Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zapłacimy za przejazd autobusem. Trzy warianty podwyżek

Utworzony przez kotlet, 23 listopada 2009 r. o 18:04 Powrót do artykułu
Niech Ci na górze w MPK zmniejsza sobie pensje i nie trzeba będzie nic robić z biletami.Po co tyle kierownictwa , ktore nic nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy dbać o środowisko, używać miejskiego transportu, a tu taniej wychodzi jeździć samochodem osobowym.... ach! to skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoxcool napisał:
Ja od grudnia przesiadam się na MPK, choćbym miał płacić za bilety 20% więcej, rzygam staniem autem w korku
A jak miałbyś zapłacić za bilety 100% więcej ? I druga rzecz - autobusy to niby skrzydełka mają i w korkach nie stoją ? Czasem łamiąc przepisy omijają sznurek pojazdów by "wciąć się" jak najdalej na właściwy pas - zazwyczaj jestem w stanie to zrozumieć. Ale są takie miejsca że i taki numer nie wyjdzie - np. Północna przed skrzyżowaniem z Ducha/Solidarności (przejazd na 4-5 zielonym)... stoi autobus w korku tak jak wszyscy. A jak mam z żoną pojechać do centrum i wydać na to dziś 8 zł, a w projekcie nawet 12 zł - to jest to paranoja ! Pojadę swoim autem, zapłacę za parking (przeważnie jednak da się stanąć na miejscu bezpłatnym) i wrócę do domu znacznie taniej ! A że korki będą ? Miasto nie daje sensownej alternatywy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od grudnia rezygnuje z komunikacji miejskiej na rzecz spacerkow lub roweru, nie mam ochoty wydac calego stypendium tylko na bilety MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wariant 4: nie będzie podwyżek, a nieudolni politycy poniosą karę za brak lobbingu na rzecz Lublina(biedaki nie mają czasu się zająć swoją pracą, bo cały czas absorbuje im kręcenie lodów), kiedy inne miasta doskonale sobie radzą ze zdobyciem środków z budżetu na komunikację miejską. Biedny Lublin ma zapłacić za nieudolność swoich rządzących... Proponuję iść śladem Częstochowy i nasz marny prezydencio na BRUK i pod sąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest ktoś w ratuszu wyuczony i myślący? Czy tylko są wyuczeni? Ile można wracać do biletów czasowych,które były i się nie sprawdziły,ciągle obecna władza szuka gdzieś pieniędzy...czy muszą to być podwyżki cen biletów-uważam że nie, wystarczy tylko żeby w ratuszu zaczęli troszkę myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komunokacja prywatna tańsza i szybsza np nowa linia 88 . Czas najwyższy przesiąść się i rozwalić ten kolejny monopol jolka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za te pieniądze będą woźić powietrze bo większość wybierze piechote na krótkiej trasie. spadną dochody MPK/ ZTM i znowu poniosą ceny biletów żeby sobie zrekompesnowac straty. ZACHŁANNOŚĆ straszna. Wyciągnijmy wnioski podczas wyborów - szkoda tylko że w trakcie kadencji nie można tych deb***i odciąć od koryta. ja proponuje wariant 4. Wszystkie urzędasy z UM /Marszałkowskiech i innych kochanych instytucji oraz darmusy z MPK /ZTM bileciki po 5 zł za 15 min - i zobaczym jak sobie w korku pojeżdzą. No i żeby bylo ekeologicznie to zakazał bym im jeżdzenia włanymi samochodami - żeby korków nie robli skoro projektować nie umieją. Za ulice kunickiego to się prokurator i sterylizacja należy ewentualnie piętno na czolen jak u bydła żeby ludzie wiedzieli kto jest za co odpowiedzialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...