Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile i gdzie dzwonią urzędnicy w Lublinie?

Utworzony przez mieszkaniec, 6 listopada 2011 r. o 21:42 Powrót do artykułu
czytac pismaki nie potrafieją "Całkowity miesięczny ruch wychodzący z systemu telekomunikacyjnego Urzędu wynosi obecnie średnio około 200 000 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym mieście naprawdę nic się nie dzieje, że pan Smaga chwyta się tak chodliwych tematów jak byle przetarg urzędy miasta na obsługę telefonów? Czy o przetargu na ręczniki papierowe i papier toaletowy też przeczytamy w dzienniku? A może wcześniej podetrzemy się taką gazetą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tp sa ( french telecom ) juz smierdzi?????????????. jak chca dzwonic to niech placa, jak kazdy inny. Ulgi??? po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obsługiwać połączenia telefoniczne z telefonów stacjonarnych Urzędu Miasta Która to już firma telekomunikacyjna będzie?Co jakiś czas szukają nowej.I departament informatyki magistratu się rozrasta po to tulko,aby zlecać usługi innym (znajomym?) Za niechlubnego Pruszkowskiego przyjęto do pracy GOŃCÓW aby zmniejszyć koszty działania magistratu.Teraz korespondencja wysyłana jest za pośrednictwem poczty i w dodatku PRIORYTETEM (znowu koszty),gońcy awansowali i stali się urzędnikami.....I w taki oto sposób były już na szczęście załatwił w magistracie pracę dla swych znajomków i znajomków znajomków. P.S.Kto teraz zarobi na kontrakcie?Po co urzędnikom magistratu i radnym po kilka służbowych telefonów komórkowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, GDZIE dzwonią urzędnicy ze stacjonarnych telefonów. Mogę podać dokładne adresy lub namiary na nie. Boję się tylko, czy mnie ktoś nie oskarży o ujawnienie tej informacji w sieci, skoro nawet ten artykuł nie mówi tego tak dokładnie... Uwaga! Podaję tajną informację, odpowiadającą na pytanie "GDZIE DZWONIĄ URZĘDNICY W LUBLINIE ZE STACJONARNYCH TELEFONÓW?" Odpowiedź: Urzędnicy w Lublinie dzwonią ze stacjonarnych telefonów w Urzędzie Miasta! Adres Urzędu Miasta na stronach tegoż Urzędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś mi mówił, że wszyscy Pobożni Urzędnicy z Lublina dzwonia w Kościołach .... dorabiają do e-tatów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...