły dla mieszkańców inne korporacje? Ano poza wyciąganiem miejsc pracy i przysyłaniem przedstawicieli handlowych nic nie zrobiły. Jesteśmy dla nich tylko rynkiem zbytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 tys zł to jest NIC w porównaniu ze szkodami dla społeczeństwa jakie powodują tego typu gigantyczne korporacje międzynarodowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pies s rał na to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ "pięknie" "to" wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej COŚ zrobią. Cokolwiek, ale najpierw spytają ludzi, a potem wydadzą swoje 100 000 pln. A przecież nie muszą. Która firma komercyjna zrobiła w Lublinie coś podobnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To 100 tys to powinni dać sąsiadom inwestycji rocznie za uciążliwości związane z przejazdem setek tysięcy samochodów i korkami. Zobaczycie jakie to będą projekty pewnie siłownia na powietrzu albo remont kościoła albo parking w centrum hagaha jak media Mart nie dla idiotów to ikela nie dla debili ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tandeta i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta IKEA to lipa 100x lipa. Będąc za granicą w 206 r kupiłem w IKEI wersalkę. Po roku użtkowania rozleciała się. Odpadły wszystkie spawy trzymające materac. Idąc przez miasto zauważyłem przy pojemnikach na śmieci masę części z IKEOwskich wersalek. No co co mi było potrzebne wybrałem. Podobnie było z szafą z IKEI - pólki w szafie wykrzywiły się i po 2 latach kupiłem szafę firmy kraju, w który przebywałe. Podobnie było z wersalką. Też wyrzuciłem na śmietnik wersalkę z IKEi a kupiłem miejscowy prokukt. Te miejscowe produkty mam do dzisiaj a więc już 8 lat mi służą i będą jeszcze długo użytkowane. A w IKEI jakość się nie klei. Wystarczy, że zrobią przyjemną ekspozycję produktów z Chin, Wietnamu., Litwy opatrzoną design IKEA i już można nabierać ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dadzą stówkę a wszystkie gazety będą za darmo trabic o nich przez pół roku, lepszego i tanszego marketingu nie mogli wymyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż ty chamie !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam ******dziennikwschodni.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miejscu gdzie buduja IKEĘ powinno powstac osiedle mieszkaniowe , 100 -tu tysieczny prezent dla mieszkańców to jakby nic w porownaniu do wysokości lapówki jaka wzial prezydent za sprzedanie tego wielkiego arealu pod byle jaka fabryke, Ona wcale nie jest tu potrzebna mozna ja było wybodowac o np. w Kamionce , Firleju, albo gdzies na innej wsi , gdzie ziemia nie jest tak atrakcyjna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt społeczny za pieniądze przyszlych niewolników, bo pracę na 3/4 etatu inaczej nie da się nazwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo drogiej chińszczyzny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam bardzo wiele mebli i dodatków z ikea i ŻADEN się nie rozpadł ani nie zepsuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W tym miejscu  gdzie  buduja  IKEĘ powinno powstac  osiedle  mieszkaniowe  ,  100 -tu tysieczny prezent  dla mieszkańców   to  jakby nic   w porownaniu   do wysokości lapówki jaka  wzial  prezydent  za  sprzedanie  tego  wielkiego  arealu pod byle jaka  fabryke, Ona wcale  nie jest tu potrzebna  mozna ja  było wybodowac   o np. w Kamionce  , Firleju, albo   gdzies na innej  wsi , gdzie  ziemia nie jest tak atrakcyjna
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dla IKEA to żadna atrakcja budować się na wsi 40 km od Lublina, bo to mniej klientów. JUż to widzę, że byś stawiał swoją firmę na wsi zamiast w mieście, gdzie masz dużo więcej klientów. Poza tym  wkomentarzach ciągle ludzie narzekają na nadmiar osiedli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Projekt społeczny za pieniądze przyszlych niewolników, bo pracę na 3/4 etatu inaczej nie da się nazwać.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niektórzy (studenci, uczniowie podczas wakacji np. tych po maturach, osoby pracujące w innych miejscach) chcą pracować na 3/4 lub 1/2 etatu, bo na więcej nie mają czasu, a chcą/muszą uzupełnić swój etat. Poza tym IKEA proponuje pracę w różnych wymiarach etatu, więc nie gadaj głupot i zabieraniu pieniędzy pracownikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi super że będzie Ikea. Przynajmiej będzie gdzie z dzieciakami sie ruszyć w niedzielę. Noi jedzenie maja super i niedrogo - dzieci bardzo lubieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...