Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ITD chce odebrać licencję Contbusowi. Wniosek u prezydenta

Utworzony przez Komu Nista, 22 lutego 2011 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Rozkułaczać kułaka - a potem nie jeść!!! Polska jest aktualnie na 72 miejscu wolności i swobód gospodarczych w świecie. Po tej decyzji i działaniach władz wskoczy pewnie o kilka pozycji wyżej. Koncesje, licencje, pozwolenia, zezwolenia i kontrole - żeby to mogło wogóle funkcjonować w ciągu ostatniego roku przybyło ponad 30 tysiecy urzędników... Dług publiczny RP przekracza juz 737 mld PLN Rozkułaczxać kułaka, a póżniej nie jeść!!! Ps. Czy ITD skontrolowała już zgodność z normami czasu pracy kierowców lubelskiego urzędu marszałkowskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Contbusie nie odnotowano czasu dojazdu kierowców z bazy przy al. Kraśnickiej na przystanki przy ulicy Ruskiej lub przerywano rejestrację jeśli kierowca zbliżał się do granicy 10 godzin za kierownicą Kierowcy-idioci jeżdzących na 2 karty albo bez karty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu Nista napisał:
Koncesje, licencje, pozwolenia, zezwolenia i kontrole - żeby to mogło wogóle funkcjonować w ciągu ostatniego roku przybyło ponad 30 tysiecy urzędników... Dług publiczny RP przekracza juz 737 mld PLN [/quote] No własnie niepotrzebne to, chętnie kupiłbym jakiegoś grata i wio do stolicy [quote name='Komu Nista' timestamp='1298354108' post='440762'] Ps. Czy ITD skontrolowała już zgodność z normami czasu pracy kierowców lubelskiego urzędu marszałkowskiego?
ITD kontroluje zgodność czasu pracy kierowców z dyrektywą 561/2006 matołku, a ta nie obowiązuje kierowców pojazdów o DMC do 3,5 t, więc nie trafiłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak odebrać prawa jazdy wszystkim, którzy tak zarzucają Contbusowi nadmierną prędkość?!?!?!?!Absurdem jest to, że Ci panowie/panie jeżdża do warszawy w czasie 5-6 godz zgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wreszcie ucywilizować transport w Polsce. Szczególnie chamską jazdę TIR-ów i busów osobowych. Buraki pokupili sobie CB radio i myślą ,że są ponad prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za różnica skoro i tak jeżdżą po dwa busy na jednym rozkładzie... Praktykowane od wielu lat w tej firmie. Owszem, dla pasażera jest super i wzorem dla innych firm, ale jeśli idzie o przewały w czasie pracy, prędkości itp. to też są liderem.
Gość napisał:
w Contbusie nie odnotowano czasu dojazdu kierowców z bazy przy al. Kraśnickiej na przystanki przy ulicy Ruskiej lub przerywano rejestrację jeśli kierowca zbliżał się do granicy 10 godzin za kierownicą Kierowcy-idioci jeżdzących na 2 karty albo bez karty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No własnie niepotrzebne to, chętnie kupiłbym jakiegoś grata i wio do stolicy ITD kontroluje zgodność czasu pracy kierowców z dyrektywą 561/2006 matołku, a ta nie obowiązuje kierowców pojazdów o DMC do 3,5 t, więc nie trafiłeś.
jeśli samorząd województwa nie potrafi zorganizować rozsądnego transportu do stolycy to niech się nie wpie .....a a IDT niech się zajmie tirami a nie wszystkim co się porusza po drodze. Donek zafundował nam państwo policyjne do kwadratu ale popierajcie go nadal bo PIS to był obciach? chyba w tym kraju wraz z cięciami budżetowymi obięli wszystkim jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś absurd!! 169 km w ciągu 3 godzin 20 min w XXI wieku??? To może furmankami będziemy jeździć, będzie bezpieczniej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto by było opisać przyjacielskie relacje po miedzy prezydentem a właścicielem opisywanej firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tydzień jeżdżę na trasie Warszawa-Lublin i zawsze, ale to zawsze dogania mnie jakiś Conttbus i wyprzedza. A jadę z prędkością 100km/h na trasie. Ile więc musi jechać bus? Na moje oko 120km/h...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To jakiś absurd!! 169 km w ciągu 3 godzin 20 min w XXI wieku??? To może furmankami będziemy jeździć, będzie bezpieczniej???
Wychodzi ŚREDNIA prędkość ok 60km/h. Jak na polskie polne drogi to całkiem nieźle, więc nie pień się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Co tydzień jeżdżę na trasie Warszawa-Lublin i zawsze, ale to zawsze dogania mnie jakiś Conttbus i wyprzedza. A jadę z prędkością 100km/h na trasie. Ile więc musi jechać bus? Na moje oko 120km/h...
Nie może tyle. Mają w busach "kagańce" na 100 km/h. Działające "kagańce". Sprawdzone. Więc licznik dobrze Ci przekłamuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałem Contbusa jak jak gnał trasą łazienkowską w Warszawie ja jechałem 80 tak jak znaki pokazują a on śmignął koło mnie chyba ze 100 na godzinę albo szybciej skacząc z pasa na pas jak by jechał karetką pogotowia. Myślałem że ta wariacka jazda kiedyś się skończy. Jak widzę busy to wiem że zaraz jakiś numer wytną, młodzi kierowcy którzy prowadzą nie zdają sobie sprawy co to jest odpowiedzialność. Jak chcą szybko to na tor wyścigowy. Tacy z was katolicy że w niedzielę do kościołka a potem szaleństwo na drodze, a to grzech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę iż w tym kraju maxymalna prędkość dla pojazdów przystosowanych do przewozu osób powyżej 9, zwanych potocznie autobusami i busami wynosi 70 km/h poza terenem zabudowanym, to jest jak najbardziej realny i prawidłowy czas.
olo napisał:
Wychodzi ŚREDNIA prędkość ok 60km/h. Jak na polskie polne drogi to całkiem nieźle, więc nie pień się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Nie może tyle. Mają w busach "kagańce" na 100 km/h. Działające "kagańce". Sprawdzone. Więc licznik dobrze Ci przekłamuje.
Teoretycznie mają, w rzeczywistości mieli... To tak samo jak z Tachografami, elektroniczne oszukuje się jeszcze prościej niżeli klasyczne mazaki, które 99% kierowców zawodowych starej daty, umie rozbierać bez uszkadzania plomb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawe na co te "kagańce" im zakładają skoro na obwodnicy Garwolina w niedzielę jechałem przepisowe 120 km/h i wyprzedziły mnie dwa contbusy po kolei, więc 130 km/h na pewno mieli. Na trasie jeżdżę 90-100km/h i za każdym razie kilka busików nie tylko contbusa mnie wyprzedza. Ostatnio "Misura" i coś tam jeszcze.
a napisał:
Nie może tyle. Mają w busach "kagańce" na 100 km/h. Działające "kagańce". Sprawdzone. Więc licznik dobrze Ci przekłamuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEMU a może dlaczego JEDZIECIE DO WARSZAWY ZOSTAŃCIE U SIEBIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ta holota jedzie do tej warszaway no po co kto u nas bedzie pracowal ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duże łapówki pewnie poszły za wywalenie contbusa z rynku dawno nie było takiej nagonki na żadną firmę prawie całe studia jeżdziłem contbusem do Warszawy i złego słowa na nich temat nie powiem jak się komuś nie podoba niech nie jezdzi z nimi tylko zasyfionym wiecznie spoznionym i przeladowanym PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni im zabrać licencje jeżdzą jak kaskaderzy jadąc do Warszawy 100 zostaje wyprzedzany przez busa na wzniesieniu i podwojnej ciągłej i takie zjawisko jest nagminie tolerowane przez policje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...