Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzymam kciuki za całą akcję! dość już wszelkiej maści buractwa w Lublinie.  Jeśli dla kogoś alternatywą dla tych oczojebnych kolorków jest tylko szary, bury i ponury to mu współczuję ! Bezguścia krzyczą najgłośniej. Nikt nie zabierze pieniędzy przeznaczonych na leczenie na przemalowanie budynku! to jest placówka budżetowa i nie ma mowy o takich rzeczach, to są różne środki i różne klasyfikacje budżetowe.  Stowarzyszenie ma zamiar szukać sponsora i zorganizować zbiórkę publiczną. Osobiście dam i 100 zł na przemalowanie. Wstyd, że coś takiego buduje się w 2015 r., ten budynek wygląda jak żywcem wyciągnięty z komuny, popatrzcie jak wyglądają NOWE szpitale w Polsce i na świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie trzeba przemalować to szkaradztwo, a kosztami ukarać winnych lub odpowiedzialnych za tego gargamela. Pozdrawiam Adam Baranowski.
  pobuduj  swoje centrum i wtedy będziesz malował według własnego widzimisię, a tak odwal się, lepiej niech chorzy dostaną odpowiednią opiekę i leczenie, bo w tym złodziejskim kraju to jest najważniejsze, aby przetrwać i nie umrzeć z choroby i biedy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skoro P.Szymon chce przemalowania COZL to wyłoży na to z własnych funduszy na przemalowanie a nie mądrzy się na stronach internetowych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast podpisów, niech zaczną zbierać na robociznę, farby i rusztowania bądź dźwigi do malowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim są "internauci" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładnie wygląda centrum onkologii. Proszę puknąć się w łepetynkę. chcecie żeby zadupiasty Lublin był szary i ponury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wiecie jaki to koszt ????? kolory sa ok moim zdaniem Lublin górą :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łepetynki przemalować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale akcja poparcia pani dyrektor nabrała tempa, ile dostaliscie od wpisu choć po stylu widac, ze piszą max 2 osoby. Brawo dla ogarnietego studenta, rzad codziennie tyle kasy z was doi, ze przemalowac to szkaradztwo to jest pikus a jak komus naprawde sie podoba ten syf, to znaczy ze jego gust zatrzymal sie na poziomie koncertow granych w sobote na felinie. Już jakas osoba z tego szpitala się wypowiadala na tym forum i nie była to opinia zbyt przychylna, ludzie nie popuscmy tego tematu, to nie czasy pruszona ze wszystko musi byc wsamrasne, aspirujemy do rangi miasta europejskiego to trzymajmy jakies standardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, budynek wygląda koszmarnie. Taki styl wczesnych lat 90-tych. To będzie lubelski "koszmarek". W przypadku, gdyby władze nie zdecydowały się na przemalowanie ja proponuję chociaż wymalować na budynku imię i nazwisko architekta. Powinien się za to wstydzić do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro budynek musiał być tak wielki , że zdominował całą perspektywę ulicy Lubartowskiej i jest elementem straszliwie dysharmonizującym no to trudno, widocznie tak być musi. Ale na miłość boską dlaczego takiego kloca jeszcze podkreślać takimi agresywnymi kolorami. Należy go pomalować na niebiesko szaro by  był jak najmniej widoczny. Wszystkie osoby z zewnątrz, które mnie odwiedziły ostatnio i chodziłem z nimi na Stare Miasto pytały co to za koszmar ten budynek. Musiałem się wstydzić za tych, którzy podjęli decyzję o pomalowanie budynku na takie obciachowe barwy. WSTYD NA CAŁĄ POLSKĘ i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobie chorej psychicznie, debilowi i innemu pomiotowi zawsze kolor go drażni, rozjusza przeszkadza jak czerwona płachta byka a student ten ćwierć intelygent to chyba z ćpania i chlania ma te objawy to ten może od tego z agencji rolnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się czepiacie? dobry jest, sprzedać koleżce z PełO, niech robi tam dyskotekę i puszcza diskopolo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje kolorek błękit!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do luki srywalker ty ciemniaku spod ciemnej gwiazdy, ty palcem robiony ty chamski sznurku pomiocie ptasi, obszczymurku ty wielki talencie gustu ty coś zrobiłeś dla Lublina mieszkańców lubelszczyzny tak pitolić to potrafi każdy żul spod budki piwa a tą stówę to se schowaj wiesz gdzie bo ja dam 1000 aby tak zostało,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ten budynek w kolorze białym, albo tak, aby ten budynek najmniej rzucał się w oczy. Mamy 21 wiek, a budujemy gorzej niz za prl'u. Kto na to zezwolił i dlaczego lekarz wybierał kolor elewacji, a nie jakiś estetyta?? czy w tym kraju już nie obowiązuje nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zobaczyłam ten budynek w wiadomosciach.. to myśle sobie.. aa pewnie jakaś Rumunia.. a za chwile patrze, kurde to Lublin ! ;O a teraz czytam komentarze, że to nie ważne że budynek wygląda jak kolorowy gów.. klocek, co jest z wami nie tak?? wychowaliście sie na polu? jakim trzeba byc prostakiem, żeby nie widziec jak wygląda to miasto teraz, a jak wyglądają miasta w innym państwach. Ja gdybym mieszkała w Lublinie to spaliłabym sie ze wstydu, że kiedys ktos przyjedzie do mojego miasta porobic zdjecia na pamiątke i ujrzy to coś. Normalnie jak kraj trzeciego świata, albo i gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...