Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Usunąć tęczę z nieba... ludzka głupota sięga zenitu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a jak patrzycie w niebo jak jest tecza to tez natura promuje homoseksualizm -stuknijcie sie w lep- (bo glowe maja ludzie myslacy)-chory kraj ,chorzy ludzie ,sredniowiecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He, he, he.... jeśli ten pacan z Chełma to nie zgrywus, to niezły odjeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K..wa rece opadają zryty czytelniku czy ty wszędzie widzisz diabła to na pielgrzymkę i święcone drzewa z kory ogryzać. Bezmuzgu w lecie jak będzie na niebie tęcza to odwróć wzrok jeszcze się zarazisz idioto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję, proszę nie przejmować się idiotami !!!! ....bo niedługo dojdzie do tego, że będziemy patrzeć czy jak stoimy w kościele do komunii świętej lubw sklepie do kasy nie stworzyliśmy tęczy, albo parkując samochody na osiedlu lub na mieście też może się okazać że wyszła nam tęcza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedź człowieku tam gdzie jesteś i nie oceniaj czegoś na czym się nie znasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunąć tęczę z nieba... ludzka głupota sięga zenitu
TO NIE GŁUPOTA ,A OGRANICZENIA MYŚLOWE WYNIKAJĄCE Z WYCHOWYWANIA W DANEJ IDEOLOGII !!! DLA MNIE TĘCZA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE ZWIASTUNEM ZMIANY POGODY , A DLA KOGOŚ SYMBOLEM HOMOSEKSUALIZMU. GDYBY WYŚWIETLALI FILMY ....Z UDZIAŁEM DWÓCH KOBIET LUB DWÓCH FACETÓW ,TO CO INNEGO...ALE PONOĆ MAMY DEMOKRACJĘ ,CZYLI TRIUMF GŁUPOTY NAD ROZSĄDKIEM.......!!!;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he glodnemu chleb na mysli, widac gustuje w chlopcach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oddać ten Chełm Ukrainie, bo chyba za duże koszty generuje te miasto :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma przypadków. lobby LGBT czuwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tych co mają pretensję do tęczy i jej koloru? czy jak widzicie tęczę na niebie po deszczu to odprawiacie egzorcyzmy czy protestujecie u księdz czy boga? dla mnie jesteście warci tyle ile jest warte słowo księdza który ma dwójkę dzieci każde z inną kobietą i zabrane prawo jazdy za jazdę po wódzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do przciwników tęczy. spokojnie dziesiątego zaprazamy na miesiecznicę. pełna transmisja ze stolicy z udziałem wszystkich świętych i niepokalnaych z obecnie nam panującego dworu. naoglądacie się do syta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesia do rządu Szydło Beaty brożki Kaczynskiego, na rzecznika prasowego idealne miejsce dla idioty, będzie miedzy swymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średniowiecze umysłowe w tym grodzie, prl zrył berety, a czego prl nie zrył to pis poprawił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim zgorszonym kolorami tęczy przypominam, że ta pojawia się niejednokrotnie na kartach Biblii jako symbol zjednoczenia Boga z Ziemią i ludźmi. Więc dajcie na luz z tym LGBT...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem gdy tęcza się na niebie na wiosnę pokaże też trzeba będzie zaprotestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski poszedł na komisję poborową. Po badaniach, wziął go na rozmowę seksuolog. Narysował mu kółko: - Kowalski, co to jest ? - Goła baba... Narysował mu kwadrat: - A to? - He, he, goła baba... Na koniec, narysował mu trójkąt: - No a to, przyjrzyjcie się dobrze. - Też goła baba... - Kowalski, wy jesteście zboczeni! - Jaaa?! A kto mi te gołe baby rysował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam widzę inne kolory niż na tęczy homoseksualistów zamiast czerwonego ja widzę czerwień alizarynowa zamiast pomarańczowego widzę oranż zamiast żółtego - kanarkowy zamiast zielonego zieleń zgniła zamiast niebieskiego to szafirowy a zamiast fioletowego fiołkowy i nich.....ja to nie jest tęcza ta co miał namyśli ten Pan z Chełma ...... jak szkoda :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja widzialem kobiete ubrana na klorowo ( kazdy inny kolor) tez promuje chomosekualizm ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Łuk mój kładę na obłoki" Przeciwnikom tęczy polecam lekturę Księgi Rodzaju: Rzekł Bóg do Noego: «To jest znak przymierza, które zawarłem między Mną a wszystkimi istotami, jakie są na ziemi».
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...