Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zapłacimy za przejazd autobusem. Trzy warianty podwyżek

Utworzony przez kotlet, 23 listopada 2009 r. o 18:04 Powrót do artykułu
Nigdy w życiu MPK. Wolę wyjść z domu 30 minut wcześniej i praktycznie w dowolne miejsce miasta dojść na piechotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie i okolicach konieczne uruchomienie kolei miejskiej. Komunikacja autobusowa i indywidualna nie rozwiaże problemu. Miasto bedzie zablokowane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sprawdzić kwalifikacje dyrektora zarzadu oraz to jak dostał stanowisko, bo nagle z p.o. stał sie normalnym dyrektorem, a konkursu nie było. Idąc dalej jakie posiada kwalifikacje aby zarządzać ZTM i czy posiada ku temu odpowiednie wykształcenie z dziedziny transportu ?? Idąc dalej, ile osób zostało zatrudnionych w ZTM i dla czego 95% to byli pracownicy MPK i BTZ UM z panią Smażweską na czele. A co do dzisiejszej konferencji to żenada jak widziałem jak sie wypowiadali i przy jakim stoliku zasiadali to normalnie parodia była. Ci ludzie nie umieja skleić poprawinie zdania, a tylko kase z nas doić chcą. 2 zł za komunikacje obecną to cena i tak zabardzo wygórowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam jak już tak chcą tych podwyżek wybrałbym 3 wariat bo chociaż jest do wyboru do koloru...co z tego że ludzie nie będą korzystać z czasowych ale chociaż będą...i w tedy może ztm zrozumie, żę wprowadzenie czasowych było idiotyzmem...ale oczywiście najlepiej jakby nie było podwyżek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TANIE???? w W-wie sa tansze bikety niz w lublinie!!!!!!!!! k.......!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TANIE???? w W-wie sa tansze bikety niz w lublinie!!!!!!!!! k.......!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TANIE???? w W-wie sa tansze bikety niz w lublinie!!!!!!!!! k.......!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie i miastach satelitarnych -sSwidnik -Leczna -potrzebna jest kolej miejska oraz budowa lini tramwajowych dlaczego to trudno zrozumiec ludziom z wyksztalceniem technicznym-Wasilewski -FIC ludzie myscie do przodu mlodsze pokolenie bedzie zawsze narzekac za wasz upor i uciekac ze Ratusz to firma kolesi ktora udaje ze mysli .Zgadzam ie z panem na rorumz godz 18 .08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wielu miastach w Polsce bilety są tańsze.. Najpierw niech zapewnią bezpieczeństwo i wygodę w autobusach,a później podnoszą jej koszty. Wstyd, że jeszcze jeżdżą po ulicach stare gruchoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od grudnia przesiadam się na MPK, choćbym miał płacić za bilety 20% więcej, rzygam staniem autem w korku, Lublin to najbardziej zawalone korkami tej wielkości miasto w Polsce, kuźwa mać - nawet w Warszawie mniej się stoi, miasto powinno rozwijać komunikację publiczną za wszelką cenę powinno się wprowadzić tramwaje, są do tego odpowiednie miejsca, np: - aleja solidarności/tysiąclecia - aleja witosa - filaretów - jana pawła - nadbystrzycka - swoińskiego - głęboka i inne dziwne, że do tej pory nikt we władzach miasta nie myślał o tramwajach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego stoimy w korkach??? Bo nasi decydenci spieprzyli układ komunikacyjny w mieście. Projektowaniem i zatwierdzaniem projektów zajmowali się chyba dyletanci albo jakieś niedouki spoza Lublina!! Przykładem totalnego burdelu drogowego jest ul. Kunickiego od tunelu do Zemborzyckiej!!! Nóż się otwiera!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie. Aż dziwne bo do niedawna sie mówiło, że prawdziwe korki to są w Warszawie i innych duzych miastach. A tu sie okazuje ze w Lublinie sa większe... Dlaczego? Chyba wszyscy oprócz ZTM i innych tego typu tworów wiemy. No ale żeby to wiedzieć trzeba jezdzić autobusem czy to autem w godzinach szczytu, polecam szczególnie to pierwsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kumpla w Polsce co zbiera bilety komunikacji miejskich.Powiedział ...takiego burdelu w cenach to w kraju nigdzie nie ma.Co pare miesiecy cos nowego ,to promocja w gore to w doł,obnizka ,podwyzka a teraz owy wariant bilety czasowe.Monarchowie MPK czas na rozsadek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież już najwyższy czas wprowadzić odpłatność za bilety pracownikom MPK, ich matkom, żonom i kochankom. Ile jeszcze będziemy fundować im bezpłatne przejazdy????????????? Kiedyś wyliczono ile to jest milionów złotych w skali roku. TU SĄ PIENIĄDZE i stąd trzeba czerpać. Koniec drenażu naszych kieszeni, za długo utrzymujemy tych nieudaczników. Wszystkim zabrano przywileje a z jakiej racji MPK korzysta z tej darmochy. Czas z tym skończyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może kochane mpk zamiast podwyżek wprowadziło by obiżki cen biletów , wtedy większość przesiadła by sie ze swoich aut na już i tak puste autobusy ,wtedy nie było by takich korków i problem sam by się rozwiązał ,przecież większość jeździ do pracy lub na uczelni swim samochodem,nawet 2,3 przystanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi wariant to likwidacja biletów jednorazowych i wprowadzenie uprawniających do przesiadek biletów czasowych 15-, 30- i 60-minutowych - może i ten wariant byłby znośny, tylko skąd dokąd można dojechać przez 15min? Chyba z ul. Piłsudskiego na ul. Królewską. Bo jakoś trudno mi uwierzyć, że w 15 min dojadę z Al.Racławickich na Drogę Męczennika Majdanka. Bilety powinny być co najmniej 20min. I jeszcze jedno. Niektóre dzielnice są obok siebie, ale żeby tam dojechać, trzeba jeździć dookoła np. z ul. Krańcowej na ul. Mełgiewską, czy też z Majdanka na Kalinowszczyznę. Najlepszy dojazd mają Czuby, Węglin, LSM, ale z kolei do Centrum jest niestety droga przez mękę (czyt.korki). Może zatem przed zmianą cen biletów będzie zmiana tras.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuje tylko minimalną modyfikacje wariantu z biletami czasowymi - dodać jedno 0 do liczby minut i tak mielibyśmy bilety 150, 300, 600min i robi się super rozwiązanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forumowicze, To nie MPK tylko ZTM chce podniesc bilety. ZTM kształtuje politykę cen i ofertę linii. MPK jest tylko przewoznikiem, ktory dostaje tyle pieniedzy za kurs ile zobowiaze sie w umowie -- nie wazne ile pasazerow przewiezie. Podobnie prywaciarze. A swoją drogą, to same bilety czasowe bez jednorazowych do skandal i drenowanie kieszeni. Nie tędy droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos mi sie wydaje ze po tych podwyzkach to jazda z MPK to bedzie przywilej dla wybranych!!!!! ja mam juz samochod ktory jest tanszy w eksploatacji niz wycieczki z MPK a mysle ze bedzie takich jak ja wiecej. po kupnie samochodu moje miesieczne wydatki na dojazd do pracy spadly o polowe. jak jezdzilem MPK musialem przesiadac sie 2 lub 3 razy zakazdym razem myslac czy przyjedzie autobus na czas bo z tym roznie bywa!!! a teraz nie mokne na przystankach bez wiaty zero stresu polecam samochod. ja proponuje tylko ZTM obnizyc roczne koszty reukujac o 80 % administracje i zmodernizowac tabór a oszczednosci pojda w miliony zł to takie proste i konieczne!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie korzystam z KM. Obecnie najgorszą bolączką są korki oraz brak taboru wielkopojemnego. Jeżeli ZTM odsuwa otworzenie kopert przetargowych to proponuje pozmieniać zapisy przetargowe odnośnie wielkości autobusów. Samo MPK też ma ogromne problemy tej natury. To jest skandal że w takim mieście jest 13 autobusów przegubowych które są normalnie wysyłane na linie. Do póki miasto i urzędnicy nie zrizumieją żę na MPK nie da się zarobić tym dłużej będziemy w takiej sytuacji. Choć cieszmy się że jest ciut lepiej niż 2 lata temu kiedy nie było ani Mercedesów ani Solarisów tylko szkoda że przesiedliśmy się z przegubowych Ikarów na krótkie Merce czy Solarisy ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...