Tym się różnimy, że ja najpierw pytam, a Ty próbujesz oceniać nie mając źródłowych informacji.   W sprawie kosztów budowy stadionu dysponuję oficjalnym wykazem faktur tych już opłaconych na kwotę 165 milionów 247 tysięcy 572 złote oraz te jeszcze nie uregulowane na kwotę 860 tysięcy 817 złotych.   Wyżej podane koszty nie obejmują budowy dróg dojazdowych oraz kosztów związanych z oficjalnymi otwarciami stadionu.   Następnym razem zrób to czynię zawsze ja czyli sprawdź u źródeł informację, bo możesz wyjść na totalnego ignoranta, który kieruje się nie rzetelnością, a paradygmatami.   Sprawdź w sztabie KNP co podałem w przynależności jako kandydat do rady miasta.   Swoją drogą, to do jakiej należysz partii skoro uważasz, że kandydat na ten przykład komitetu wyborczego KNP musi być jej członkiem?   Ps. Zacytowana przez ciebie odpowiedź o kosztach utrzymania stadionu byłaby nie do przyjęcia w firmie z najmniejszą nawet odpowiedzialnością, bo albo określa się budżet albo improwizuje - co najłatwiej czynić nie za swoje pieniądze.
  mamy widzę na pokładzie wróżkę, która jest w stanie przewidzieć przyszłość, on już wie co się odbędzie na stadionie, ilu przyjdzie ludzi, ile będzie się sprzedawało hot-dogów podczas meczów  a nawet może powiedzieć ze 100% pewnością w której lidze w przyszłym sezonie zagra Motor Lublin itd, może marnujesz swój niebywale wielki dar przewidywania przyszłości i zamiast całodobowego dyżurowania a raczej narzekania i ujadania na lokalnych forach powinieneś zbijać majątek grając na giełdzie? skąd ty się urwałeś świrze?  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz