Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile osób wyjechało z naszego województwa? Księża policzyli emigrantów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 r. o 13:43 Powrót do artykułu
jak mialo nie wyjechac, jak tu bieda i brak perespektyw; widze po swoim grajdole wschodnim jak coraz wiecej chalup do sprzedania, srednia na ulicy to 60 plus; i pitolenie ze bezrobocie spada jak wyjada wszyscy to bedzie zerowe haaaaaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat lubelskie to najbiedniejszy region w Unii Europejskiej. W samorządach te same nazwiska od dziesięcioleci. Nic wiec nie powinno dziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak mogli policzyć, jak część osób nie wpuszcza ich do mieszkań??? Dobra statystyka :D hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do  gościa sprzed 7 minut. Nie bój żaby 90% wpuszcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WNIOSEK? ZLIKWIDOWAĆ GUS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% MOHERÓW TO MOŻE NA WIDOK KATABASÓW TO POPUSZCZA A NIE WPUSZCZA - WIĘKSZOŚĆ NORMALNYCH GONI CZARNĄ HOŁOTĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wychodzi, że 310 osób dziennie wybrało inne miejsce pobytu albo i zamieszkania niż nasz region... to jest prawie 20x więcej niż podaje GUS. Tyle, że jedne statystyki opierają się na "marketingu szeptanym", a drugie na ewidencji pisanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ich nie wpuszczam bo mam małe dzieci w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mnie do domu mają zakaz wstępu. Dziękuję tych ........... nie wpuszczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem ministrantem i nasz ksiądz jest dla nas bardzo miły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jateż będę ksiendzem jak mój Tata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blisko 2.7 miliona z całego kraju wg tych szacunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...rozumiem zatroskanie katabasów, bo to nie tylko pieniądze wyjeżdżają, ale i małe dzieci ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA STAJE SIĘ JUŻ W PEŁNI PAŃSTWEM KOŚCIELNYM!!JUŻ NIE WYZNANIOWYM!!MASAKRA!!XXI WIEK W ŚWIECIE A MY COFAMY SIĘ DO XIX !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 Biada ci, narodzie grzeszny, ludu obciążony nieprawością, plemię zbójeckie, dzieci wyrodne! Opuścili Pana, wzgardzili Świętym Izraela, odwrócili się wstecz. 5 Gdzie was jeszcze uderzyć, skoro mnożycie przestępstwa? Cała głowa chora, całe serce osłabłe; 6 od stopy nogi do szczytu głowy nie ma w nim części nietkniętej: rany i sińce i opuchnięte pręgi, nie opatrzone ani przewiązane, ni złagodzone oliwą. 7 Kraj wasz spustoszony, wasze miasta ogniem spalone, cudzoziemcy tratują wam niwy na waszych oczach: spustoszenie jak po zagładzie Sodomy. 8 Córa Syjonu ostała się jak chatka w winnicy, jak szałas w ogrodzie warzywnym, jak miasto oblężone. 9 Gdyby nam Pan Zastępów nie zostawił Reszty, stalibyśmy się jak Sodoma, podobni bylibyśmy Gomorze. 10 Słuchajcie słowa Pańskiego, wodzowie sodomscy, daj posłuch prawu naszego Boga, ludu Gomory! 11 "Co mi po mnóstwie waszych ofiar? - mówi Pan. Syt jestem całopalenia kozłów i łoju tłustych cielców. Krew wołów i baranów, i kozłów mi obrzydła. 12 Gdy przychodzicie, by stanąć przede Mną, kto tego żądał od was, żebyście wydeptywali me dziedzińce? 13 Przestańcie składania czczych ofiar! Obrzydłe Mi jest wznoszenie dymu; święta nowiu, szabaty, zwoływanie świętych zebrań... Nie mogę ścierpieć świąt i uroczystości. 14 Nienawidzę całą duszą waszych świąt nowiu i obchodów; stały Mi się ciężarem; sprzykrzyło Mi się je znosić! 15 Gdy wyciągniecie ręce, odwrócę od was me oczy. Choćbyście nawet mnożyli modlitwy, Ja nie wysłucham. Ręce wasze pełne są krwi. 16 Obmyjcie się, czyści bądźcie! Usuńcie zło uczynków waszych sprzed moich oczu! Przestańcie czynić zło! 17 Zaprawiajcie się w dobrem! Troszczcie się o sprawiedliwość, wspomagajcie uciśnionego, oddajcie słuszność sierocie, w obronie wdowy stawajcie! 18 Chodźcie i spór ze Mną wiedźcie! - mówi Pan. Choćby wasze grzechy były jak szkarłat, jak śnieg wybieleją; choćby czerwone jak purpura, staną się jak wełna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję nie wpuszczam. I na h. walą tymi dzwonami w sobotę o 6 rano ? Ludzie co pracują w weekend chcą pospać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku jak ktoś pracuje w weekend to nie śpi tylko rano wstaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przychodzi taki do domu pyta co tam u was.Jak wam się żyje. I zakłada wam kartotekę . A statystyki przekazuje do centrali czego dowodem jest ten artykuł. Warto się zastanowić przed wizytą takiego osobnika ,nad rzeczywistym celem jego (wizyty)u nas. I czy warto wpuszczać go do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły wywiad ma ta instytucja. Lepszy niż Securitate ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasterze policzyli swoje owce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...