Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA w Lublinie: Wyrównują teren w miejscu gdzie stanie centrum handlowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2016 r. o 20:37 Powrót do artykułu
Czy wam płacą ze te teksty sp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze 1000 artykułów i powstanie...   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze Żak POSTAWI TEGO CHŁAMU W TYM LUBLINIE ŻYGAĆ SIĘ CHCE OD WYZYSKIWACZY Z ZAGRANICY , A MY POLACY JAK BARANY NABIJAMY PORTFELA OBCYMEMU BIZNESOWI KUPUJĄC W MARKETACH I POWODUJĄC MIN. BEZROBOCIE I WYPŁYW KAPITAŁU Z POLSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olaboga!!! Ikeo nie budujcie tego przeciez PIS ma zamiar podnieść podnieśc podatek dla hipermarketow, będzie 1% wiecej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto Ci każe kupować w zagranicznych hipermarketach i centach handlowych? Masz wolny wybór! Idź gdzie indziej! Jak nasi kupcy nauczą się organizować i zaczną tworzyć podobne to będziemy kupować u nich. Proste. A w przypadku sieci IKEA to nie ma co narzekać - większośc mebli dla nich produkuje się w Polsce. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ikea won! Tylko BRW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ikea won!  Tylko BRW!
BRW won ! Tylko AGATA MEBLE !  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak nie bedzie w niej Surströmming :(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=jk3pm3mocuo&feature=youtu.be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomocnik stolarza napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ikea won!  Tylko BRW!
BRW won ! Tylko AGATA MEBLE !  :)
Jak dla mnie, to może być Agata bez mebli albo Agata na meblu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katarzyno balashov podaj nr uchwały rady miasta lublin dot uchwalenia miejscowego planu dla wschodniej strony alei spółdzielczości pracy w której przewidziano przebudowę skrzyżowania z ul. nasutowską zgodnie z zatwierdzonym w decyzji zrid projektem( projekt widoczny na zdjęciu w tym art : *********.pl/wiadomosci/lublin/a/ikea-w-lublinie-oddali-ziemie-na-drogi-do-centrum-handlowego-kasy-nie-dostali,9997068/ ). oczywiście jest to nie możliwe bo żadna uchwała planistyczna tego nie przewidywała. skoro mieszkańcy wschodniej strony ww ulicy nie mogli się normalnie wypowiedzieć co do proponowanych rozwiązań geometrycznych przewidzianej rozbudowy to przestańcie twierdzić że poprawiacie ich los i warunki życia. przestańcie manipulować faktami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy wam płacą ze te teksty sp
Pytaj Strzały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne wrota ucieczki kapitalu z polski, dadza po 7zl szarakom i kierownik razy dwa to zrobia norme, i będą wydawac tam ciężkie pieniadze zzagranicy ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzy mi się Marks&Spencer w Lublinie, nawet Koszalin go ma, nie musiałbym jeździć do Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za darmo dostali 500+  to będa mieli gdzie wydawać, bo ja jak cięzko zarobię 1200 zł to sie zastanawiam jak przeżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ikea to taka biedronka meblowa . maja fajne rzeczy drobiazgi ale meble to szajs . kupowałem stół z ciekawości ogladałem w ikei i skonczylo sie na polskim producencie dużo lepsza jakość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robiłem wizualizacje kuchni w ikea i innym sklepie meblowym. W Ikea podliczyli mnie na 6 tysięcy, w drugim sklepie, za praktycznie takie samo umeblowanie 3800... A płacić 6 tysiaków za trochę kartonu (bo to nawet koło drewna nie stało) to przeginka... Kilka lat temu IKEA się opłacała, teraz walą takie ceny, że bez sensu tam kupować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW!!!!! Super!!!!! Kolejna fabryka za najniższą krajową, tak bardzo sie cieszymy ze zostaniemy upodleni dzieki naszym politykom którzy na to zezwalaja. A GDZIE POLSKI KAPITAŁ SKUR...NY!!!!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklep dla starych bab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem o M&S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...