Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popieram wniosek radnych tu pelna zgoda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w zamian za uchwałę otrzyma Lublin (poza marketem)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jakoś dla IKEI plany to mogą zmieniać a dla Echo Investment to sie kudre nie da???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo na terenie gdzie ma stac IKEA nie ma górek a wiadomo że wszystkie górki w miescie należą do panów P i W(niedoścignionych mistrzów dwóch kółek)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mexx napisał:
A co w zamian za uchwałę otrzyma Lublin (poza marketem)?
a za co Lublin ma coś otrzymywać? za to że trochę ziemi na obrzeżach Lublina jest w papierach jako 'ziemia rolnicza' a teraz stanie się 'działką budowlaną'? czy ktoś na tym coś straci? czy to generuje jakieś koszty? im mniej takich ludzi jak Mexx tym lepiej dla rozwoju Lublina, zmniejszenia korupcji i innych patologii, które zawsze mają jedną odpowiedź do każdej sprawy, tj. 'a co ja z tego będę miał?'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to znany radny z Szerokiego- może by tam tor wsadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie szanowni forumowicze. Ciekaw jestem co IKEA zapoponowała takiego miastu ,ze ci bez wachania chcą zgodzić się na zmiane przeznaczenia terenu przy Nasutowskiej. Echo chciało wybudować wielkie wielopoziomowe skrzyżowanie Solidarności - Ducha - Sikorskiego - Północna a nawet dać wdadium 60 mln zł gdyby inwestycja nie doszła do skutku w zamian za zmiane przeznaczenia kilku hektarów gruntu przy Poligonowej. Tu powinno właśnie zainteresowac się całą sprawą CBA bo śmierdzi tu jakimś przekrętem na wiele kilometrów. Nic nie mam do IKEI bo to nawet ciekawy market z nietypowymi mebelkami i innymi ciekawymi sprzetami ale to co się dzieje w sali nr 1 Ratusza to zaczyna mnie mierzić. Dobrze że w 2010 sa wybory to napewno żaden z tych kmiotków nie dostanie mojego głosu na ponowną reelekcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie nalezy zmienic radnych aby nam nie mieszali bo dosyc tych pomylek i nieprzemyslanych propozycij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jest różnica między kolejnym spożywczakiem a centrum handlowym jakie chce wybudować IKEA.W obecnym czasie kupa ludzi jeździ na wycieczki do warszawy aby coś kupić w IKEI,do Oszołomów do innego miasta nikt specjalnie się nie wybiera.Lepiej chyba aby ci obywatele zostawiali kasę tam gdzie zostaną z niej podatki.A pro po co nam da to ustawa obliguje ją do modernizacji ruchu komunikacyjnego w okolicy inwestycji tak aby nie został on pogorszony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Nick, źle stawiasz pytanie, CBA powinno dokładnie prześwietlić sprawę blokowania inwestycji ECHO bo tam widać jakieś przekręty. To co się dzieje z IKEA to powinno być normą, tj. jest pole pod Lublinem, przychodzi inwestor z kasą do zostawienia w mieście , więc z pocałowaniem ręki powinno się mu to umożliwić, a zmiana przeznaczenia pola kartoflanego na działkę budowlaną powinna być tylko formalnością. W przypadku ECHO sprawa śmierdzi z każdej strony, ECHO też kupiło ten grunt za bezcen, sama sprzedaż powinna zostać dokładnie prześwietlona, kto się na nią zgodził wiedząc, że wartość gruntu wzrośnie kilku-nastokrotnie jeżeli się zmieni tylko przeznaczenie gruntu z rekreacyjnego na budowlano-handlowy. itd.itd.. Ale w kolejnych wyborach i tak ci sami radni zostaną wybrani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echo zagrało va banque i kupiło teren od WOJSKA za bezcen licząc na to, że uda im się przekonać radnych do zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w tym rejonie. A że trafili na dwóch panów w RM którzy tam organizowali sobie zawody i było im to nie w smak, to się sprawa ślimaczy - choć uważam, że propozycja przebudowy układu komunikacyjnego i stworzenie ogólnodostępnego, ponad 100 ha parku byłoby dobrym dealem za możliwość postawienia sklepu. W końcu to ludzie by zdecydowali, czy chcą tam robić zakupy czy nie A z Ikeą to normalna kolej rzeczy - jest teren rolny w granicach administracyjnych miasta na którym ktoś chce zainwestować, stworzyć miejsca pracy i płacić potem podatki - to jeszcze się pytać "co ja z tego będę miał ?" ??? Jakie to lubelskie ... tyle inwestycji przez takie myślenie pozostało tylko na papierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...