Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trzeba będzie puścić reklamę na całą Polskę JAK NA ZAKUPY TO TYLKO DO LUBLINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech w Gali bedzie Multikino !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
Niech w Gali bedzie Multikino !
najpilniejsza rzecz dla mieszkańców Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiekszosc inwestycji skończy jak "Teatr w budowie", wiadukt na widoku, tunel pod racławickimi... ile już razy dziennik pisał o inwestycjach. Marne newsy ciągle to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plati1985 napisał:
wiekszosc inwestycji skończy jak "Teatr w budowie", wiadukt na widoku, tunel pod racławickimi... ile już razy dziennik pisał o inwestycjach. Marne newsy ciągle to samo
A jakie inwestycje produkcyjne 1/3 mieszkańców Lublina to studenci ,gdzie praca i dochody,póżniej handel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁADZE LUBLINA! PRZESTANCIE POZWALAC BUDOWAC CENTRA HANDLOWE!! ZAMIAST TEGO NIECH ROZWIJAJĄ SIE JAKIES FABRYKI! kto bedzie chodzil na zakupy? jak ludzie niemaja pieniedzy! trzeba dać lublinianom miejsca pracy w przemysle a nie kolejne sklepy!! do ktorych bedzie chodzic garstka ludzi!!!!!! PROTEST!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tych fabrykach mają niby produkować? Sznurek do snopowiązałek? I tak wszystko już jest z Chin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELAK napisał:
WŁADZE LUBLINA! PRZESTANCIE POZWALAC BUDOWAC CENTRA HANDLOWE!! ZAMIAST TEGO NIECH ROZWIJAJĄ SIE JAKIES FABRYKI! kto bedzie chodzil na zakupy? jak ludzie niemaja pieniedzy! trzeba dać lublinianom miejsca pracy w przemysle a nie kolejne sklepy!! do ktorych bedzie chodzic garstka ludzi!!!!!! PROTEST!!
Człowieku -obudź się!!! Na jakim Ty świecie żyjesz?! "Ludzie nie mają pieniędzy"?! Otwórz oczy i popatrz co się dzieje w centrach handlowych,w hipermarketach,itd. Tak się składa,że ostatnio przez 2 miesiące byłem częstym bywalcem sklepów RtvAgd. Byłem przerażony tym,co się tam dzieje -ludzie nagminnie kupowali:zmywarki oraz przeważnie duże telewizory (40cali lub większe). Ja kupując 22 calowy czułem się pośród nich jak dziad,którego rzekomo nie stać na duży telewizor -ale tu nie chodziło o brak pieniędzy,tylko o to,że akurat taki mały był mi potrzebny do małego pokoiku. Zobacz,co się dzieje w hipermarketach -i to nie tylko przed świętami,ale nawet przez cały "pozaświąteczny" czas.Zobacz ile zakupów ludzie mają w koszykach. Więc przestań bredzić,że ludzie pieniędzy nie mają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRODUKCJA lublinowi potrzebne są zakłady produkcyjne a nie handlowe. CO z tego ze można kupić jak niema zaco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELAK napisał:
WŁADZE LUBLINA! PRZESTANCIE POZWALAC BUDOWAC CENTRA HANDLOWE!! ZAMIAST TEGO NIECH ROZWIJAJĄ SIE JAKIES FABRYKI! kto bedzie chodzil na zakupy? jak ludzie niemaja pieniedzy! trzeba dać lublinianom miejsca pracy w przemysle a nie kolejne sklepy!! do ktorych bedzie chodzic garstka ludzi!!!!!! PROTEST!!
Kilka tygodni temu pojechałem do Carrefour na Al.Witosa w niedzielę około godz.13-stej. Pomyślałem: "niedziela południe -to chyba będzie mało ludzi,bo akurat pora obiadowa w świąteczny dzień,ludzie obiad jedzą w swym gronie rodzinnym -więc szybko wrócę". Jakież było moje zdziwienie,gdy zobaczyłem tłum ludzi oraz około 20 minut w kolejce do kasy stałem. Albo idź/jedź w tej chwili (Sylwester około godz.13stej) do któregoś z hipermarketów i zobacz "czy ludzie mają pieniądze?". Jeżeli sądzisz LUBELAKU ,że Lublinianie pieniędzy nie mają,to chyba "Twój Lublin" zaczyna się i zarazem kończy gdzieś na obrzeżach miasta,gdzie jakaś stara babuleńka w ponurym małym sklepiku kupuje chleb i mleko za ostatnie drobne pieniążki wysupłane z szarej szmatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
PRODUKCJA lublinowi potrzebne są zakłady produkcyjne a nie handlowe. CO z tego ze można kupić jak niema zaco.
O masz! -następny "Płaczek" się znalazł... To prawda,że potrzeba zakładów pracy i produkcyjnych -ale przestańcie brednie opowiadać,że ludzie pieniędzy nie mają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie nic nie powstaje prócz marketów i bloków mieszkalnych (deweloperka). Koniec tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby operatorem multipleksu zostało Multikino to razem z Cinema City i Heliosem (który ma się znaleźć w centrum handlowym od Echa) Lublin miałby wszystkich możliwych operatorów multipleksów obecnych na polskim rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek 408 napisał:
O masz! -następny "Płaczek" się znalazł... To prawda,że potrzeba zakładów pracy i produkcyjnych -ale przestańcie brednie opowiadać,że ludzie pieniędzy nie mają!
No to dlaczego publikatory płaczą na biedę i drogi "franek""oyro""i dolar".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy powstanie w Lublinie obiecana aleja im. Jarosława Kaczyńskiego, człowieka który swoją mądrością wyprzedził epokę ??????? Przecież cały Lublin czeka na to wydarzenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
enca napisał:
A kiedy powstanie w Lublinie obiecana aleja im. Jarosława Kaczyńskiego, człowieka który swoją mądrością wyprzedził epokę ??????? Przecież cały Lublin czeka na to wydarzenie!!!
Jak to?! To Ty nic nie wiesz??? -przecież już powstaje! -to trasa z Lublina do Piask będzie się tak nazywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować!! Budować ,bo jak na Lublin to zdecydowanie za mało jest takich obiektów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek 408 napisał:
Kilka tygodni temu pojechałem do Carrefour na Al.Witosa w niedzielę około godz.13-stej. Pomyślałem: "niedziela południe -to chyba będzie mało ludzi,bo akurat pora obiadowa w świąteczny dzień,ludzie obiad jedzą w swym gronie rodzinnym -więc szybko wrócę". Jakież było moje zdziwienie,gdy zobaczyłem tłum ludzi oraz około 20 minut w kolejce do kasy stałem. Albo idź/jedź w tej chwili (Sylwester około godz.13stej) do któregoś z hipermarketów i zobacz "czy ludzie mają pieniądze?". Jeżeli sądzisz LUBELAKU ,że Lublinianie pieniędzy nie mają,to chyba "Twój Lublin" zaczyna się i zarazem kończy gdzieś na obrzeżach miasta,gdzie jakaś stara babuleńka w ponurym małym sklepiku kupuje chleb i mleko za ostatnie drobne pieniążki wysupłane z szarej szmatki.
to dotyczy części populacji miasta Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy w miescie stana zdjecia naszego nadrozszego premiera Kim Donk Tuska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...