Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IPN: Nie wiemy, czy wyniesiono więcej wniosków

Utworzony przez Poczekaj, 7 kwietnia 2009 r. o 21:36 Powrót do artykułu
Gdyby mi jakaś instytucja spaliła moich szpicli za pomocą ujawniania ich współpracy też bym zaszkodził jej poprzez taką prowokację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dratwa to przy tym szyciu to jak PO przy PSL. Zreszta co za roznica - i jedno i drugie to rozowy salon...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś cienki ten IPN jeżeli jeszcze nie znalazł sprawców ale i tak może liczyć co najwyżej na ordery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się dzieje co przewidywałem,usłużne media pokazują jaki to jest niby bałagan w IPN a sprzyjający rząd wymyśli ustawę aby ograniczyć naukowe działanie tej instytucji.Nie tak dawno historię Polski pisano w Moskwie a dzisiaj gdzie będzie się ją pisało????????????????Londynie,Nowym Jorku czy Jerozolimie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja stawiam na doktora Libionkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychylam się do podejrzeń "Poczekaja",że to wszystko zbyt grubymi nićmi szyte:anonimowy czytelnik,anonimowa przesyłka,anonimowy śmietnik. Ktoś miał i ma w tym interes.Gdybym to ja rzeczywiście znalazł coś podobnego na jakimś śmietniku to podałbym przynajmniej do wiadomości redakcji swoje podstawowe dane.Dobrze,że prokuratura zajęła się tym"znaleziskiem"-życzę jej sukcesu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na blog: jacek-czerniak.blog.onet.pl Polecam w szczgólności lekturę tekstu Polityczna żonglerka ludzkimi losami. Dowiecie się tam kto z telewizji lubelskiej uprawia serwilizm wobec mocodawców z IPN-u i co ten dziennikarz robił za minionego ustroju. Chodzi o niejakiego Adama Sikorskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...