Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żyda nie można,nigdy i nigdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie prostactwo mnie przytłacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie prostactwo mnie przytłacza
Światowcu spod Głuska daj sobie siana i nie strasz dzieci. Wszak sami gadacie, że Żyd to brzmi dumnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie prostactwo mnie przytłacza
A co ma PIS do żyda !!!  Bucu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo żyd siedzi w PISie jak i w PO,tylko w PO to ok 73% żyda jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna zostać ukarana osoba, która to zgłosiła - ktoś się musiał tym przecież zajmować za publiczne pieniądze !!! Generalnie głupota powinna być karana !   Niedługo zaczną debile zgłaszać że np. gałęzie drzewa rzucają falliczny cień na chodnik i należy nie tylko ściąć ale i do więzienia tego co drzewo posadził. FARSA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne wpadanie ze skrajności w skrajność. Pomnik nie ucierpiał, a Piłsudczycy tylko się ośmieszają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętam jak kiedyś radnemu bezradnemu Tułajewowi nie spodobała się okładka czasopisma, na której ów radny bezradny dostrzegł penisa, choć cała reszta widziała li tylko kanapę :) tutaj mam podobne skojarzenia :) PiS dąży do tego by wszystkiego zakazać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powinna zostać ukarana osoba, która to zgłosiła - ktoś się musiał tym przecież zajmować za publiczne pieniądze !!! Generalnie głupota powinna być karana !" Pełna zgoda!. Policja ma ważniejsze sprawy. Za zmarnowanie ich czasu - kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniacze z Pisu chcą decydować o tym co jest kulturą a co nią nie jest won! jakby to powiedział Piłsudski: Wam ku­ry szczać pro­wadzić, a nie po­litykę ro­bić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dyzma, może pan założyć proces cywilny, a nie szastać publicznymi pieniędzmi składając odwołania i zajmując powaznym instytucjom czas głupotami. To jest pomnik a nie nagrobek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co obraźliwego jest w szkielecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He, he, he...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Tomasz Dyzma to wnuk Nikodema Dyzmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co obraźliwego jest w szkielecie ?
no jak.. no przecież szkielet to śmierć.. śmierć to złooooo.. kurde naprawdę nie wiem co miał "autor na myśli" donosząc do prokuratury/policji .. ale cóż widocznie mam za duże IQ i nie jestem w stanie "myśleć" jak ktoś z lekka.. poza tym, jak to powiedział mój  kolega kiedyś "jestem Polakiem - muszę być zbulwersowany" - powód jest sprawą drugorzędną :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta instalacja to kopia scenografii Tadeusza Kantora. Panowie mogliby sie troche wyslilic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie zaraz trafi w tym chorym mieście, to jeżeli ten pomnik jest dzień w dzień ob*rany przez gołębie to wszystko dobrze, ale jak artyści zaprezentują trudną i dobrze wykonaną grę świateł to już obraza? No błagam, już ja nie zacytuję Józka jakim cytatem określiłby tych ludzi którzy tak narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...