Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Im Palikot kota pogoni

Utworzony przez Michał, 24 października 2007 r. o 06:39 Powrót do artykułu
PO SZUMNIE GŁOSIŁO ZMIANY- POLSKA DLA WSZYSTKICH, KLAMAŁO CZY POSEŁ PALIKOT NIE SŁUCHAŁ ? CO DO POWROTU PSL DO ' KORYTA" - JUZ NIC GŁUPSZEGO PLATFORMA NIE MOGŁA BY ZROBIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden pontyfikat się kończy.następny zaczyna.Zwalniają znaczy zatrudniać będą.Ech życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle czekamy na zdecydowane działania Dosyć pobłażania matołom którzy kompromitują skarbowość i trwonią panstwowe środki Wszyscy zajmujacy kierownicze stanowiska zostali osobiście dobrani przez selekcjonera z Siedlec wg pisowskich kryteriów: tym lepszy im głupszy Prześcigali sie w imponowaniu głupotą i uległością Teraz czas rozliczyć kierownictwo izby i urzędów skarbowych i zainteresować wynikami prokuraturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z dyr.A Pielachem, z jakiej jest partii politycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi kolego PIT-robolu.Nie wiem o kim piszesz w kontekście tego zdobywanego doświadczenia w pocie czoła? O Stanisławie P? o Krzysztofie B? Chyba sobie żartujesz. I nie przesadzaj proszę z tymi referentami na stanowiskach Naczelników bo " ciemny lud tego nie kupi". Piotr M. faktycznie jest młodym człowiekiem ale właśnie takiego tutaj takiego było trzeba bo się nie boi ani zmian ani lubelskich układzików trwających od początku lat 90. Skoro jesteś z Lublina to powinieneś wiedzieć o co chodzi. Co do rankingu to IS Lublin na miejscu 11 jest za trzy kwartały 2007 roku wiec chyba coś jednak jest na rzeczy, bowiem to w poprzednich latach Lublin był na miejscu 16, bodajże przez 3 kolejne lata - i nie opowiadaj frazesów o wzroście gospodarczym itp. bo tego też "ciemny lud nie kupi". Na takie miejsce składa sie praca przede wszystkim urzędów - jak by nie było pod nowym kierownictwem, a zaznaczę, że lubelszczyzna była uznana za najbiedniejszy region Unii Europejskiej do czasu akcesu Rumunii i Bułgarii. Zatem o czymś to chyba świadczy, ta tak zwana "rozpierducha" przyniosła wymierne efekty, a że niektórzy są z tego powodu nieszczęśliwi? Trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot daj Lublinowi PGE pokaz ile jest warty twoj glos w PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto usuna moj post
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki znalazlem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten sam od plastikowej fujary? No to tylko pogratulować Lublinowi posła, a poza tym jaki to z niego "ktoś" że będzie ustawiał agendy rządowe, samorządowe itp? Wielki "rozgrywający" z jakiejś wichury - co prawda literat :)))))))). On to sobie może najwyżej Rolling Stones zaprosić na 1 urodziny syna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PO miało być taką inteligencką partią. Już widać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówisz, że "oni klocki układali" i pewnie niewiele więdzą. Wszyscy pedagodzy twierdzą, że układanie klocków jest bardzo rozwojowe. Chyba wiedzieli co robią ciągle coś budując. A Ty stałeś w kącie i dłubałeś w nosie. Klocków zabrakło? Czy nie miałeś pomysłu co zbudować? Oni wiedzieli wtedy i wiedzą teraz. Budowanie dalej im wychodzi. A Ty znowu na lodzie. Teraz w nosie głupio dłubać ale zawsze można komuś zepsuć opinię!! Na szczęście większość ludzi poprostu myśli. Dyrektorze dzięki za te zmiany i wreszcie panujący spokój.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarząbek - trenerze II klasy, rzeczywistości nie zakrzyczysz. Są młodzi, którzy myślą rozsądnie np. Krzysztof Łątka w dzisiejszym artykule "Kto zostanie nowym wojewodą?" ale to ludzie z innej bajki. Mieliście nadzieję, że podczas wprowadzania KAS-y zatrzecie ślady swojej działalności a więc hulaj dusza piekła nie ma, w najgorszym razie swój ksiądz rozgrzeszy i dalej do zabawy. Oto moralność waszego kółka wzajemnej adoracji. Słowa są ulotne ale dokumenty jeszcze długo będą nad wami wisiały. I nie przesłoni ich propaganda sukcesu w stylu PRL-u.Panie Pośle, prosze nie zapomnieć o skarbówce !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Kolego PIT-robolu, z przykrością stwierdzam, że należysz do osób ze starego establishmentu dotkniętego zmianami i ze zmian niezadowolonego. Tak się składa, że ja jestem naprawdę zwykłym "robolem" i nie sprawują żadnej funkcji. Należę więc do rzeszy 90% pracowników skarbówki proszę zatem o nie wyrażanie się do mnie per "wy" bo nie wiem czy owo "wy" to ja odpowiedzialna za zmiany, czy "wy" w kontekście "wy" towarzyszko. Nie jestem dla Ciebie ani towarzyszką - tych poszukaj sobie wśród kolegów z dawnej klasy albo otoczenia niedoszłego posła Grzegorza K., ani nie miałam żadnego wpływu na zmiany. Ale zapewniam, że wśród "dołów" IS czy US-ów panuje przekonanie o zasadności dokonanych zmian, rozumiem że tego nie słyszysz bo gdzież niedawna elita miałaby się pospolitować z plebsem. Takie podejście serwowaliście "wy" nam wszystkim od lat, ale to już koniec. Niestety ale już nie wrócicie na stołki, ani za PiS ani za PO - bo wszyscy wami gardzą tak samo jak wcześniej się "was" bali. Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miało być jak w "M jak miłość" Miały być cuda ala Coperfild Nic nie będzie, bo Wałęsa promuje terror Bo biskup broni "cnoty" dobrowolnie zgwałconej Bo instynkta kwriożercze mają swoje prawa I Tusk nad tym wszystkim Miłościwie zapanuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie Obseje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gajowy na gejowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo byłem nie związany z żadną opcją w tak politycznym resorcie jak skarbówka. Dzisiejsza ekipa też nie jest lepsza. Dajmy jej trochę czasu na skostnienie i utrwalenie tzw. układów i będziemy mieli to samo. Niestety nadal w US-ach więcej polityli odsuwania osób nie wspierającyhc (mimo wysokich kwalifikacji) i zero zarządzania, menadżerstwa i logistyki. Eksperymenty trwające już drugi rok, nie przemyślane zmiany, strach i niepewność pracowników. Koncentracja na medialności Urzędów (konkursy, spotkania, wycieczki dzieci do urzędów !!!. A kto zajmuje się pracą, zarządzaniem i usprawnieniami starej niewłaściwej struktury ?. Wszystko robione pod publiczkę - aby było nas widać i słychać. Firma opiera się na zarządzaniu a nie napolityce, tę zostawmy w sejmie. Jak wielu z nas miałam nadzieję, że będę pracować zarządzanej izbie a nie w kolejnym odłamie bałąganu sejmowego. Wielka szkoda Panowie Naczelnicy i Dyrektorzy. Dzisiaj można już podsumować waszą pracę. U mnie wychodzi bilans ujemny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pakujcie się szybko,komuszki spod znaku pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platforma jest bardzo podla i podstepna co innego mowi a co innego robi,wystarczy przyjrzec sie poczynaniom zakreconej Julii.BEDA szukac roznych rzeczy aby pozbyc sie kontroli nad ich machlojkami.JAK JULIA porzadzi to i Sawicka bedzie oczyszczona zostanie jedynie ofiara PIS-u.Zostana wolni KRAUZE,STOKLOSA i inni.Takze co robi Palikot to male piwo,ale bedzie ryl caly czas.TAK ROBI NAROD WYBRANY-ktory nie wymawia r.Jestem tym wszystkim oburzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolennik PO napisał:
prawdziwe oblicze PO to profesjonalizm, który był przez pis olewany na rzecz np. kmiotków z samoobrony; nie dziw się ludziom, że mają dość - sam niedługo opowiem szeroko o działaniach niektórych pisowczyków, tylko czekam na wyniki z sądowych sal; a będzie co poczytać i czego posłuchać, sam się zdziwisz
Ten profesjonalizm PO (czytaj: Porozumienie Obłudników) jest najbardziej widoczny w prowadzeniu obrad sejmu prazez marszałkow PO, żenujące! Fascynująca jest wizja Polski pana Palikota z penisem i pupą w godle.No ale czego sie nie robi dla popularnosci , co niektórzy podpisali ponoć nawet pakt z czartem w tym celu.Powodzenia.Alle luja i do przodu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...