Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech przeniosą call center do Warszawy, hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy call center pracują w tzw. zrównoważonym czasie pracy, co oznacza, że jednego dnia mogą pracować więcej niż 8 godzin, a innego mniej niż 8 godzin. Bilans pracy rozliczany jest w cyklu trzymiesięcznym – wyjaśnia Maria Piskier z Orange Polska.
  - To dosyć ciekawe w kontekście miesięcznych umów.   Z tego co widzę artykuł jest również cytowany na głównej stronie portalu o2.pl: http://www.hotmoney.pl/Pracownik-atakuje-Orange-Klient-sie-nie-liczy-a31447/#comments oraz szeroko komentowany na portalu wykop.pl . To już nie pierwszy artykuł na temat tego pracodawcy ( http://www.regiopraca.pl/portal/rynek-pracy/miejsca-pracy/lublin-telefoniczni-konsultanci-boja-sie-ze-straca-prace ) więc coś jest ewidentnie na rzeczy, więc pozostaje mi tylko pogratulować orange takiej promocji! :)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm ale o wyplacie nie wspomniala narzekajaca.Przeciez moze isc za 1000 zl pracowac gdzie indziej.troche pokooryzowala ale ok,napewno sobie polepszyla tam w pracy(mit anonimowosci)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy redaktor ma problemy ze zrozumieniem??????? "jeśli pracownicy mają zastrzeżenia chętnie się przyjrzymy..." gdzie tu jest, że skontrulujją orange??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 godzin przez 10 dni non stop! jak zobaczyłam taki grafik kilka lat temu po prostu rzuciłam im papierami w pysk. I jeszcze fochy stroili. pRACA W TYM AKWARIU,M, W TYM GWARZE, HAŁASIE, ZE SŁUCHWKAMI NA USZACH, W ŚCISKU, do wc faktycznie wtedy kiedy pozwola, o zjedzeniu czegokolwiek nie wspomnę! to jest faktyczny koszmar!Nikomu nie polecam. Choc nie znam zbyt wielu osób, które przez ten moloch by się nie przewinęły. Kilka razy myślalam, że po prostu zemdleję. Kima niewydolna, pomieszczenie zamknięte- spróbujcie przez 10 dni po 10 godzin tak wysiedzieć.... Z halasem nieprzeciętnym. Wiem, że są dużo cięższe zajęcia. To prawda. Ale jak zaczynasz błagac o wyjście do toalety, to zaczymna się robić naprawdę nieciekawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to tam musi być masakra, temperatura niemiłosierna. Pracowałam tam. Do czasu aż ustawili grafik na 2 nad ranem i w niedziele a dojazd był daleki. Podziękowałam. Dzisiaj mam pracę prawdziwą a nie obozową jak niewolnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w duie z orangem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam minę przełożonego jak powiedziałam, że nie przychodzę więcej hahaha. Bezcenne! Jakie próby zatrzymania były, dobre rozmowy itd. Sayonara. Szkoła życia w obozie była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaden z pracownikow nie powie ze tak jestt bo bedzie sie bal ze wyleci... pamieam jak byla ankiea czy sie podoba pracodawca czy warunki ok... z gory mielismy nakaz ze mamy wypelniac ze TAK. inspekcja nic nie zrobi, musieli by tajniaka zatrudnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to tam musi być masakra, temperatura niemiłosierna. Pracowałam tam. Do czasu aż ustawili grafik na 2 nad ranem i w niedziele a dojazd był daleki. Podziękowałam. Dzisiaj mam pracę prawdziwą a nie obozową jak niewolnik.
n kłamiesz jak nie wiem co. Nie miałaś nawet możliwości dostąpić zaszczytu pracy w nocy. jak wiesz mogą to robić TYLKO ludzie z doświadczeniem. Po drugie NIGDY zmiana nocna nie zaczynała się o 2 jak pisze hehehehe paranoja jakim trzeba być aby takie brednie wypisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko w Orange tak jest, sytuacja wygląda podobnie w innych "renomowanych" firmach, nie tylko z branży telekomunikacyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jednym z główno dowodzących tam w orange jest może niejaki Waldemar K. ?  szczupłuy wysoki i łysiejący?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze nie chodzi już o10 godzinny dzień pracy ale dni kiedy robisz do 22giej a nastepnego dnia masz na 8 rano - wszysko kopiuje mam swoje grafiki jak PIP-a zechce chętnie się podziele niech tylko spotkam kogoś w biurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
francuskie obozy pracy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n kłamiesz jak nie wiem co. Nie miałaś nawet możliwości dostąpić zaszczytu pracy w nocy. jak wiesz mogą to robić TYLKO ludzie z doświadczeniem. Po drugie NIGDY zmiana nocna nie zaczynała się o 2 jak pisze hehehehe paranoja jakim trzeba być aby takie brednie wypisywać
"Zaszczyt pracy w nocy?" to dopiero jest paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
francuskie obozy pracy ?
Przy żydzie POLAK się nigdy nie pożywi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto do czego doprowadziła pieprzona solidarność z lat 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietasz, jak stałes godzine po dwie rolki s*ajtasmy?  Pamiętasz, jak pomarańcze jadłeś raz do roku?  Nie narzekaj, misiu, na Solidarność. Przyczyny leżą gdzie indziej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie pamiętam bom za młody ale ćwoki co innego głosiły a co inego jest.  Zdaje się że ich główny guru też został wyruchany i przy okazji się dowiedział żona nigdy go nie kochała   Nie broń skurw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje Dzienniku Wschodni o reakcje, mam nadzieje ze ta kontrola cos pomoze. Najbardzie meczace sa duzury 10cio godzinne... I od 6 do nawet 10 dni praca pod rząd z jednym dniem odpiczynku. Praca na słuchawce jest bardzo meczaca. 10 godz przed monitorem, zdarte gardlo, piekące oczy, ciagle siedzisz. Niedobrze mi jak siedze 10 godz dziennie. Proszę o to aby te grafiki zmienili, bo nie dam rady. Chce było tak jak mam w umowie, praca 5 dni w tygodniu i max 8. Proszę bo już nie wytrzymam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...