Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile średnio zarabia się w Lublinie? GUS podał dane o wynagrodzeniach Polaków

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2017 r. o 16:00 Powrót do artykułu
Póki zarobki za zachodzie Polski będą 1000-2000zł większe młodzi ludzie będą emigrować. Nie ma rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto tyle zarabia. Lekarze, prawnicy, urzędnicy plus PARU (paru w przenośni) dyrektorów i LUBELSKICH BYZNESMENÓW zawyża tą średnią. Zwykły szary obywatel w Lublinie ma rzadko powyżej 3000 na rękę. No zapomniałem jeszcze o dorabiających na kilku uczelniach profesorach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W FIRMACH TRANSPORTOWYCH NIEŹLE ZARABIAJĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tere fere wszyscy s.pierad.alają z tego za.du.pia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN WIOCHA ZABITA DECHAMI. 80% PRACY PO ZANJOMOŚCI. ŻEBY ZNALEŹĆ TU JAKĄKOLWIEK PRACĘ TO TRZEBA KOGOŚ ZNAĆ ALBO ZNAĆ KOGOŚ KTO KOGOŚ ZNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jem kapustę, a mój szef je mięso, więc biorąc średnią krajową jemy gołąbki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hanysy po 6000. Ładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że w Warszawie zarabia się lepiej skoro koszty życia w Warszawie czy nad morzem są dużo wyższe jak w Lublinie. Knajpy nie złe, w sklepach to wszystko co w każdym innym większym mieście,Teatr jest, Filharmonia jest, Uczelnie Wyższe są, a jak komuś rozrywki czy kultury w Lublinie mało to jest samochód, pociąg raz w miesiącu można się do Warszawy wybrać żeby się pobawić. Pod warunkiem że masz kasę. Jak nie masz kasy to wszystko jedno czy mieszkasz w Lubartowie czy w Warszawie czasem to nawet może lepiej żyć wmniejszym mieście bo pewnych rzeczy tak nie odczuwasz. Większy jest komfort psychiczny życia w Bełżycach za 2000 niż w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie to niektórzy się cieszą, że mają jakąkolwiek pracę. Co z tego, że masz skończone studia wyższe skoro proponują ci pracę na kasie w markecie albo w magazynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbogatsi i tak mieszkają w gminach pod Lubliniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin zmienia się na lepsze. W dużym stopniu dzięki Żukowi. I to najważniejsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt "Lublin prowadzi w zestawieniu miast z woj. lubelskiego. Daleko za nim jest Zamość z wynagrodzeniem 3794 zł (42 miejsce w kraju).". Bez przesady. Niecałe 400 zł różnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdziewy widzicie ponad 4 tys brutto nawet smiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin 4100 zł, na jakiej podstawie wyście to wyliczyli, chyba, że połowa to dyrektorów i kierowników, 40 lat pracy 3 tys. netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
lublin 4100 zł, na jakiej podstawie  wyście to wyliczyli, chyba, że połowa to dyrektorów i kierowników, 40 lat pracy 3 tys. netto
 pomyłka, to ma być 3 tys. brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten cudowny, autystyczny iwent powinien mić jakiś chwitliwy nejm czy inny dżingiel, żeby był efekt Łoł!, moja propozycja: "na chu.ju se namaluj!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelkskie - najbiedniejszy region Unii europejskiej - P0-PSL to dzieki waszej trosce o nas jesteśmy nędzarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Zamość tak próbuje się porównywać do Lublina. To wymieńcie choć jedną znaną firmę, która tam działa? Bo ja nie znam żadnej. Swoją drogą najwięcej przyjezdnych w Lublinie jest właśnie z Zamościa i Chełma, pozatym jak ktoś jest pracowity i ma ambicje to i w Lublinie dobrze zarobi, tylko trzeba chcieć a nie ciągle narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Skoro Zamość tak próbuje się porównywać do Lublina. To wymieńcie choć jedną znaną firmę, która tam działa? Bo ja nie znam żadnej. Swoją drogą najwięcej przyjezdnych w Lublinie jest właśnie z Zamościa i Chełma, pozatym jak ktoś jest pracowity i ma ambicje to i w Lublinie dobrze zarobi, tylko trzeba chcieć a nie ciągle narzekać
 Mąka zamojska, linia szerokotorowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jestem niezależnym specjalistą w swojej dziedzinie. Zarabiam w Lublinie od 9000 do 13 000 PLN netto w zależności od tego ile pracuje. Mam 34 lata i całe życie na to ciężko  pracowałem. Zastanawiam się teraz czy przeprowadzić się do Warszawy i pomnożyć zarobki przez ok 3, czy zostać w Lbn.
 jedz czesiu i sie nie zastanawiaj.wez se cebularza na droge..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...