Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inspektorzy kontrolowali busy (wideo)

Utworzony przez abcdefgh, 10 kwietnia 2008 r. o 15:04 Powrót do artykułu
wracając w sobotni wieczór po godzinie 20 udałem sie na busa lkk który miał odjast o godz 20:25 uprzejmy pan kierowca stwierdził że z jedną osobą nie bedzie jechał bo mu sie nie opłaca. pomijając fakt że na przystankach na tego busa czekałowiele osób tak że z lublina miałby komplet a co najistotniejsze ten kurs by mu sie opłacal. ten kurs jak wszyscy stali pasżerowie wiedzą że jest on przedostatnim a na kolejny trzeba czekać do 22:25 ot dbanie o klienta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również zapraszam na trasę Opole->Chodel->Bełżyce->Lublin. Busy są tak przepełnione, że czasami ciężko zamknąć drzwi. A jeżeli ktoś uważa, że na siłę nikt do nich nie wpycha to jest w błędzie. To właśnie komunikacja prywatna przyczyniła się do tego, że połowa autokarów zniknęła z rozkładu. Przewoźnicy prywatni jeżdżą agresywnie, żeby być pierwszymi na przystankach. Oto kilka najczęściej popełnianych wykroczeń tych kierowców: Jazda bez pasów Rozmowa przez telefon komórkowy Niewydawanie biletów Robienie towaru z ludzi (przepełnione busy) Wyprzedzanie na trzeciego Co więcej raz byłem świadkiem jak pewna kobieta zwróciła uwagę kierowcy, że płaci za bilet to wymaga jakiś warunków. Pan w sposób chamski powiedział jej że, nie musiała wsiadać. Na koniec powiedział jej, że chce mieć już przyjemności z nią jechać następnym razem. Ludzie wsiadają bo muszą czymś się dostać do szkół, pracy, ale przewoźnicy mogliby podstawić o kilka busów!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydałoby się więcej busów na trasie Lbn>Bełżyce>Chodel>Opole. do Poniatowej kursują co 10 min a czasami gdy busy są przepełnione ciężko dostać się do Chodla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam zaznajomienie się z Kodeksem Drogowy  Ja przynajmniej naruszyłem tylko art.30 pkt.3 i nie wydaje mi się, aby było to poważne naruszenie. „Profesjonalista- woźnica” naruszył poniższe artykuły: Art. 3.1 „Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo, gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego…” Art. 6. 1. „Polecenia lub sygnały może dawać uczestnikowi ruchu lub innej osobie znajdującej się na drodze:….” – nie jest wymieniony w tym katalogu „profesjonalista-woźnica”. Art. 16. 3. „Kierujący pojazdem, korzystając z jezdni dwukierunkowej, co najmniej o czterech pasach ruchu, jest obowiązany zajmować pas ruchu znajdujący się na prawej połowie jezdni…”- „profesjonalista- woźnica” jechał wyłącznie przy osi jezdni blokując innym samochodom próby wyprzedzenia. Art. 19. pkt 2 ust. 3) Kierujący pojazdem jest obowiązany: 3) utrzymywać odstęp niezbędny do uniknięcia zderzenia w razie hamowania lub zatrzymania się poprzedzającego pojazdu..”- odległość 2-3 metrów pomiędzy pojazdami jadącymi z prędkością 90 km/h, na pewno nie spełnia tego wymogu. Art. 20. pkt 3.ust. 2 b.) ”Prędkość dopuszczalna poza obszarem zabudowanym, z zastrzeżeniem ust. 4 i 5, wynosi w przypadku: b.) na pozostałych drogach - 70 km/h. – czyli przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 20 km/h. Art. 24. 2. Kierujący pojazdem jest obowiązany przy wyprzedzaniu zachować szczególną ostrożność, a zwłaszcza bezpieczny odstęp od wyprzedzanego pojazdu lub uczestnika ruchu.- bez komentarza Art. 34. 2. Kierujący pojazdem zaprzęgowym jest obowiązany utrzymywać pojazd i zaprzęg w takim stanie, aby mógł nad nimi panować.- żart do woźnicy Art. 53. 1. „Pojazdem uprzywilejowanym w ruchu drogowym może być pojazd samochodowy:..”- nie wymieniono w katalogu busów prywatnych przewoźników .
Zapomniałeś dodać ,ąlbo nie wiesz że kierowcę autobusu Obowiązuje INDYWIDUALNE ograniczenie prędkości , więc za nim coś napiszesz to z całym szacunkiem powinieneś się DOUCZYĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...