Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile kosztują juwenalia? To tajemnica

Utworzony przez 123, 26 maja 2014 o 14:27 Powrót do artykułu
To może dowiemy się ile.......zarobili organizatorzy ??? Browry Lubelskie S.A.,Miasto Lublin itd....A może warto wspomnieć tych co to wszystko "przeżyli"...czyli okolicznych mieszkańców i ich "pupili"!!   PS. Dziękujemy organizatorom za tydzień "wrażeń"!!! i nieprzespanych nocy.....???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"– Ustaliliśmy, że nie udzielamy informacji na temat finansów publicznie – mówi Katarzyna Krupa, przewodnicząca Zarządu Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego."   A pani jest Rektorem uczelni prywatnej (wtedy może zrozumiałbym takie tajemnice) czy zwykłą studentką uczelni publicznej ?  
0
a ja bym chciał wiedzieć ile zarobili na tym młodzi biznesmeni z samorządów studenckich!!!
0
Wyszło w sumie ok. miliona i jak na taki maraton nie jest to wygórowana kwota. Szczerze mówiąc wolę jak moje pieniądze idą na coś takiego, niż na kolejne premie dla urzędasów.
0
.....o ile wiadomo pieniądze na organizację imprez nie były prywatne!!! więc skąd te tajemnice????w interesie wszystkich organizatorów leży szczegółówe rozliczenie się z finansów - wszak mili państwo zawsze to wy bedziecie podejrzani o malwersacjie - brak jawności = podejrzenie,bądz ukrywanie rzeczywistych szwindli!!!!!!
0
.....o ile wiadomo pieniądze na organizację imprez nie były prywatne!!! więc skąd te tajemnice????w interesie wszystkich organizatorów leży szczegółówe rozliczenie się z finansów - wszak mili państwo zawsze to wy bedziecie podejrzani o malwersacjie - brak jawności = podejrzenie,bądz ukrywanie rzeczywistych szwindli!!!!!!
Przecież w wiekszości przyopadków zostały podane kwoty przeznaczone przez uczelnie, reszta to pieniądze od sponsorów więc były to pieniądze "prywatne"
0
A  ja mam pytanie, ile kosztowało mieszkańców miasta podstawienie autobusów mpk. I kto faktycznie poniósł koszty "bezpłatnego" wożenia. Rozumiem nocne autobusy rejsowe, ale to juz była przesada jak zobaczyłem długi rząd autobusów na Nadbystrzyckiej w karnej kolejce. Dlaczego mieszkańcy miasta maja płacić za takie fanaberie. A później mówi się, że dziura w budżecie miasta.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: