Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Inny Palikot\" w nowych okularach

Utworzony przez malone, 15 maja 2010 r. o 19:17 Powrót do artykułu
ken napisał:
z tym zwycięstwem to spokojnie w 1989 r Rakowski też był pewien wygranej i co wyszło posałuchaj ludzi na ulicy, w pracy ,na wsi .pracuję w terenie więc słyszę co mówią oby nie było wielkiej niespodzianki i to w 1 turze
Tak, cała wschodnia Polska ( białystok, lublin, rzeszów) popiera PiS w większości. Tu populiści będą mieć poparcie jeszcze długo, bo ludzie jeszcze wierzą że ktoś im coś da, poprawi byt. To tęsknota za starymi czasami, ale to się już nie wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLINIANKO g.nic mnie nie obchodzą twoje obiecanki bo nie uważam żeby Palikloc był w czymś gorszy od reszty s.k.u.rwieli pierdzących w sejmie!!! czesio na prezydenta''''' lub Bartek Kędzierski- facet z jajami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysokie napisał:
Tak, cała wschodnia Polska ( białystok, lublin, rzeszów) popiera PiS w większości. Tu populiści będą mieć poparcie jeszcze długo, bo ludzie jeszcze wierzą że ktoś im coś da, poprawi byt. To tęsknota za starymi czasami, ale to się już nie wróci.
może i to populizm że ludzie chcę żyć dumnie i nie chcą być naciągani przez speców od plastikowej reklamy w białych kołnierzykach i krawatach że patrzą realnie na problemy i dobrze że wszystcy mają prawo wyboru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
dla mnie k..wa czy w stringach czy w majtkach to k...wa i tyle. to lubelskie ścierwo bedzie zawsze ścierwem
pies cie k..wo yebał na wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
O Tusk wypuścił swojego nadwornego klauna. Może zaprezentuje nam jakiś nowy repertuar taniec na rurze?.
Jeśli chodzi o tego pana, to brakuje mi w jego nowym wizerunku rożnych gadżetów, małpeczek, wibratorów... Dlatego tez mam nadzieje na taniec na rurze lub cos w tym Palikotowym stylu Osobiście nie wierze w przemianę , klaun pozostanie klaunem.To raczej tani chwyt pod publiczkę /wyborcza/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysokie napisał:
Tak, cała wschodnia Polska ( białystok, lublin, rzeszów) popiera PiS w większości. Tu populiści będą mieć poparcie jeszcze długo, bo ludzie jeszcze wierzą że ktoś im coś da, poprawi byt. To tęsknota za starymi czasami, ale to się już nie wróci.
a na dodatek POczytaj na interiach artykuł ,,Polska praca jest chora " to może coś zrozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mi ktoś sensownie wyjaśni. jak to jest że ściana wschodnia to najbiedniejszy region Polski i zarazem zjednoczonej Europy a równocześnie najmocniejszy i najcenniejszy elektorat PiSu?!? niech mi to ktoś wyjaśni, dlaczego tak właśnie się dzieje. nie chodzi mi w tym momencie o Palikota bo on akurat nic nie robi aby bylo lepiej. chodzi mi o tylko o wyjaśnienie, dlaczego tam gdzie PiS ma największe wpływy, jest największa bieda i ciemnota! NIC więcej nie chcę wiedzieć ps- Kurski mowił o ciemnym ludzie w kontekście dziadka z wermachtu, to że kupił leśniczówkę za grosze to powszechnie znane, wykorzystał do tego swoją pozycję, a to że lubi szybko jeździć, wciąż słyszy się o jego mandatach. no i to że jest największym nierobem w europarlamencie- kurde, gość dostaje pare tysiecy euro miesiecznie to juz dla przyzwoistosci moglby tam siedzieć a nie tłumaczyć się że w piatki i tak nic się nie dzieje a w poniedziałki jest za wczesnie lecieć. a argument że inni tak robią, to żaden argument bo tym sposobem zawsze bedziemy zaściankiem Europy. Jeśli jest taki prawy i wspaniały, niech nie robi jak inni, niech robi po swojemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Palikotowi prezydentem będzie Jaro . Podziękujmy mu za to!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysokie napisał:
Tak, cała wschodnia Polska ( białystok, lublin, rzeszów) popiera PiS w większości. Tu populiści będą mieć poparcie jeszcze długo, bo ludzie jeszcze wierzą że ktoś im coś da, poprawi byt. To tęsknota za starymi czasami, ale to się już nie wróci.
Ludzie przez całe klata komuny nauczyli się że zawsze coś im się należy!!! Nie przejawiali jakiejkolwiek inicjatywy by na to "coś" zapracować -. Szczególnie na wsi ( a Lubelszczyzna to w 99 % wieś - wiemy o tym dobrze) istnieje porzekadło : łune muso nam dać !! Te "łune" to my - to nasze podatki. Ale o tym pchający się do władzy nie chcą mówić bo " ciemny lud to kupi". PIS wykorzystuje te hasła i pcha ludzi do "komunistycznego dobrobytu". Działacze PiSu tak jak Gierek sieją populizm... Efekt Gierka znamy. A o efekcie PiSu - wkrótce się przekonamy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Ludzie przez całe klata komuny nauczyli się że zawsze coś im się należy!!! Nie przejawiali jakiejkolwiek inicjatywy by na to "coś" zapracować -. Szczególnie na wsi ( a Lubelszczyzna to w 99 % wieś - wiemy o tym dobrze) istnieje porzekadło : łune muso nam dać !! Te "łune" to my - to nasze podatki. Ale o tym pchający się do władzy nie chcą mówić bo " ciemny lud to kupi". PIS wykorzystuje te hasła i pcha ludzi do "komunistycznego dobrobytu". Działacze PiSu tak jak Gierek sieją populizm... Efekt Gierka znamy. A o efekcie PiSu - wkrótce się przekonamy..
Ty, a co ma piernik do wiatraka? Material traktuje o "przemianie" czlonka i posla PiS czy PO? Czy wiesz, ze wszyscy poslowie PiS do kupy wzieci maja mniejsza absencje w posiedzeniach plenarnych Sejmu RP niz sam jeden Palikot jako posel PO. Co zas sie tyczy Gierka to poza tym, ze byl komunista i zadluzal Polske to cos powstawalo, a jak mawaiaja ci ktorzy pamietaja tamte czasy - zastal Polske slomiana - zostawil murowana. Aktualy dlug publiczny Polski jest 7 razy wiekszy niz za Gierka przy czym ponad 95% infrastruktury mieszkaniowej, drogowej, transportowej i tzw. publicznej pochodzi z tamtych a nie tych czasow. Od ponad 20 lat prowadze wlasne firme i z pozycji przedsiebiorcy dzialajacego na globalnym rynku powiem tak - jako bezpartyjny wole ulatwiajaca prowadzenie dzialalnosci PiS niz komplikujaca ja PO. Ło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Dzięki Palikotowi prezydentem będzie Jaro . Podziękujmy mu za to!!
jaro będzie prezydentem dzięki pilotowi TU154M Po trupach do celu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było trochę spokoju od tego głupola, ale media znów zaczynają go lansować ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mig21 napisał:
jaro będzie prezydentem dzięki pilotowi TU154M Po trupach do celu !!
Pełno idiotów żyje na tym świecie, a ty jesteś tego najlepszym przykładem. Uszanuj oszołomie tych, którzy zginęli i tych , którym zginęli najblizsi. Pilot w niczym nie zawinił, ale ci , z którymi trzymasz pokrako.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Ludzie przez całe klata komuny nauczyli się że zawsze coś im się należy!!! Nie przejawiali jakiejkolwiek inicjatywy by na to "coś" zapracować -. Szczególnie na wsi ( a Lubelszczyzna to w 99 % wieś - wiemy o tym dobrze) istnieje porzekadło : łune muso nam dać !! Te "łune" to my - to nasze podatki. Ale o tym pchający się do władzy nie chcą mówić bo " ciemny lud to kupi". PIS wykorzystuje te hasła i pcha ludzi do "komunistycznego dobrobytu". Działacze PiSu tak jak Gierek sieją populizm... Efekt Gierka znamy. A o efekcie PiSu - wkrótce się przekonamy..
Gierek zadłużał kraj, ale budował drogi, domy, fabryki itd, a teraz mamy wielokrotnie więcej zadłużony kraj i mało tego ,że się nic nie buduje , to na domiar złego likwiduje się największe zakłady pracy ( Cukrownia Lublin , Stocznia Gdańska itd itd). Jeszcze , jak dłużej PO porządzi, to zostaniemy parobkami we własnym kraju, ale niestety trzeba mieć mózg na miejscu , żeby to zrozumieć. Ty słuchaj tych , co ci robią pianę z mózgu, a niedługo obudzisz się z ręką w nocniku. Ciemny lud kupuje właśnie to , co mu przekazują media, prasa ( wszystko w rękach PO ), a nie interesuje się faktami z przeszłości. Gratuluję toku myślenia. Jak myślisz, czemu Palikot zmienił zewnętrzny wizerunek ? Bo chce w ten sposób pokazać społeczeństwu, że J. Kaczyński wcale się nie zmienił na lepsze, jedynie zmienił swój wygląd i charakter przed kampanią. Skąd taka kreatura , jak Palikot, może wysnuwać takie wnioski ? No chyba ,że jest jasnowidzem , a to by wiele wyjaśniało np to, że PO Platformie Obłudy robi się krucho koło dupy i Palikot musi wrócić na scenę , aby odwrócić uwagę społeczeństwa od innych spraw, które do tej pory nie zostały wyjaśnione i których prawda nie będzie znana jeszcze długo. Lech Kaczyński nie żyje ( obiekt jego kpin i szyderstwa), to całą nienawiść ma teraz przelać na jego brata Jarosława. Przecież Tusk mówił wyrażnie, że ZROBI WSZYSTKO, aby jego kandydat wygrał. No cóż , tonący brzytwy się chwyta, więc błazen znowu musi namieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nudziarz napisał:
Do >wiedzącegozLublina< Pan Bartoszewski nie jest profesorem ma tylko średnie wykształcenie. To troszkę za mało jak na profesora
jeśli posłuchasz jego wypowiedzi to zrozumiesz, że jest to najwybitniejszy naukowiec, ekonomista, jaki kiedykolwiek był lub będzie w szeregach PO - jaka partia tacy naukowcy. A tak w ogóle to pozdrowienia od Rycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ndc napisał:
Ty, a co ma piernik do wiatraka? Material traktuje o "przemianie" czlonka i posla PiS czy PO? Czy wiesz, ze wszyscy poslowie PiS do kupy wzieci maja mniejsza absencje w posiedzeniach plenarnych Sejmu RP niz sam jeden Palikot jako posel PO. Co zas sie tyczy Gierka to poza tym, ze byl komunista i zadluzal Polske to cos powstawalo, a jak mawaiaja ci ktorzy pamietaja tamte czasy - zastal Polske slomiana - zostawil murowana. Aktualy dlug publiczny Polski jest 7 razy wiekszy niz za Gierka przy czym ponad 95% infrastruktury mieszkaniowej, drogowej, transportowej i tzw. publicznej pochodzi z tamtych a nie tych czasow. Od ponad 20 lat prowadze wlasne firme i z pozycji przedsiebiorcy dzialajacego na globalnym rynku powiem tak - jako bezpartyjny wole ulatwiajaca prowadzenie dzialalnosci PiS niz komplikujaca ja PO. Ło!!!
Jest prawda, cała prawda i gówno prawda. Jest prawda czasu i prawda ekranu. Wolę niedosyt za Rudego niż przyszły dobrobyt za Jara . Zresztą łun jus był i co???? Łot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nudziarz napisał:
Do >wiedzącegozLublina< Pan Bartoszewski nie jest profesorem ma tylko średnie wykształcenie. To troszkę za mało jak na profesora
prof Bartoszewski jest najwybitniejszym naukowcem, ekonomistą jaki kiedykolwiek był w PO, a jacy naukowcy taka partia, przekazuję pozdrowienia od Rycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Gierek zadłużał kraj, ale budował drogi, domy, fabryki itd, a teraz mamy wielokrotnie więcej zadłużony kraj i mało tego ,że się nic nie buduje , to na domiar złego likwiduje się największe zakłady pracy ( Cukrownia Lublin , Stocznia Gdańska itd itd). Jeszcze , jak dłużej PO porządzi, to zostaniemy parobkami we własnym kraju, ale niestety trzeba mieć mózg na miejscu , żeby to zrozumieć. Ty słuchaj tych , co ci robią pianę z mózgu, a niedługo obudzisz się z ręką w nocniku. Ciemny lud kupuje właśnie to , co mu przekazują media, prasa ( wszystko w rękach PO ), a nie interesuje się faktami z przeszłości. Gratuluję toku myślenia. Jak myślisz, czemu Palikot zmienił zewnętrzny wizerunek ? Bo chce w ten sposób pokazać społeczeństwu, że J. Kaczyński wcale się nie zmienił na lepsze, jedynie zmienił swój wygląd i charakter przed kampanią. Skąd taka kreatura , jak Palikot, może wysnuwać takie wnioski ? No chyba ,że jest jasnowidzem , a to by wiele wyjaśniało np to, że PO Platformie Obłudy robi się krucho koło dupy i Palikot musi wrócić na scenę , aby odwrócić uwagę społeczeństwa od innych spraw, które do tej pory nie zostały wyjaśnione i których prawda nie będzie znana jeszcze długo. Lech Kaczyński nie żyje ( obiekt jego kpin i szyderstwa), to całą nienawiść ma teraz przelać na jego brata Jarosława. Przecież Tusk mówił wyrażnie, że ZROBI WSZYSTKO, aby jego kandydat wygrał. No cóż , tonący brzytwy się chwyta, więc błazen znowu musi namieszać.
Masz trochę racji w tym, co piszesz. Zgadzam się -Palikot psuje wizerunek PO i robi krecią robotę Tuskowi. Powinni go na zbity pysk wyrzucić z tej partii. Natomiast [b]nigdy , przenigdy nie uwierzę w cudowną zmianę Jara Kaczyńskiego. Ten zawzięty zapiekły w nienawiści do inaczej myślącego niż on człowieczek doprowadzi nas do zguby!!!!On nie ma nic do stracenia. Nie ma żony, nie ma dzieci - niczego nie ryzykuje. Śp. Lecha powstrzymywała mądra żona . A Jara?? Kto go powstrzyma ??Kotka????[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mig21 napisał:
jaro będzie prezydentem dzięki pilotowi TU154M Po trupach do celu !!
Twierdzisz, ze to byla zbrodnia "Kainowa" , a najwiekszym jej beneficjentem jest pograzony w zalobie rodzony brat ofiary, a nie pelniacy obowiazki Prezydenta RP, usmiechniety od ucha do ucha, obecny non stop w mediach marszalek Komorowski? Przeciez gdyby nie katastrofa to marszalek byby tylko marszalkiem, a tak poza tym jest jeszcze pelniacym obowiazki Prezydenta RP. Jezeli juz ktos cos teraz osiagnal po czy tez na "trupach" to chyba raczej ten drugi? Zmien idoli bo wkrotce schizofrenikiem paranoidalnym juz wkrotce zostaniesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie za PiS zyło lepiej, chce by ta partia przejęła władzę w Polsce i w Lublinie. Żyłem ze świadomościa ze nie jestem jeleniem i uczciwość zaczyna panować w urzędach. w szpitalu na moment przestałem być petentem, a byłem pacjentem (bez koperty). z prokuraturą miałem mało do czynienia więc nie mogę nic pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...