Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na głównej stronie wyświetliło się poparcie dla dudy i usilnie do tego namawiają: janusz mazurek i andrzej pruszkowski. Apeluję do tych dwóch o rozwagę i zachowanie powagi oraz trzeźwości umysłów, których ewidentnie im brakuje. mazurek i pruszkowski ewidentnie mają w tym jakiś biznes być może są to potencjalni bandyci do dalszego okradania naszego kraju. Wstyd, wstyd żeby namawiać obywateli do głosowania na tego agresywnego i nie politycznego człowieka nie mającego za grosz pojęcia o polityce i dobrych manierach. Nie głosujcie na pisowców bo będzie to samo co za nieboszczyka kaczyńskiego. Dopiero po śmierci tego wyżej wymienionego w polsce zaczeło dziać się lepiej. Moje poparcie i całej mojej rodziny przekazuję Panu Komorowskiemu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne miłe kolory ... No pewne najepiej na czarno szaro buro, brązowo itp typowa kolorystyka w polsce adekwatna do ubioru polaków..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zbiorą kasę i malują ,teraz im nic do tego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie na czarno to kazdy bedzie happy. debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba. Nie mogę za to patrzeć na buroponure kolory PSK4 czy bladziutkie i niewyraźne PSK. jakbym chorowała wolałabym patrzeć na żywe i wesołe kolory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DSK, nie PSK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie trzeba przemalować to szkaradztwo, a kosztami ukarać winnych lub odpowiedzialnych za tego gargamela. Pozdrawiam Adam Baranowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital w barwach Bundes Republik Deutschland... Deutschland, Deutschland uber alles! :-( Właśnie dziś zobaczyłem ten budynek z rana i niestety ale miałem bardzo złe skojarzenia, chociaż lubię Niemców :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na głównej stronie wyświetliło się poparcie dla dudy i usilnie do tego namawiają: janusz mazurek i andrzej pruszkowski. Apeluję do tych dwóch o rozwagę i zachowanie powagi oraz trzeźwości umysłów, których ewidentnie im brakuje. mazurek i pruszkowski ewidentnie mają w tym jakiś biznes być może są to potencjalni bandyci do dalszego okradania naszego kraju. Wstyd, wstyd żeby namawiać obywateli do głosowania na tego agresywnego i nie politycznego człowieka nie mającego za grosz pojęcia o polityce i dobrych manierach. Nie głosujcie na pisowców bo będzie to samo co za nieboszczyka kaczyńskiego. Dopiero po śmierci tego wyżej wymienionego w polsce zaczeło dziać się lepiej. Moje poparcie i całej mojej rodziny przekazuję Panu Komorowskiemu!!!
amen  i  to się nazywa pocałunek trupa ? sory  chyba śmierci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO mnie tam obchodzą kolory. Jak się im nie podoba kolor, niech sfinansują przemalowanie na własny koszt! Nie wiem po co ta afera. Autorem petycji jest student. Chyba nie ma nic lepszego do roboty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może KOMOR zaproponuje kolory ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czerwony !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wam się już ludzie poprzestawiało we łbach całkiem. I niby kto się na to zgodzi? Kto da na to pieniądze? Mózg Wam wyprało to PO i najbardziej popaprany prezydent Żuk. Najlepiej przemalować budynek na czarno i powiesić drewniane krzyże!!! Radzę wybrać się tam i posłuchać komentarzy ludzi, którzy tam chorują, bo chyba nie wiecie o czym mowa. Całe G... się znacie, a dla tych ludzi te kolory są cudowne. Jeśli macie za dużo pieniędzy to podzielcie się z biednymi. I znajdźcie sobie jakąś robotę, bo widzę tutaj całkowity jej brak. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot POmalowal ze swoja ekipa! Internautow popieram w 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniadze wydajcie na leczenie ludzi a nie malowanie!!! Zakonczcie ta durna hucpe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana Studenta i Popierających go estetów. Życzę aby Was, akurat, leczono w budynkach z czarnymi ścianami i srebrnymi ornamentami roślinnymi wokół okien i.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbierzcie kasę i sfinansujcie przemalowanie. A jeśli nie, to przestańcie o to prosić, bo przez wasze naciski pieniądze pójdą na przemalowanie zamiast na leczenie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiocha szczeka i pieje !!!! Bezguście i wiejski folkolor z tego pisowskiego dziadostwa wychodzi. Won z Lublina znajduchy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech jeszcze ten student zapłaci za to przemalowanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wam proponuje lubelaki jedne przemalować cały ten Lublin a nie tylko centrum onkologii. Jak już pomalujecie te wasze kamienice nie będzie potrzeby malować szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...