Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Im Palikot kota pogoni

Utworzony przez Michał, 24 października 2007 r. o 06:39 Powrót do artykułu
Szefowie PO, niech wam powieka nie drgnie, a ręka nie zadrży przy podpisywaniu odwałń tych ,, orłów " z nadania PISu.Jeśli tego nie zrobicie szybko i skutecznie, to się na was zemści szybciej niż sobie wyobrażacie. Dla nich nie liczyło sie doswiadczenie zawodowe i wiedza merytoryczna, w perfidny sposób pozbyli się wielu wartościowych ludzi, prawda panie Załoga i panie Mulawa. Jak teraz słyszę wypowiedz prezesa lubelskiego PISu ,, ja bym oddzielał interes partyjny od interesu regionu" to jestem wzruszony do łez. Mam nadzieję że działacze PO nie dadzą się nabrać na te frazesy.POWODZENIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szefowie PO, niech wam powieka nie drgnie, a ręka nie zadrży przy podpisywaniu odwołań tych ,, orłów " z nadania PISu.Jeśli tego nie zrobicie szybko i skutecznie, to się na was zemści szybciej niż sobie wyobrażacie. Dla nich nie liczyło sie doświadczenie zawodowe i wiedza merytoryczna, w perfidny sposób pozbyli się wielu wartościowych ludzi, prawda panie Załoga i panie Mulawa. Jak teraz słyszę wypowiedz prezesa lubelskiego PISu ,, ja bym oddzielał interes partyjny od interesu regionu" to jestem wzruszony do łez. Mam nadzieję że działacze PO nie dadzą się nabrać na te frazesy.POWODZENIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że Palikot szykuje zmiany. To co się dzieje np. w FS Holding woła o pomstę do nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sejmiku PO ma 6 radnych, PiS ma 11 radnych, ale w zarządzie jest 2 członków PiS (marszałek i wicemarszałek) oraz 3 członków PO (wicemarszałek i 2 członków zarządu). W województwie lubelskim PiS uzyskał ostatnio ok 40% głosów, PO - ok 25%. Myślę, że p. Palikot powinien wykazać więcej pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zmian na stołkach dochodziło po każdych wyborach,dlaczego nie mają nastąpić teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak było dwa lata temu? amnezja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tupet (czy raczej tupecik) z UM, lepiej sie pakuj, zamiast mędrkować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... do Anglii, do Irlandii, na Madagaskar (no - może niekoniecznie) - byle nie być tutaj!!!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomogły w lasach szkolenia za pieniądze państwowe jak głosować,czekamy na zmiany dyrektorów rdlp i suchej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko f-s holding, nowa władza winna dokładnie zbadać połączenie PKS a w szczególności PPKS wLublinie za Zarządcy Semczuka ????? oraz przetargu na oddanie gruntów na Podzamczu kto za tym stoi ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie teraz ,,polactwo" pohasa. Co nam pozostanie z Polski? Ulice i ...................................................... Geremek już przekazał wytyczne Tuskowi, a Bartoszewski chce być patronem PSL. No to chłopy do roboty ....... polityka to interes, to nawet dobry interes. Polacy! Irlandia czeka na Was! Tak wybraliście sami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mordo ty moja" powracają mordy szczególnie te zielone chcą wrócic do Marszałkowskiego koryta by bronić własnych brudnych intersów i wznowić budowe kosmodromu w Ńiedxwiadzie gdzie towarzysze z ZSL zamrozili kapitał w gruntach ktre staja sie bezwartosciowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne tam naucza Cie pracowac!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko f-s holding, ale także połączenie PKSów- w szczególności działalność J Semczuka ??????, oraz przetarg na roboty koncesyjne dotyczące dworca na Podzamczu - kto za tym stoi???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle ! Niech Pan wyśle w kosmos siedlecko-zamojski desant na lubelską skarbówkę. Dobrze było by przyjrzeć się osobnikom żerującym na etosie NSZZ Solidarność, którzy wykorzystali ten bezprecedensowy narodowy zryw z lat 70-80-tych jako zasłonę do jatki, jakiej dokonali, podczas gdy większość tych typów w przedszkolu klocki układało. Ich życiorysy zawodowe wystarczająco świadczą o ich miernych kompetencjach do sprawowania odpowiedzialnych funkcji. Część z nich zostało namaszczonych kropidłem - czy nabyli przez to merytorycznych kompetencji ? Pora skończyć z TKM. Na pierwszy ogień Piotr M., Tomasz M., Sławomir W. i ... aż do ostatniego nawiedzonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a "Bogdanka"? czy pisowski prezio wepchany rzutem na taśmę też podlegoa pod działania Posła Palikota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to "tera ku... my" znów aktualne! Lecz niech poskromi swoje łakomstwo bo w Lublinie PiS ma silną pozycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sytuacji, zmiany w Zarządzie Województwa są uzasadnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie nadszedł cas na zmiany merytoryczne a nie TKM w wykonaniu PIS,oj będzie chorych ,oj będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...