Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Patrząc na roześmianą i promieniejącą radością twarz na zdjęciu emanująca zadowoleniem - zapewne nie mało. Da się żyć zapewne i poszaleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Zuk jest tajnym prezydentem. Wszystko jest tajne bo on wie najlepiej. A jak Jasnie Pan będzie miał ochote to coś POwie. Moze POwie ile wynosi zadłużenie Lublina, może POwie z kim jeździł na zagraniczne delegacje ;-), może POwie ilu członków PO zatrudnia w urzędach i spólkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wydatki publicznych pieniędzy sa tajne tzn.mamy do czynienia ze złodziejami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Zuk jest tajnym prezydentem. Wszystko jest tajne bo on wie najlepiej. A jak Jasnie Pan będzie miał ochote to coś POwie. Moze POwie ile wynosi zadłużenie Lublina, może POwie z kim jeździł na zagraniczne delegacje ;-), może POwie ilu członków PO zatrudnia w urzędach i spólkach.
Jedna,wielka,komunistyczno-konfidencka SITWA !!!!  Nie można już tego tolerować !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE IDZIEMY NA WYBORY jak nas nie będzie na tym wydarzeniu /wyborach/ to znowu urzędnicy z rodzinami wybiorą swoich pracodawców. Niech wygra kto ktokolwiek aby nie platforma . To szczyt aby tak lekceważyć społeczeństwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile zarabia menadżer lubelskiego stadionu? Oficjalnie 1000 zł ,a pod stołem 30 tys. i wszystko pozamiatane!Dziwny ten Dziennik, myśli, że wadza poda mu zarobki swego kolesia??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech zarabia i 100.000 zł tylko niech się sprawdzi i stadion niech na siebie zarabia. Lepiej zatrudnić specjaliste, który zna się na rzeczy, a nie czyjegoś synalka tylko żeby był i nic w kierunku rozwoju obiektu nie robił. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pstawcie sie w sytuacji jakbyście byli menedżerem stadionu też byście chcieli aby takie dane były poufne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fundacja co tak przed wyborami akurat wszelkich informacji rząda, czyżby w opozycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne ,że idziemy na wybory, jedyny powazny kandydat to Żuk i to pisze ja co od lat na pis głosowałem, ale nigdy nie zagłosuje na ludzi, którzy sa spoza  partii a wyborach startują tylko po to pod szyldem pis,zeby się dostać, nie nie nie skończyło się to dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
póki co imprezy na stadionie całkiem nieźle wygladaja, jak nasz motor zacznie tam grać będą regularnie mecze, bedzie jeszcze lepiej i wiecej kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech zarabia i 100.000 zł tylko niech się sprawdzi i stadion niech na siebie zarabia. Lepiej zatrudnić specjaliste, który zna się na rzeczy, a nie czyjegoś synalka tylko żeby był i nic w kierunku rozwoju obiektu nie robił. Tyle w temacie.
Jak zatrudnisz go u siebie, to możesz płacić i 1 milion miesięcznie albo więcej.   Do czasu kiedy są to pieniądze publiczne nikt nie powinien robić żadnej łaski - szczególnie, że "pracodawca" korzysta z pomocy publicznej na poziomie ponad 6 milionów złotych rocznie. W ostatnim roku obrachunkowym pomoc ta wyniosła ponad 9 milionów złotych.   Nie widzę żadnego problemu żebyś płacił z własnej kieszeni i nie informował nikogo jakiej wysokości jest to kontrakt.   Ps. Właśnie dzisiaj radni uchwalili kolejne 800 tysięcy dla tej spółki, która w ciągu tylko ostatnich 3 lat umorzyła kapitał zakładowy w wysokości ponad 27 milionów złotych - nikt z rady nawet nie zapytał na co poszła niemal równowartość kosztów budowy bezkolizyjnego skrzyżowania na ul. Ducha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pstawcie sie w sytuacji jakbyście byli menedżerem stadionu też byście chcieli aby takie dane były poufne
Wyobrażam sobie, bo zrobiłem to ponad 20 lat temu otwierając własną firmę.   Nie pasuje "menedżerowi" wypłata z publicznych środków, to niech pokaże swoje umiejętności jako właściciel firmy i robi wszystko na własny, a nie cudzy rachunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Żuk ujawni ile kosztuje utrzymanie stadionu. Na debacie tego nie powiedzial. Zaraz się okaże że sami będziemy płacić pensje nauczycielom i urzędnikom. Bo kasę na wynagrodzenia Zuk wyda na stadion a może jeszcze cyrk wybuduje. I tam bedzie POkazywał jak znikają nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Żuk ujawni ile kosztuje utrzymanie stadionu. Na debacie tego nie powiedzial. Zaraz się okaże że sami będziemy płacić pensje nauczycielom i urzędnikom. Bo kasę na wynagrodzenia Zuk wyda na stadion a może jeszcze cyrk wybuduje. I tam bedzie POkazywał jak znikają nasze pieniądze.
  sztabowcu PiS czemu kłamiesz???? Żuk na debacie odpowiedział ile będzie kosztowało utrzymanie stadionu. Akurat tak się składa, że na tej debacie byłem i wszystko dobrze pamiętam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztabowcu PiS czemu kłamiesz???? Żuk na debacie odpowiedział ile będzie kosztowało utrzymanie stadionu. Akurat tak się składa, że na tej debacie byłem i wszystko dobrze pamiętam
Jako bezpartyjny mieszkaniec naszego miasta mam więc prośbę byś się z tą informacją podzielił, bo być może niedopuszczenie do debaty kandydata RN spowodowało, że ta niezmiernie istotna informacja umknęła nie tylko uczestnikom debaty ale i mediom.   W zamian podam dotychczasowe faktyczne koszty budowy stadionu - te już rozliczone oraz te, które jeszcze nie zostały uregulowane.   Proszę nie jako sztabowca PO ale mam nadzieję życzliwego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wielu umowach szczególnie menedżerskich jest klauzula poufności wie to każdy kto menedżerem był nic nadzwyczajnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako bezpartyjny mieszkaniec naszego miasta mam więc prośbę byś się z tą informacją podzielił, bo być może niedopuszczenie do debaty kandydata RN spowodowało, że ta niezmiernie istotna informacja umknęła nie tylko uczestnikom debaty ale i mediom.   W zamian podam dotychczasowe faktyczne koszty budowy stadionu - te już rozliczone oraz te, które jeszcze nie zostały uregulowane.   Proszę nie jako sztabowca PO ale mam nadzieję życzliwego człowieka.
  Przecież od początku miasto twierdziło, że do stadionu dokładać trzeba będzie ok 5 mln rocznie, a przy dobrych wiatrach(bo w końcu część komercyjna została specjalnie powiększona tak by zyski były jak największe) może nawet mniej. Na debacie Żuk to wszystko powtórzył. Oczywiście to wszystko to szacunki bo tak naprawdę nikt nie wie ile wyjdzie w rzeczywistości.(no może oprócz ciebie BudŻet bo przecież ty wszystko wiesz, wszędzie byłeś i się na wszystkim znasz  rzekomo "bezpartyjny" mieszkańcu, startujący z list KNP do rady miasta)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wielu umowach szczególnie menedżerskich jest klauzula poufności wie to każdy kto menedżerem był nic nadzwyczajnego
Tobie również kłania się art. 61 Konstytucji RP.   Chcesz umowy z klauzulami, to podpisuj w ramach własnego budżetu, a nie środków publicznych.   Zrób test i odmów żonie informacji ile zapłaciłeś mechanikowi za naprawę rodzinnego auta albo jeszcze lepiej odmów jej informacji z kim jeździłeś w delegację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od początku miasto twierdziło, że do stadionu dokładać trzeba będzie ok 5 mln rocznie, a przy dobrych wiatrach(bo w końcu część komercyjna została specjalnie powiększona tak by zyski były jak największe) może nawet mniej. Na debacie Żuk to wszystko powtórzył. Oczywiście to wszystko to szacunki bo tak naprawdę nikt nie wie ile wyjdzie w rzeczywistości.(no może oprócz ciebie BudŻet bo przecież ty wszystko wiesz, wszędzie byłeś i się na wszystkim znasz  rzekomo "bezpartyjny" mieszkańcu, startujący z list KNP do rady miasta)
Tym się różnimy, że ja najpierw pytam, a Ty próbujesz oceniać nie mając źródłowych informacji.   W sprawie kosztów budowy stadionu dysponuję oficjalnym wykazem faktur tych już opłaconych na kwotę 165 milionów 247 tysięcy 572 złote oraz te jeszcze nie uregulowane na kwotę 860 tysięcy 817 złotych.   Wyżej podane koszty nie obejmują budowy dróg dojazdowych oraz kosztów związanych z oficjalnymi otwarciami stadionu.   Następnym razem zrób to czynię zawsze ja czyli sprawdź u źródeł informację, bo możesz wyjść na totalnego ignoranta, który kieruje się nie rzetelnością, a paradygmatami.   Sprawdź w sztabie KNP co podałem w przynależności jako kandydat do rady miasta.   Swoją drogą, to do jakiej należysz partii skoro uważasz, że kandydat na ten przykład komitetu wyborczego KNP musi być jej członkiem?   Ps. Zacytowana przez ciebie odpowiedź o kosztach utrzymania stadionu byłaby nie do przyjęcia w firmie z najmniejszą nawet odpowiedzialnością, bo albo określa się budżet albo improwizuje - co najłatwiej czynić nie za swoje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...