Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Inny Palikot\" w nowych okularach

Utworzony przez malone, 15 maja 2010 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Masz trochę racji w tym, co piszesz. Zgadzam się -Palikot psuje wizerunek PO i robi krecią robotę Tuskowi. Powinni go na zbity pysk wyrzucić z tej partii. Natomiast [b]nigdy , przenigdy nie uwierzę w cudowną zmianę Jara Kaczyńskiego. Ten zawzięty zapiekły w nienawiści do inaczej myślącego niż on człowieczek doprowadzi nas do zguby!!!!On nie ma nic do stracenia. Nie ma żony, nie ma dzieci - niczego nie ryzykuje. Śp. Lecha powstrzymywała mądra żona . A Jara?? Kto go powstrzyma ??Kotka????[/b]
Piszesz, ze psuje wizerunek? Jedym z owocow jego dotychczasowego dzialania jest Twoje bojazliwe nastawienie oparte o insynuacje i socjotechniczna interpretacje faktow. Jezeli ordynacja wyborcza i Konstytucja RP daje takie same bierne prawa wyborcze kawalerowi, zonatemu i rozwodnikowi to czemuz to rozwodnik uwaza, ze kawaler czyli jakby jego przeciwienstwo jest gorszy? Rozwiazlosc i zdrada jest wieksza cnota niz wstrzemiezliwosc? W czym kot jest gorszy od zwalczajacych demokracje komunistycznych sluzb specjalnych? Jeden ma przyjaciela w kocie - drugi ma przyjaciol w WSI? Gdybys choc jeden argument programowy podal to moznaby sie zgodzic - kawaleryzm, kocizm sa tym samym co rasizm, a to z demokracja nie ma nic wspolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
mi sie za PiS zyło lepiej, chce by ta partia przejęła władzę w Polsce i w Lublinie. Żyłem ze świadomościa ze nie jestem jeleniem i uczciwość zaczyna panować w urzędach. w szpitalu na moment przestałem być petentem, a byłem pacjentem (bez koperty). z prokuraturą miałem mało do czynienia więc nie mogę nic pisać.
Ja mialem a w zasadzie mam do czynienia z tym ostatnim "podmiotem" jako pokrzywdzony wiec smialo dodac moge, ze po obaleniu kiedys rzadu Premiera J.Olszewskiego a pozniej PiS - skonczyla sie w Polsce rowniez sprawiedliwosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie!!! Proszę, NIE !!!!!! Zabierzcie tego idiotę i błazna z przestrzeni publicznej! Niech nie razi już swoimi wygłupami inteligentnych odbiorców! Niech odwraca uwagi swoimi małpimi wygłupami w chwili, gdy przed politykami i wszystkimi obywatelami tyle potrzebnych zmian i reform... Boże, jak ja od tego trefnisia odpocząłem przychicznie przez te parę tygodni, oby nie wrócił już więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu154m napisał:
he he he pękam ze śmiechu ... Bronisław Komorowski Przezydentem Polski !! A wy plujcie jadem dalej, kmiotki
I kto tu jest kmiotkiem ? Tańczysz tak , jak Ci zagrają , a nie potrafisz samodzielnie wyciągać wniosków. Ciesz się póki możesz, bo niedługo nie będzie Ci do śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo niekompetentny Panie Redaktorze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od kiedy muzeum Kraszewskiego w ROMANOWIE jest "muzeum w Romanówce"?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?! a poza tym to jest raczej fotka z zabytkowego, zamkniętego cmentarza w Wisznicach, na którym są pochowani członkowie rodziny Kraszewskich, a nie jakaś nieistniejąca "Romanówka"!!!!!!!!!!!!!! precz z grafomanią dziennikarską!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Masz trochę racji w tym, co piszesz. Zgadzam się -Palikot psuje wizerunek PO i robi krecią robotę Tuskowi. Powinni go na zbity pysk wyrzucić z tej partii. Natomiast [b]nigdy , przenigdy nie uwierzę w cudowną zmianę Jara Kaczyńskiego. Ten zawzięty zapiekły w nienawiści do inaczej myślącego niż on człowieczek doprowadzi nas do zguby!!!!On nie ma nic do stracenia. Nie ma żony, nie ma dzieci - niczego nie ryzykuje. Śp. Lecha powstrzymywała mądra żona . A Jara?? Kto go powstrzyma ??Kotka????[/b]
Nie wiem , co masz na myśli pisząc ,że Jarosław Kaczyński , jak wygra , doprowadzi nas do zguby, bo niczego nie ryzykuje. Widzisz , osobiście nie jestem ani za Kaczyńskim , ani za Komorowskim. Gdyby był trzeci mocny kandydat, zapewne zagłosowałabym na niego. Z tych dwóch jednak wybieram Kaczyńskiego, chociażby dlatego, że jak piszesz, nie ma rodziny, więc nie będzie kradł i się dorabiał . Nie będzie tez właził po palcu do d..y, ani tym ze wschodu , ani z zachodu. Wiadomo łatwo nie będzie mu rządzić w kraju , który już prawie ze wszystkiego został ograbiony. Jeśli będzie Komorowski rozgrabią co się da do reszty i pozostaniemy sługusami we własnym kraju. Pamiętaj ,że Niemcy i Rosjanie nigdy nie byli i nie będą naszymi sprzymierzeńcami ( miałeś najlepszy dowód po śmierci ofiar katastrofy- Prezydent z Gruzji docierał na pogrzeb przez 5 krajów, a inni wypięli tyłki, bo rzekomo przeszkodził im pył wulkaniczny- pic na wodę ). Nie pozwólmy się ogłupić i kierujmy się rozsądkiem. Myślisz, że dlaczego Premier jest tak faworyzowany z lewej i prawej granicy ???? Pomyśl. Nie liczmy na nikogo, liczmy na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się zdaje, że powrót Janusza Palikota bardzo nie w smak jest pisowskim gnidom i warchołom wszelkiej maści. Wystarczy poczytać to rozpaczliwe ujadanie pisowskich pomiotów. Brawo Panie Januszu, proszę wrócić do pracy. Pomożemy. Nawet Pan nie wie, ilu ma Pan zwolenników. Razem do boju !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzący, o co chodzi napisał:
Coś mi się zdaje, że powrót Janusza Palikota bardzo nie w smak jest pisowskim gnidom i warchołom wszelkiej maści. Wystarczy poczytać to rozpaczliwe ujadanie pisowskich pomiotów. Brawo Panie Januszu, proszę wrócić do pracy. Pomożemy. Nawet Pan nie wie, ilu ma Pan zwolenników. Razem do boju !!!!!
do boju o Komorowskiego , sztuczne penisy w dłoń, popierający pedofilów łączcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzący, o co chodzi napisał:
Coś mi się zdaje, że powrót Janusza Palikota bardzo nie w smak jest pisowskim gnidom i warchołom wszelkiej maści. Wystarczy poczytać to rozpaczliwe ujadanie pisowskich pomiotów. Brawo Panie Januszu, proszę wrócić do pracy. Pomożemy. Nawet Pan nie wie, ilu ma Pan zwolenników. Razem do boju !!!!!
synek głupitki jesteś, wiem ze z czytaniem gazet pewnie sobie słabo radzisz, z smodzielnym myśleniem również , ale moze wzrok masz dobry? jeśli tak to rozejrzyj sie ile dobrego zostało zrobione za rządów peło w Lublinie . a jak znajdziesz choć jedną rzecz to napisz o niej (nie pisz o nowym urzedzie marszałkowskim bo on nie jest dla lubliniian tylko dla rządzących)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Jasiu Nikodemie D. - herbu gumowy fajfus - można powiedzieć, że kanalia polityczna zawsze POzostanie kanalią (wyznaczył standardy uprawiania POlityki na poziomie szamba). Żadne zabiegi pijarowskie tego nie zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzący, o co chodzi napisał:
Coś mi się zdaje, że powrót Janusza Palikota bardzo nie w smak jest pisowskim gnidom i warchołom wszelkiej maści. Wystarczy poczytać to rozpaczliwe ujadanie pisowskich pomiotów. Brawo Panie Januszu, proszę wrócić do pracy. Pomożemy. Nawet Pan nie wie, ilu ma Pan zwolenników. Razem do boju !!!!!
Ten "wyszukany" jezyk to od ktorego z "autorytetow" PO wziales? Zapomniales przy tym chyba, ze swiat sklada sie nie tylko ze zwolennikow PO czy innych partii ale z tzw. milczacej wiekszosci, bezwzglednej wiekszosci! Gdybysmy my niezrzeszeni chcieli tylko ziarnek soli uzyc to bysmy Was "aparatczykow" kopcem po samo niebo nakryli. Wiesz kiedy zaczal sie koniec Twojej politycznej formacji? Koniec PO zaczal sie wtedy gdy chcac ugodzic Śp. Pierwszą Parę, w bezwzględną, choc niezrzeszona nigdzie większość uderzyli. To juz jest Wasz koniec i nic, nawet korzystne dla RO wyniki najblizszych wyborow tego nie zmienia - kiedys trzeba bedzie ujawnic wszystkie fakty zwiazane ze smolenska katastrofa. Miejscem parlamentarzysty jest trybuna sejmowa a nie swiatla fleszy i jupiterow - publiczne nawolywanie do lamania prawa przez posla czy tez senatora jest niczym swietkoradztwo w zakrystii wlasnej parafii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Palikot zrobił się na Wojewódzkiego. Czyżby zmiana imidżu oznaczała też zmianę uprawiania polityki? Szczerze wątpię
Ostatnio edytowany 16 maja 2010 r. o 18:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peło napisał:
ta pseudo przemiana to chwyt marketingowy peło, a wszyscy wiedzą ze to nawiązanie do przemiany prezesa Jarosława Kaczyńskiego porządnego czowieka, a nie jak te miernoty z peło.Polacy to madry naród i już się na ta manipulację Bronka i paligłupa nie nabiorą, do budy psy.
Ten pan nie ma prawa do tytułowania go profesorem, gdyż nie jest nawet magistrem. Kwaśniewski przynajmniej przeprosił za swoje kłamstwo z wykształceniem a ten dziadek ciągle w kłamstwie trwa. Może w tym wieku już zapomniał jakie ma wykształcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
est napisał:
Ten pan nie ma prawa do tytułowania go profesorem, gdyż nie jest nawet magistrem. Kwaśniewski przynajmniej przeprosił za swoje kłamstwo z wykształceniem a ten dziadek ciągle w kłamstwie trwa. Może w tym wieku już zapomniał jakie ma wykształcenie.
Oczywiście chodzi o pseudoprofesora Bartoszewskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu154m napisał:
he he he pękam ze śmiechu ... Bronisław Komorowski Przezydentem Polski !! A wy plujcie jadem dalej, kmiotki
no tak przez dwa miesiące a od 20 czerwca Jarosław kaczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzący, o co chodzi napisał:
Coś mi się zdaje, że powrót Janusza Palikota bardzo nie w smak jest pisowskim gnidom i warchołom wszelkiej maści. Wystarczy poczytać to rozpaczliwe ujadanie pisowskich pomiotów. Brawo Panie Januszu, proszę wrócić do pracy. Pomożemy. Nawet Pan nie wie, ilu ma Pan zwolenników. Razem do boju !!!!!
Gnidami i warchołami są tacy , jak ty, dla których własny kraj nie ma najmniejszego znaczenia. Dla was sława , pieniądze i stanowiska są w życiu najważniejsze. Sługusy i sprzedawczyki , dla których Bóg, Honor i Ojczyzna nie mają żadnego znaczenia. Dbacie tylko o własne interesy, a reszta niech zdycha ( bezrobocie, zamykanie szpitali, drogie leki, wydłużony wiek emerytalny, pobory , które ledwie starczają na opłaty wszelkich świadczeń itd itd ). Tego , albo jeszcze gorszego możemy się po takich , jak wy spodziewać Już Palikot nam pokazał ,,Przyjazne Państwo ", ciekawe, co teraz wymyślą. Jeśli chcesz trzymać z PO i Palikotem , to twój problem, dla mnie najważniejsze jest , aby POLSKA była POLSKĄ, żebym w swoim kraju czuła się Polką, . Mogę żyć biedniej , ale być u siebie. Polska , to kraj przemysłowo - rolniczy... Powiedz, co dzisiaj z tego kraju zostało ? Polikwidowane największe zakłady pracy, małe sklepy ( często jedyne zródło utrzymania rodziny ), bo trzeba było pobudować i pootwierać potężne molochy, które bynajmniej nie są w rękach Polaków, banki ( w czyich są rękach?). Można by tu wymieniać bez końca. Jeżeli tobie i podobnie myślącym , jak ty odpowiada takie zarządzanie krajem , to powiem , że idiotów nie sieją - sami się rodzą. Piszesz , że Palikot nie wie , ilu ma zwolenników.... Wie, bo ludziom się tak mózgi zlasowały dzięki mediom, że zamiast myśleć głowami, myślą zupełnie czymś innym. Gratuluję toku myślenia gnidom i warchołom, pozdrawiam tych , co mają głowę na karku i mózg na miejscu (zwracam się do takich , jak ty z małej litery , bo na więcej nie zasługujecie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo "zuza" , może ciszej już nad tym panem... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7812 napisał:
Brawo "zuza" , może ciszej już nad tym panem... .
Czemu ciszej ? Ten pajac może dowalać każdemu ( Głowę Państwa nazywać chamem ), a jego należy oszczędzać, bo co? Bo ma dużo forsy , to jest panem? Taki z niego pan , jak z koziej d..y trąba. Na Pana, to trzeba mieć wygląd i mieć to,, coś ",czego on nigdy nie miał i żeby się nawet przemalował , to nic mu nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak od początku. Pali.....kot realizował swój plan zostania premierem. Po rozmowach z komorą / klika lat wstecz /postanowił zaistnieć na scenie wymachując lateksem i adorowaną głupotą. Został jednym z głównych aktorów. Po zamachu 10 IV / komora bez zachowania procedury - wiec nielegalnie przejmuje władzę / popadł w konflikt ze swoja psychiką i teraz ma problem. Dobrze gdyby Pali.....kot się obudził, wrócił ze snu na jawę, gdyż jeszcze jest dość czasu by nie podzielił losu: Życińskiego, Wajda, Michnik, Wałęsy, Bartoszewskiego którzy przekreślili swoje życie przypisując sobie wartości, cechy, i talenty nieosiągalne dla nich. Pali....kot obudź się tak jak inni się budzą. Zostaw ich ######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A może tak od początku. Pali.....kot realizował swój plan zostania premierem. Po rozmowach z komorą / klika lat wstecz /postanowił zaistnieć na scenie wymachując lateksem i adorowaną głupotą. Został jednym z głównych aktorów. Po zamachu 10 IV / komora bez zachowania procedury - wiec nielegalnie przejmuje władzę / popadł w konflikt ze swoja psychiką i teraz ma problem. Dobrze gdyby Pali.....kot się obudził, wrócił ze snu na jawę, gdyż jeszcze jest dość czasu by nie podzielił losu: Życińskiego, Wajda, Michnik, Wałęsy, Bartoszewskiego którzy przekreślili swoje życie przypisując sobie wartości, cechy, i talenty nieosiągalne dla nich. Pali....kot obudź się tak jak inni się budzą. Zostaw ich ######images49.fotosik.pl/289/951970093ad7a11f.jpg
Tak.... Te nazwiska mówią same za siebie. Nic dodać , nic ująć. Szkoda, że niektórzy ludzie nie chcą zadać sobie odrobinę trudu i przyjrzeć się bliżej tym, co popierają PO ( Platformę Obłudy )- ta nazwa byłaby odpowiedniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...