Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba "inteligentny inaczej". Często poruszam się z Kalinowszczyzny na Czechów i odwrotnie. Zarówno na skrzyżowaniu Spółdzielczości Parcy ze Związkową jak i z Andersa czeka się często 3-4 minuty na 1 zmianę świateł choć nadmiernego ruchu poprzecznego nie widać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Termin już raz został przesunięty. Zapytajcie szanowani dziennikarze o przyczyny. I czy prawdziwe są pogłoski o "służbowych" wyjazdach decydenta do ESP?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale wszędzie się chwalą dumną nazwą ,,miasto inspiracji,, a nic się nie udaje w pierwszym terminie i w planowanych kosztach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak zawsze... Przytoczcie komentarze jakie pojawiły się rok czy tam dwa lata temu jak wygrało to konsorcjum przetarg na tą robotę. Mam nadzieję iż pan Kieliszek dopilnuje i wszelakie kary umowne zostaną naliczone wykonawcy, a nie jak w przypadku wykonawcy przebudowy na ul. Filaretów, która i już się rozpada.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cóż taki mamy klimat :wacko:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bo najważniejsze to dostać zlecenie w Lublinie. Tu kasę zawsze wyrwiesz w całości, nawet jak opóżnisz się o parę lat. Tu wszystko urzędnikom wisi i nikt nikogo nie karze. Po prostu cudowne miasto.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czyli dziady wygrały przetarg i już kombinują... pewnie znów najtańsza oferta wygrała...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ile jeszcze urzędnicy z Lublina będą pozwalali na takie olewanie Lublina. Co przetarg to przesunięcie terminu, kolejny raz Hiszpanie pokazują gdzie mają Lublin i ich urzędników. Obwodnica miała być gotowa w grudniu 2013 r a dziś nie widać końca robót. Przy Elizówce dopiero Hiszpanie zaczeli wylewać schody do kładki, obiecują kolejne terminy zakończenia i nic z tego nie wychodzi. Urzędnicy powinni zrywać umowy i naliczać kary. Powszechna opinia jest taka że w Lublinie można sobie pozwolić na opóźnienia i nic za to nie grozi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mogliby zrobić coś ze światłami na rondzie na Czechowie przy Orfeuszu. Chodzi mi o światła dla pieszych. Tam jak zapala się zielone i wchodzisię napasy to po trzech krokach miga i schodzi się z zebry na czerwonym a jeszcze jest następne przejście przecież bo tam lecą dwujezdniówki. Samochody jadące rówolegle w tą samą stronę co piesi wciąż mają zielone i sobie jadą więc to jakiś nonsens bo dochodząc do świateł pieszy ma czerwone i auta czekające też mają czerwone. Obejść w koło to skrzyżowanie nie łamiąc przepisów to jest chyba pół godziny. Zero synchronizacji. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hiszpanie nawet nie zamierzają zacząć tej inwestycji. Kończy się termnin zakończenienia robót.Zerwą umowę i złożą pozew do sądu na UM z byle powodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To aż w Madrycie trzeba było szukać firmy, która podejmie się takiego zadania? A może lepiej od razu wziąć wykonawce z Meksyku?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
takie jaja tylko w patologicznej RP. Dobrze że nie z afryki :-)., urzędnicze głowy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: