Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA wmuruje kamień węgielny pod budowę. Już wiadomo kiedy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2016 r. o 07:41 Powrót do artykułu
Otwieram lodówkę i tam też - ikeła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie rownież kiedy zrobią pierwszą kupę na budowie. Piijar musi być skuteczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super konkurencja jest zdrowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 10 latach korowodów, planów i terminów rozpoczęcia oraz zakończenia budowy IKEI .... wreszcie coś zaczyna się dziać naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsza ikea, która zamknie swój lokal w Polsce to będzie właśnie ta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
pierwsza ikea, która zamknie swój lokal w Polsce to będzie właśnie ta.
taaaaa z pewnością a na jej miescu postawią kosciół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie dość tych "artykułów" o IKEI? Wybudują, budują, itd... Otworzą, to napiszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę z tej inwestycji, zwłaszcza, że znajdzie się przy drodze z/do Lubartowa. Od wielu, wielu lat krążyły pogłoski na temat otwarcia tego sklepu, a teraz się urzeczywistniają. Moim zdaniem, kolejna galeria handlowa w Lublinie nie jest szczególnie potrzebna, ale jak będzie to chętnie ją odwiedzę przy okazji zakupów w IKEI. Należy pamiętać, ze zdecydowana większość (jak nie wszystkie) sklepy tej sieci budują obok siebie galerię, więc jest to norma. Baaaardzo dużo osób z województwa (i nie tylko, również z okolicznych województw nieposiadających swojego sklepu IKEA) chce kupować i mieć w domu meble i dodatki tej firmy,a teraz nie będą musieli jeździć do Warszawy czy innych (z reguły zachodnich) miast Polski. Zaś odpowiadając na pytanie jednego z komentujących - nie, nie mam dość artykułów na ten temat, ponieważ interesuje mnie ten temat i cieszę się, że mogę mieć aktualne informacje dotyczące budowy mojego ulubionego sklepu z meblami i wyposażeniem wnętrz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bardzo się cieszę z tej inwestycji, zwłaszcza, że znajdzie się przy drodze z/do Lubartowa. (...) Tak,super że tam jest. Zapominasz, że IKEA spowoduje znaczące natężenie ruchu kołowego na Al. Spółdzielczości Pracy,ul Do Dysa oraz Zelwerowicza a po wybudowaniu ul.Granicznej także na ul.Choiny. Po otwarciu całego komleksu handlowego tej firmy zobaczymy jak będzie wyglądała jazda, zwłaszcza w godzinach szczytu. Na marginesie liczba przyszłych miejsc pracy jest śmieszna. Tepsa w dwóch budynkach na niewielkiej przestrzeni zatrudnia ponad tysiąc osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Otwieram lodówkę i tam też - ikeła...
Jasne. Ja czekam od dawna. Od 15 lat kupuję w Warszawie, Krakowie a bywa że w Gdańsku. Na naszym rynku jest bezkonkurencyjna. W żadnym sklepie nie znajdziesz jednocześnie mebli, dywanów, naczyń, sztućców, firanek itp., itd. Przy proponowanej od lat na "wschodniej ścianie" tandecie targowej albo mebli dla bogatych z tzw. "studiów mebli", gdzie często jakość pozostawia wiele do życzenia, myślę że dla tysięcy mieszkańców wiadomości z placu budowy są ważne. Wielokrotnie widziałem jak z Warszawy wyjeżdżały upakowane po dach busy i ciężarówki z litewskimi numerami, więc i u nas pojawi się masa klientów (lokalnych handlarzy) z Ukrainy i Białorusi. Pamiętajcie, że poza pracą dla mieszkańców okolic Lublina, inne polskie fabryki dostaną więcej zleceń. Dla Ikea polskie zakłady produkują meble od lat 70-tych XX wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...