Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Orlen zeby uratowac twarz powinien na zbity pysk wyrzucic tego kierownika. Przeniesc go do Wlodawy czy na inny koniec siwata. Szkoda ze znajomosci znowu wezma gore. To co moge to nie tankowac w tej stacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Orlen zeby uratowac twarz powinien na zbity pysk wyrzucic tego kierownika. Przeniesc go do Wlodawy czy na inny koniec siwata. Szkoda ze znajomosci znowu wezma gore. To co moge to nie tankowac w tej stacji.
Hehe to musiałbyś nigdzie nie tankować! Myślisz, że skąd się biorą niskie ceny? Pracownik na stacji jest nikim, zwykłym gównem! Można go zwolnić w każdej chwili, napier***ić w papierach bo na jego miejsce czeka 10 następnych. Nadgodziny, nocki i tysiąc złotych na rękę to polska realność. O przerwach nie ma co marzyć. Na papierku wszystko jest ok bo papier wszystko przyjmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu w Biłgoraju od paru miesięcy nie wypłacaja pracownikom wynagrodzenia. Co na to Inspekcja Pracy. Wiadomo-nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORLEN w Łukowie. Zatankuj ON Verva i skończysz u mechanika z płukaniem zbiornika. W zeszłym tygodniu tak miałem i z tego co się dowiedziałem mojego mechanika odwiedziło co najmniej 5-6 innych osób tankujących ten syf. NIGDY więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te panienki powinny kopie pozwu wysłać do Orlenu, bo jak prowadzący ma układy to centrala się nawet nie dowie. Bojkot stacjii i niech koleś zapitala do pośredniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Te panienki powinny kopie pozwu wysłać do Orlenu, bo jak prowadzący ma układy to centrala się nawet nie dowie. Bojkot stacjii i niech koleś zapitala do pośredniaka
Nic to nie da, bo jak pisałem już wyżej tak działa system pracownik - pracodawca w Orlenie ale nie tylko. Jeżeli znajdziecie na tym forum jakąś pochlebną opinię na ten temat to znaczy, że pisze ją kierownik... Jeśli chcecie uczciwej płacy to niestety trzeba wyjechać z kraju. Na orlenie zapier***asz 12 godzin dziennie za tysiaka a w takiej Belgii możesz na taśmie produkcyjnej w miesiąc zarobić 17 koła..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżycia osoby która poddawana jest mobbingowi są podobne do przeżyć więźniów obozów koncentracyjnych.Nikomu tego nie życzę.Sprawy w sądzie są z góry skazane na przegraną bo przecież nikt nie będzie zeznawał na korzyść pokrzywdzonego z obawy o utratę pracy a ewentualne odszkodowanie jest w takiej wysokości że psu na budę się nie zda.Szczególnie w Lublinie i na Lubelszczyźnie gdzie jest stosunkowo duże bezrobocie i najniższe pensje, mobberzy mogą spać spokojnie i znęcać się nad ludźmi do utraty tchu i ekscytacji takiej jak orgazm.Sam jestem ofiarą tej zbrodni i leczę się już od dawna na depresję na którą zapadłem po tej Golgocie którą przeszedłem.I nikt mi w niczym nigdy nie pomógł.Nagle stałem się trędowaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja temu gosciowi już nie dam zarobić za takie traktowanie pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam tak potwierdzam praca na stacji paliw Orlen w całej polsce jest wielką kpiną z praw pracownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Magda ma podobno depresje ale jakim cudem pracuje w osk gdzie szkoli sie ludzi na prawo jazdy czyżby depresja przeszła czy może nastepna firma do naciągniecia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...