Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

In vitro w Lublinie: Setki par chętnych na zabieg

Utworzony przez Person7, 17 marca 2015 r. o 06:56 Powrót do artykułu
W jaki sposób niby in vitro leczy niepłodność? Niepłodność to się póki co w Polsce leczy tylko na Podkarpaciu i w Częstochowie. Niech się pani redaktor douczy: http://prawapolityka.pl/2015/03/rzad-znow-zapowiada-pomoc-nieplodnym-na-podkarpaciu-juz-to-robia/    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustalmy jedną zasadniczą rzecz, in vitro nie leczy niepłodności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi skuteczność metody: jeden na cztery chyba w zarabianiu pieniędzy publicznych przez prywatne spółki medyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro !!!!  prywatnie w domu,ceny już od 100 zł,satysfakcja 100 % gwarantowana,nalewanie,dopełnianie do pełna,jak na CPN-e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro, to zabieg, który nie leczy. Jeśli ktoś nie wierzy Bogu, to niech wierzy naturze. Poza tym są metody leczenia, trzeba tylko dokładnie wszystko zbadać. In vitro, to droga na skróty. Tylko potem niech nikt nie pyta naiwnie, gdzie był Bóg, gdy przyjdą kłopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro !!!!  prywatnie w domu,ceny już od 100 zł,satysfakcja 100 % gwarantowana,nalewanie,dopełnianie do pełna,jak na CPN-e.
.Ty chyba jesteś jednak"homosovieticus" bo dla ciebie stacja paliw to nadal Ce Pe  eN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te setki chętnych  pytam??? Idiota redaktor /gamoń, kretyn, głąb/ epitet do wyboru czytelnika chce swoje chorobliwe urojenia wmówić czytelnikom. Dziwi mnie to, że redakcja zezwala na drukowanie tych bzdur. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo, dlaczego moje podatki mają fundować komuś zabieg? Jak kogoś stać, nie może mieć swoich, nie chce adoptować - niech sobie robi co chce, ale za swoje. A potem idę do lekarza i czekam w kolejce pół dnia żeby lekarz miał 5 minut dla mnie bo inni czekają - to ja już wolę nie płacić NFZtu, wykupić sobie ubezpieczenie prywatnie i leczyć się jak cywilizowany człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu wynika jedna zasadnicza sprawa - skala marnotrawionych środkó NFZ jest przeogromna. Skoro te ośrodki dostają łącznie zapewne coś koło 1,7 miliona złotych a skuteczność jest na poziomie 30 % to znaczy, że ponad  1,2 miliona złotych zostało zmarnowane - ile osób skorzystało by z konwencjonalnej medycyny zamiast robienia eksperymentów - czy nas faktycznie stać na eksperymenty na ludziach.   Ponadto nalezy zrwócić uwagę, że koszt udanego zabiegu nie wynosi tak jak podaje autor 6-15 tys zł - należy uwzględnić wszystkie koszty również tych nieudanych. Wówczas koszt zabiegu zakońcoznego sukcesem wyniesie ponad 18 tys. zł. Czy nas stać na eksperymenty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech nie wypowiada się ten który nie starał się o dziecko latami......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In vitro, to zabieg, który nie leczy. Jeśli ktoś nie wierzy Bogu, to niech wierzy naturze. Poza tym są metody leczenia, trzeba tylko dokładnie wszystko zbadać. In vitro, to droga na skróty. Tylko potem niech nikt nie pyta naiwnie, gdzie był Bóg, gdy przyjdą kłopoty.
  A to Bóg coś mówił o in vitro? Kiedy? Chyba nie byłem na tym spotkaniu. Natura też coś wspomniała o in-vitro? A co natura i Bóg powiedzieli o przeszczepach serca czy nerek? Przecież przeszczep serca też nie leczy starego serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z której z tych klinik korzystała moja znajoma, której dopiero po dwóch nieudanych transferach zrobniono dokładne badania hormonalne - i okazało sie, że ma hiperprolaktynemię i niedoczynność tarczycy. Po leczeniu jest w 28 tygodniu ciąży w którą zaszła w sposób naturalny. Jest wściekła na lekarzy, za te nerwy i pieniądze które zainwestowała niepotrzebnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech nie wypowiada się ten który nie starał się o dziecko latami......
Rozumiem twoje rozgoryczenie, ja nie miałem problemu . Mam wszystkie dzieci 2 córki urodziwe i syna który przerósł mnie.   Jak to jest w naturze zwierząt??? czy tam też zdarza się niepłodność???? Raczej nie słyszałem. Więc wniosek jest taki , że to ludzkość sobie sama jest winna, ingerowanie , a potem rozpacz , że coś się nie udaje.I szukają sposobu , żeby naprawic , coś co sami zepsuli. Czy kiedyś , było coś naprawiane , gdy się jeszcze nie urodziło???? NIE , a teraz tak , i skutki będą jeszcze tragiczniejsze, bo będą przekazwane geny upośledzone . Będzie jeszcze więcej rozpaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciw in vitro i przeciw finansowaniu  tego ze środków publicznych !!! wolałabym aby te pieniadze poszły na ratowanie życia i zdrowia chorych dzieci lub na zatrudnienie odpowiedniej ilosc personelu na oddzialach dzieciecych zeby dzieci nie lezaly glodne i obsrane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem przeciw in vitro i przeciw finansowaniu  tego ze środków publicznych !!! wolałabym aby te pieniadze poszły na ratowanie życia i zdrowia chorych dzieci lub na zatrudnienie odpowiedniej ilosc personelu na oddzialach dzieciecych zeby dzieci nie lezaly glodne i obsrane!
szkoda, że nie ma opcji "kciuk w górę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało rzetelny artykuł, z treści wynika że sukcesem jest zajście w ciążę, nie publikują natomiast wyniku pomyślnych urodzeń, a tych jest znacznie mniej. zwykła manipulacja. gdyby mieli skuteczność na poziomie 30?% to by było dużo. zwykła ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało rzetelny artykuł, z treści wynika że sukcesem jest zajście w ciążę, nie publikują natomiast wyniku pomyślnych urodzeń, a tych jest znacznie mniej. zwykła manipulacja. gdyby mieli skuteczność na poziomie 30?% to by było dużo. zwykła ściema
Czy nie rozumiesz że to jest reklama , jeśli chcesz coś sprzedać to będziesz pisał . SPRZEDAM atrakcyjny towar-- nie kupujcie bo to lipa???? Ktoś kto nie zorientowany , poleci i będzie pchał szmal , bo o to w tym wszystkim biega.Nie ważne że skuteczność niska , ale na koncie kasy przybywa. Tonący brzytwy się czepia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko jest darem i nie można go sobie zamawiać jak w fabryce - to jest nie godne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko jest darem i nie można go sobie zamawiać jak w fabryce - to jest nie godne.
ZDROWEGO FACETA   I ZDROWEJ KOBIETY. Pod każdą postacią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny i panie, nie wierzcie w te bzdury o in vitro, jest to tak samo skuteczne jak szczepionki. To jest tylko nabijanie kasy. Jak któraś chce zajść w ciążę to służę swoją skromną osobą, dziecko będzie zdrowe i białe i przyjemności też nie zabraknie dla pań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...