Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile płaci rodzic dziecka za noc w szpitalu? Ceny za hotel i wypożyczenie łóżka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 r. o 08:14 Powrót do artykułu
Ciekawe kto by lekarzy z dsk powiedomil o ewentualnym zatrzymaniu krążenia u dziecka jak nie rodzić bo oni akurat jak i pielegniarki obrazaja sie na rodzicow i nie zagladaja do maluszkow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że tylko zamość stanął na wysokości zadania=BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez miesiac spalam na podlodze pod lozeczkiem (syna 5mcy)w lubelskim dsk ale to bylo 13 lat temu jak lezala corka miala 1,5 roku miala lozko normalne to spalam juz z nia. Ciezko bylo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddział pediatri na Kraśnickiej według mnie jest odpowiednio przyszykowany na takie okoliczności. Personel miły i pomocny! A przy mojej małej córeczce (7lat) spałam cały miesiąc na łóżku obok. Więc jak dla mnie spisali się na medal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja leżałam w szpitalu w Białej podlaskiej i tam za fotel rozkładany i pościel płaci się za dobę 11 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to więźniowie mają wszystko za darmo a rodzice chorego dziecka którzy uczciwie pracują i płacą podatki muszą płacić za łóżko w szpitalu żeby mogli w normalnych warunkach przenocować? ale kraj *** tu się żyć nie da żenada dla rządzących!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś za komuny nie wpuszczano rodziców wogóle na oddział dziecięcy. Przynajmniej był porządek, czystość i nikt nie przeszkadzał i nie wtrącał się w procedury medyczne. Jestem za powrotem do tego wzorca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura. Nie zafundowałabym dziecku które i tak jest zestresowane pobytem w szpitalu, dodatkowego  stresu, w postaci pozostawienia go tam samego z obcymi ludzmi!!! Nie wspomnę juz o tym że pobyt rodziców tak naprawdę jest zbawieniem dla personelu, bo nie wiem ile musiałoby być tego personelu żeby zapewnić opiekę takim 2,3 ,4 latkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko dawno temu było w szpitalu w wieku 2 lat. Zawieźliśmy chore, odebraliśmy po 2 tygodniach zdrowe. Zero wizyt (nie było takiej możliwości). No i co? Można? Można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to więźniowie mają wszystko za darmo a rodzice chorego dziecka którzy uczciwie pracują i płacą podatki muszą płacić za łóżko w szpitalu żeby mogli w normalnych warunkach przenocować? ale kraj *** tu się żyć nie da żenada dla rządzących!!!!!
jeżeli rodzice pobierają za darmo 500+ to winni płacić bo mają z czego, za darmo dla tych co nie dostają 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Annn napisał:
Co za bzdura. Nie zafundowałabym dziecku które i tak jest zestresowane pobytem w szpitalu, dodatkowego  stresu, w postaci pozostawienia go tam samego z obcymi ludzmi!!! Nie wspomnę juz o tym że pobyt rodziców tak naprawdę jest zbawieniem dla personelu, bo nie wiem ile musiałoby być tego personelu żeby zapewnić opiekę takim 2,3 ,4 latkom.
no właśnie te zestresowane dzieci później jako dorosłe znęcają się nad rodzicami i obcymi, bo jeżeli nad rodzicami to dobrze im, jak tak wychowali, bo za komuny jak się zestresowało to doceniło rodziców i inych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjkk napisał:
Annn napisał:
Co za bzdura. Nie zafundowałabym dziecku które i tak jest zestresowane pobytem w szpitalu, dodatkowego  stresu, w postaci pozostawienia go tam samego z obcymi ludzmi!!! Nie wspomnę juz o tym że pobyt rodziców tak naprawdę jest zbawieniem dla personelu, bo nie wiem ile musiałoby być tego personelu żeby zapewnić opiekę takim 2,3 ,4 latkom.
no właśnie te zestresowane dzieci później jako dorosłe znęcają się nad rodzicami i obcymi, bo jeżeli nad rodzicami to dobrze im, jak tak wychowali, bo za komuny jak się zestresowało to doceniło rodziców i inych ludzi
Co ma piernik do wiatraka??? Skrajnie niebezpieczne poglądy. Mówimy o małych kilkuletnich dzieciach. Może jak mają takich rodziców, z takimi poglądami to faktycznie w dorosłym życiu będą się znęcać i może słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parczew 12 zl pierwsza doba 8 kolejna lozka obok lozeczka dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby byla taka mozliwosc zaplacilabym i 100 zl za dzien... idziesz z dzieckiem do szpitala musisz miec sile za was dwoje.... dziecko jest w nowym miejscu rodzice martwią sie samym faktem ze dziecko jest chore .... a nawet nie ma mozliwosci na pol godziny zmruzyc oka zeby miec sile na następny dzień bo. jedyne co szpital dziecięcy moze zapewnic to krzesło?! nie mozesz sie polozyc z dzieckiem przytulic zeby czulo sie bezpieczne?!... ku@wa.... to sie w głowie nie mieści.gdzie my żyjemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
gdyby byla taka mozliwosc zaplacilabym i 100 zl za dzien... idziesz z dzieckiem do szpitala musisz miec sile za was dwoje.... dziecko jest w nowym miejscu rodzice martwią sie samym faktem ze dziecko jest chore .... a nawet nie ma mozliwosci na pol godziny zmruzyc oka zeby miec sile na następny dzień bo. jedyne co szpital dziecięcy moze zapewnic to krzesło?! nie mozesz sie polozyc z dzieckiem przytulic zeby czulo sie bezpieczne?!... ku@wa.... to sie w głowie nie mieści.gdzie my żyjemy?
dostajecie 500+ i przez to nie ma pieniędzy na utworzenie godnych warunków dla was. Jak ciuciu to nie papa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostajecie 500+ i przez to nie ma pieniędzy na utworzenie godnych warunków dla was. Jak ciuciu to nie papa" KRETYN JESTEŚ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kto ma jedno dziecko, to może sobie pozwolić na luksus siedzenia w szpitalu. Jak się ma 2 lub więcej, to niestety, chore odstawia się domszpitala, a samemu trza zostać w domu zająć się resztą. Do tego jeszcze mąż na głowie - to jak kolejne dziecko (uprać, ugotować ,męzatki wiedzą). Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DSK Lublin - coś strasznego! Byłam niedługo po cesarce. Karmiłam dziecko piersią i spałam na pseudo fotelu! Jedna z mam nie dała rady i na jedna z nocy pozostała w domu. Nigdy ale to nigdy nie zostawiać dziecka na pastwę losu pielęgniarkom tam pracującym. Mimo iż były poinformowane o nieobecności matki to dziecko przez długi czas płakało w niebogłosy. Nikt z personelu nie zajrzał. Zostawiłam Swoje dziecko by pójść sprawdzić co się dzieje. Poszłam do pokoju pielęgniarek, co robiły? Leżały pod kocykami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochwalam Dr Kosa z Krasnika odział dziecięcy jest teraz dobrze wyposażony warunki lepsze jak na Fabrycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszcie się że w ogóle pozwala się wam na przebywanie z dzieckiem w szpitalu, kiedyś dziecko zostawiało się w szpitalu a rodzice won do domu, teraz młode matki są niezwykle roszczeniowe, nie dość że macierzyński trwa rok, dostają 500 plus, mogą rodzić w towarzystwie ojca dziecka, to ciągle coś źle i nie tak, nie znają trudnych czasów i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...