Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IPN: Nie wiemy, czy wyniesiono więcej wniosków

Utworzony przez Poczekaj, 7 kwietnia 2009 o 21:36 Powrót do artykułu
Gdyby mi jakaś instytucja spaliła moich szpicli za pomocą ujawniania ich współpracy też bym zaszkodził jej poprzez taką prowokację.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dratwa to przy tym szyciu to jak PO przy PSL. Zreszta co za roznica - i jedno i drugie to rozowy salon...
0
Coś cienki ten IPN jeżeli jeszcze nie znalazł sprawców ale i tak może liczyć co najwyżej na ordery.
0
To się dzieje co przewidywałem,usłużne media pokazują jaki to jest niby bałagan w IPN a sprzyjający rząd wymyśli ustawę aby ograniczyć naukowe działanie tej instytucji.Nie tak dawno historię Polski pisano w Moskwie a dzisiaj gdzie będzie się ją pisało????????????????Londynie,Nowym Jorku czy Jerozolimie?
0
ja stawiam na doktora Libionkę
0
Przychylam się do podejrzeń "Poczekaja",że to wszystko zbyt grubymi nićmi szyte:anonimowy czytelnik,anonimowa przesyłka,anonimowy śmietnik. Ktoś miał i ma w tym interes.Gdybym to ja rzeczywiście znalazł coś podobnego na jakimś śmietniku to podałbym przynajmniej do wiadomości redakcji swoje podstawowe dane.Dobrze,że prokuratura zajęła się tym"znaleziskiem"-życzę jej sukcesu !!!
0
Zapraszam na blog: jacek-czerniak.blog.onet.pl Polecam w szczgólności lekturę tekstu Polityczna żonglerka ludzkimi losami. Dowiecie się tam kto z telewizji lubelskiej uprawia serwilizm wobec mocodawców z IPN-u i co ten dziennikarz robił za minionego ustroju. Chodzi o niejakiego Adama Sikorskiego
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: