Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Inny Palikot\" w nowych okularach

Utworzony przez malone, 15 maja 2010 r. o 19:17 Powrót do artykułu
tu154m napisał:
He he i tak Bronek Komorowki wygra te wybory , a tobie peło pocieknie ślina, mam taką nadzieję
No to sie chyba zdziwisz bo nawet parafrazujac pewne nazwisko - nic to nie pomoze. Chyba, ze wzorem lat minionych wybory zostana "dorobione"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
ale polacy to jest ciemny lud, spójrz jakie poparcie ma partia, która umaczana jest w tuzin afer. to jest nienormalne w każdym innym kraju takie peło zniknęłoby już dawno ze sceny politycznej. a propo szybkiej jazdy to cecha narodowa polaków (nie wiem czy po jednym rajdzie stało sie to jego hobby), a jeśli chodzi o mandaty to wszystkie płaci...
Dobre będzie państwo gdzie za pieniądze można będzie sobie kupić nietykalność i wszystkie sądy mieć gdzieś. Tak na wszelki wypadek przeleję na inne konto parę groszy bo gdyby doszła do władzy ta partia to czekają mnie niezłe wydatki. Może znasz cennik? ile za zabójstwo a ile za podpalenie lub cenę za ukręcenie sprawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyży Ruj mu kazał się zmienić to sie zmienił, ale słoma w butach została i za paznokciami co nie co... Ciekawe czy "yntelygencja" to kupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Dobre będzie państwo gdzie za pieniądze można będzie sobie kupić nietykalność i wszystkie sądy mieć gdzieś. Tak na wszelki wypadek przeleję na inne konto parę groszy bo gdyby doszła do władzy ta partia to czekają mnie niezłe wydatki. Może znasz cennik? ile za zabójstwo a ile za podpalenie lub cenę za ukręcenie sprawy?
Właśnie robię listę" zasłużonych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzacy widac odgwizdali start do kolejnej rundy. Zapomnieli tylko, ze niezrzeszonych jest kilka razy wiecej niz zelaznego elektoratu do kupy wzietego. Ci pierwsi, a bedacy zarazem bezwzgledna wiekszoscia z czynnym prawem wyborczym po "Smolensku" nie maja watpliwosci na kogo w najblizszych wyborach zaglosowac. Teraz pomoc specom od wszelkich afer moze juz tylko jakas "katastrofa" lub sfalszowanie wynikow wyborow- czas pokaze do czego posunac sie sa gotowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ukradniesz bułeczkę to jesteś złodziejem a jak przekręcisz swoją byłą żonę to zostajesz posłem PełO a jak na twoją kampanię płacą studenci i emeryci to zostajesz politykiem PełO
Ostatnio edytowany 16 maja 2010 r. o 18:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra dobra, a gdzie obwodnica Lublina, Palikot obiecał, w tym roku obwodnice Lublina i jakoś jej nie widać. Co mnie obchodzi jego podgardle jak u świniaka, mnie obchodzą czyny dla społeczeństwa, a mówić to sobie może, aby tylko coś robił. PS. Dziennik Wschodni to jakaś Pełowa gazeta, że tak posty przeciwko palikotowi usuwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Tusk wypuścił swojego nadwornego klauna. Może zaprezentuje nam jakiś nowy repertuar taniec na rurze?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego media z uporem podnoszą temat PADLINY:, NIE RUSZAĆ BO CUCHNIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
a czemu wszyscy zwolennicy PiSu zapomnieli o swoim pitbullu Kurskim, największym nierobie w Europarlamencie, autorze słów że Ciemny Lud wszystko kupi, gościu ktory za parenaście tysięcy kupił sobie leśniczowkę i kawał ziemi pod Gdanskiem a jego hobby to szybka jazda w konwojach i robienie sobie pośmiewiska z prawa polskiego! dlaczego zwolennicy PiSu nie chcą rozmawiać na temat tego błazna, za to piętnują Palikota. ok, gość jest dziwny, często szalony i nieprzewidywalny ale Wy macie takiego samego w swoich szeregach, ktory również wielokrotnie dawal d owwatu, z tą różnicą, że Palikot nigdy nie nazwał Polaków ciemnym ludem!
Jeśli faktycznie ( osobiście tego nie słyszałem ) Kurski twierdził, że ciemny lud wszystko kupi, to skąd wiesz , co miał dokładnie na myśli. Jeżeli np to, że katastrofa pod Smoleńskiem była z winy pilota- to Kurski miał rację, w tym , co powiedział. Od dnia katastrofy wciskają nam ciemnotę i niestety jest sporo ludzi , którzy w nią wierzą......To ,że kupił sobie leśniczówkę i kawał ziemi pod Gdańskiem- nie on pierwszy i nie ostatni ( każdy jak ma pieniądze , to w coś inwestuje). a jakie ma hobby , tego nie wiem i wcale się tym nie interesuję. Nie wiem skąd masz informacje na temat Kurskiego, bo jeśli z różnych szmatławych gazet, to radzę Ci , nie bierz sobie tak wszystkiego do serca , bo zbzikujesz. Co zaś się tyczy Palikota, tego akurat bliżej przedstawiać nie trzeba, bo daje się poznawać na każdym kroku . Wiesz, nie wystarczy zmienić opakowania, żeby udowadniać ,że nastąpiła w nim przemiana- nie wiadomo jeszcze ,czy na lepsze, czy na gorsze...Widzisz Palikot, nawet jak założy sobie perukę i ciemne okulary, to i tak pozostanie Palikotem ( w tym wieku trudno nagle zmienić charakter ). Wkracza do akcji po krótkim wyciszeniu, by znowu odwracać uwagę od rzeczy istotnych , a ,, ciemny lud" i tak wszystko kupi. Tak na marginesie, gdybym miał wybierać między Kurskim , a Palikotem, wybrałbym tego pierwszego , bo jest w miarę normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze świni woła nie zrobią nawet w najlepszej klinice chirurgii plastycznej...skórę może i możnaby zamienić ale z mózgiem byłby problem. Wyobrażacie sobie ryjącą krowę ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he he pękam ze śmiechu ... Bronisław Komorowski Przezydentem Polski !! A wy plujcie jadem dalej, kmiotki
Ostatnio edytowany 16 maja 2010 r. o 18:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacperek napisał:
Chyży Ruj mu kazał się zmienić to sie zmienił, ale słoma w butach została i za paznokciami co nie co... Ciekawe czy "yntelygencja" to kupi?
Kacperek kolego sympatyczny, Tuskowi i Palikotowi nie dorastasz nawet do pięt.... Ewentualnie mógłbyś wyczyścić lampy w rządowych limuzynach, ale nie wiem czy to by ci się udało.. Komorowski i tak zostanie prezydentem, he he he Czekam tylko na dzień, kiedy Dziwisz udzieli ślubu Jarowi i pięknej Jolancie Oczywiście na Wawelu a w suknię ślubną Jolanty wplecione będą fragmenty TU-154, wersja M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot zmienia swój wizerunek - pozuje na poważnego polityka bo boi się , że Kaczyński zostanie prezydentem i weźnie go w obroty w ramach "podziękowania" za wcześniejszą postawę wobec brata .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk gnojny wywąchał ciepło i zapach, więc bieży do kupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro zginął , duch jego się nam objawił. Ale my się duchów nie boimy. Jak co, egzorcystę zamówimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot to alter ego hrabiego Komorowskiego. Pora to sobie uświadomić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt2 napisał:
Dlaczego media z uporem podnoszą temat PADLINY:, NIE RUSZAĆ BO CUCHNIE !
Ale PiSułmanie ujadają!! Lubie czytać te ich posty. To muszą być nieszczęśliwi ludzie, żal mi ich. Musicie wyluzować trochę bo po zwycięstwie Komorowskiego możecie popełnić jakieś zbiorowe samobójstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysokie napisał:
Ale PiSułmanie ujadają!! Lubie czytać te ich posty. To muszą być nieszczęśliwi ludzie, żal mi ich. Musicie wyluzować trochę bo po zwycięstwie Komorowskiego możecie popełnić jakieś zbiorowe samobójstwo
z tym zwycięstwem to spokojnie w 1989 r Rakowski też był pewien wygranej i co wyszło posałuchaj ludzi na ulicy, w pracy ,na wsi .pracuję w terenie więc słyszę co mówią oby nie było wielkiej niespodzianki i to w 1 turze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opolanka napisał:
Wy tam w Lublinie, zróbcie przysługę reszcie Polski i w następnych wyborach nie głosujcie na Palikota. On to obciach.
OBIECUJE ZE ANI JA ANI MOJA RODZINA ANI NIKT Z NASZYCH ZNAJOMYCH NA pALIKOTA NIGDY W ZYCIU I ZAGLOSUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...