Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mnie wkurzają także dzwony kościelne. Co z tym zrobić, by klecha nie bił w dzwony z samego rana i nie budził wszystkich wokół? Czy tych świętych krów prawo nie dotyczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jakieś hasełka; "Micha Domowa - rewolucja żoładkowa " lepsze ni sakłucanie spokoju nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nieudolni bracia z Jesz Burgera, który był wylęgarnią bakterii i zarazków chcą rozwinąć biznes tylko pod inną nazwą ale znowu w tragicznych warunkach sanitarnych i z beznadziejnym jedzeniem Ludzie czy Wy się nie boicie tego syfu co oni sprzedają??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, wyjedź do krajów arabskich, tam nie ma dzwonów.... jak Ci tak źle, poczuj smak innej cywilizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ateista napisał:
Mnie wkurzają także dzwony kościelne. Co z tym zrobić, by klecha nie bił w dzwony z samego rana i nie budził wszystkich wokół? Czy tych świętych krów prawo nie dotyczy?
(...)
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2012 r. o 17:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Morda w kubeł. O ile mi wiadomo to zyjemy w kraju konstytucyjnie swieckim i gowno mnie obchodzi ile mamy procent katolikow, żydów, arabów, hindusów czy ateistów, niech każdy bedzie równy wobec prawa. Kolege od dzwonow jak najbardziej popieram:)
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2012 r. o 17:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cytacie miał być post lubiniaka. Pomyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Odezwał się typowy polski katolik. A gdzie nauczanie waszego Papy o miłości do bliźniego? Pragnę również ci przypomnieć, że zdania zaczyna się od dużej litery.
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2012 r. o 17:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w napisał:
W cytacie miał być post lubiniaka. Pomyłka
A ja chyba przez pomyłke edytowałam Twój post... Przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu jakiś redakczoryna całe (...) przypisuje sobie JAK ZAUWAŻYŁEM TO JUŻ Z TYDZIEŃ Z GŁOŚNIKÓW NIC NIE LECI a akcja chyba w internecie jest od paru dni na wejście HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHA i tak się zajmuje ktoś takim (...). Mam nadzieję że Tych grajków - pijaczków co zbierają od przechodniów pieniądze KTOŚ W KOŃCU PRZEGONI
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2012 r. o 17:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stiuk napisał:
I znowu jakiś redakczoryna całe (...) przypisuje sobie JAK ZAUWAŻYŁEM TO JUŻ Z TYDZIEŃ Z GŁOŚNIKÓW NIC NIE LECI a akcja chyba w internecie jest od paru dni na wejście HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHA i tak się zajmuje ktoś takim (...). Mam nadzieję że Tych grajków - pijaczków co zbierają od przechodniów pieniądze KTOŚ W KOŃCU PRZEGONI
Ogłuchłeś tydzień temu! Wczoraj jeszcze ich szczekaczka nadal działała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuję na deptaku w Banku i nie ma co bić piany bo od środy jest cichutko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw "domowa micha" tych od (...).burgera, później "pyzata chata" z (...) i oryginalną czcionką skserowaną od "dobrej kuchni-pyza". W pierwszym i drugim przypadku jadłem i nie udało mi sie dojeść do końca. Jestem od 3 lat stałym klientem "Dobrej kuchni" z zielonej i raczej nie zmienie menu na podróbki. ACTA się nimi zajmie.
Ostatnio edytowany 28 stycznia 2012 r. o 21:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
(...) Odezwał się typowy polski katolik. A gdzie nauczanie waszego Papy o miłości do bliźniego? Pragnę również ci przypomnieć, że zdania zaczyna się od dużej litery.
"ci" też się pisze z dużej litery, zapamiętaj sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ stiuk Weź się w łeb palnij. Jakby nikt tym się nie zajął, to ciekawe czy ktokolwiek w tych restauracjach by myślał to wyłączyć... Pajac i krzykacz jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja nie mam z tym żadnego problemu - nawet popieram bo znikneli pijaczki grające na gitarze i wyłudzający pieniądze - A TO NIKOMU NIE PRZESZKADZAŁO jak jeden z drugim darł ryja z jednym utworem Wilków. I tu powinien się zastanowić ten redaktoRYJA że trzeba było tym się zająć a nie loakalami które mają jakiś pomysł na reklamę. Przechodzę deptakiem pare razy dziennie i nie czuję jakiegoś problemu że ktoś wpadł na jakiś pomysł reklamy. A jeszcze zauważę że restauracje nie gają już od wtorku - środy a artykuł mamy w sobotę ŻENADA (lokatorzy sami zrezygnowali z nadawania a on pisze że to dzięki niemu)hahhahahahh. Co zrobisz redaktorku jak pijaczki znowu będą grać na gitarach na deptaku i wyłudzać pieniążki - może zwrócisz im uwagę - NIE bo będziesz bał się by nie dostać kopa hahhahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
(...) Odezwał się typowy polski katolik. A gdzie nauczanie waszego Papy o miłości do bliźniego? Pragnę również ci przypomnieć, że zdania zaczyna się od dużej litery.
Następny mądry się odezwał od ojca Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech napisał:
@ stiuk Weź się w łeb palnij. Jakby nikt tym się nie zajął, to ciekawe czy ktokolwiek w tych restauracjach by myślał to wyłączyć... Pajac i krzykacz jesteś
(...) WY NAJLEPIEJ POZAMYKAĆ WSZYSTKICH I POKARAĆ A NAJLEPEIJ NA SZUBIENICĘ ODRAZU
Ostatnio edytowany 29 stycznia 2012 r. o 15:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...