Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inteligentne liczniki prądu. Kiedy w woj. lubelskim?

Utworzony przez adg, 13 czerwca 2014 r. o 13:05 Powrót do artykułu
Dostawcom prądu zalezy aby sprzedac jak najwiecej energii wiec jesli ludzie zaczna mniej zuzywac pradu to podniosą jego cenę albo tzw. opłate przesylową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda. W niektórych miejscach w woj. lubelskim już wymieniono liczniki na "inteligentne".   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli podzielimy planowany koszt przez ilość mieszkańców z 2013 r to wynika ,że każdy czy duży czy niemowlak za tą wymianę zapłaci ponad 207 złotych , i niech nikt nie ściemnia że to nie odbiorca płaci , jeżeli jest to nieprawdą to proszę o komentarz . Dzisiaj nic za darmo nie ma , a jeżeli nie musimy płacić obecnie to znaczy ,że już to zostało pobrane w dotychczasowych opłatach ,lub jest systematycznie ściągane a dostawca jest świadomy kto będzie płacił za wymianę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od wczoraj jestem posiadaczką nowego licznika woj lubelskie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARZĘDZIE INWIGILACJI ______________________________   Te liczniki od dawna są śmierdząca sprawą bo dane z nich pozyskane mogą służyć do inwigilacji społeczeństwa. Na pewno zostaną opracowane schematy poboru mocy i wtedy bez obserwacji delikwenta będzie można sprawdzić kiedy włączył światło, telewizor, czajnik elektryczny etc. Na tej podstawie będzie można opracować schemat zachowań osoby inwigilowanej czy po prostu bez pukania do drzwi sprawdzić ze jest w danym lokalu. To kolejne etap kontroli społeczeństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od wczoraj jestem posiadaczką nowego licznika woj lubelskie:)
Witam, to nie są z pewnością liczniki inteligentne (nawet jeśli 'potrafią' wysyłać dane). U nas ten system będzie wdrażany około 2017 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super informacja dla złodziei, kiedy ktoś w domu siedzi, a kiedy nie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nigdy te szpiegowskie liczniki nie weszły. Do inwiligacji obywateli wystarczy istniejąca sieć telefonii  komórkowej i stacjonarnej i rejestr wszystkich rozmów przez operatorów, dla potrzeb służb opłacanych z naszych podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacuje się, że koszt wymiany wszystkich liczników Polsce to ok. 8 mld zł. Ciekaw kto im za to odda ??? Jasne jest że nie zrobią nam prezentu i za te liczniki zapłacimy my konsumenci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, to nie są z pewnością liczniki inteligentne (nawet jeśli 'potrafią' wysyłać dane). U nas ten system będzie wdrażany około 2017 roku.
zapewne chodziło o licznik przedpłatowy lub cyfrowy a nie inteligentny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na liczniku chodzi wszystko,czy tylko lodówka a reszta poza nim to i tak nie ma zbytniej różnicy w rachunkach. Najwięcej zżerają opłaty przesyłowe. Pozdrawiam tych co kradną prąd tak jak mój znajomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...