Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie, opamiętajcie się! Jaka odpowiedzialność? Artyści często prowokują, a ten przykład należy do nieszkodliwych i zabawnych. Widać poczucie humoru, czego wszystkich z rana życzę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie - po co ta iluminacja? Jakby kto nie wiedział, że zarówno koń jak i człowiek mają szkielet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 cała ta noc kultury to jakaś szmira, ale ta instalacja na pomniku podobała mi się najbardziej. wizytowali u mnie znajomi z innych miast ibyli bardzo zauroczeni tą instalacją!!!!! Panowie zamiast skladac pismo do prokuratury zastanówmy sie czy pomnik stoi tam legalnie````````````````````
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę przyjdą PISlamiści to jedyne illuminacje jakie będą to Twarz JPII w 3 D, łapanie hostii na czas i jęki pod pomnikiem Mordu Smoleńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Artyści często prowokują, a ten przykład należy do nieszkodliwych i zabawnych... :)
  No to poprowokuj i zrób sobie baranka ze ścianą. Będzie zabawnie i społeczeństwo zyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma cenzury w Lubline? Zróbcie koncert Nergala, najlepiej na placu Katedralnym :))) To też sztuka i też obraża uczucia ludzi. Zwykłe przepraszam załatwiłoby sprawę a tu oburzenia o cenzurę... skoro komuś to przeszkadzało - zwłaszcza, że jak twierdzą obraża to pamięć legionistów. Czy teraz jak zrobię taką iluminację na krzyżu z Jezusem to też bedzie fajnie? Przecież też miał kości ....... nikogo nie obrażę?? Chyba nie wiecie Państwo o czym mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś jeszcze pamięta, że ten nibypomnik to samowolka budowlana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idż kapucho z tym do prokuratury i zamelduj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idż kapucho z tym do prokuratury i zamelduj.
Idac twoim tokiem rozumowania to ja też sobie walne pomnik, moze przed twoja chalupa i niech tam stoi, mam znajomych w ratuszu to mi wolno a co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szef lubelskiego oddziału Związku Piłsudczyków, Tomasz Dyzma - nazwisko już samo za siebie mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak właśnie będzie gdy rządy przejmie PiS, chrońmy Polskę przed tą zarazą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyzma, Tomasz czy może jednak Nikodem? mam wątpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tu wychować dzieci na patriotów, skoro Ci, co niby nimi są - w każdym razie sami się takimi nazywają - najczęściej są ludzmi zamkniętymi, z jakimiś paranojami, wręcz chorymi z nienawiści. Próbuję zabierać dzieci na różne wydarzenia o "patriotycznym" charakterze i dzieci już nie chcą na to chodzić, bo zwyczajnie się tego wstyczą. I muszę przyznać, że często rzeczywiście mają powody - dają je liderzy-nazywający się patriotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie lekarze robią tysiące zdjęć RTG i nikt z tego powodu się nie oburza, więcej luzu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, opamiętajcie się! Jaka odpowiedzialność? Artyści często prowokują, a ten przykład należy do nieszkodliwych i zabawnych. Widać poczucie humoru, czego wszystkich z rana życzę :)
  Jeśli widzisz w tym coś zabawnego, to ja już wiem że nie mam co liczyć na emeryture z zus. To jest przykłąd debilstwa i braku poszanowania historii i nic więcej. Sztuką było by wyświetlenie ognia piekielnego na katedrze ?? Dzisiejsza sztuka i kultura to dno i nic więcej. PS. Nie jestem za pis, ale nie podoba mi się co wyprawiają urzędnicy pod wodzą żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest pomnik tylko samowola budowlana. Pomniki buduje sie na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę. Tego tutaj nie bylo. Pomysl byl genialny ! A ten komu to przeszkadz to zwykly cwok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze dla mnie to już paranoja. Jak można postawić przed sądem artystów za coś takiego. Cenzura, zaścianek i brak otwartości. Iluminacja była niesamowita. Myślę, że Marszałek Piłsudski nie obraził by się za to. W końcu po nim i jego Kasztance to właśnie zostało w ziemi- kości. Żadna profanacja, żadne nieposzanowanie historii, a artyzm.Kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłsudczyki powinni gołębie podać do sądu za sra.nie po pomniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomku byłeś i jesteś walnięty, nic się nie zmieniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa, trzeba było pierdolnąć tam krzyż http://www.dziennikwschodni.pl/swidnik/n,1000001699,krzyz-na-pomniku-umieszczono-nielegalnie-ktos-go-zlamal.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...