Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sztandar na zawsze wyprowadzic. jest szansa!!!!!!!!!!!! .Pragnę tego .Nie cierpie komunistów.Sierakowską szanuje kurowskiego też .Czerniak kurczuk złomaniec to typowi aparadczycy Ale do jasnej cholery po co tkwili w tym systemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerretura polityczna, emerytura polityczna, emr...............................................................................................................................................................................................................................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu??? to już jest niesmaczne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z tymi starymi komuchami!!!!! Nic nie zrozumieli ,że tylko młodzi mogą odmienić lewicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z komuną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwona gnido kogo ty reprezentujesz Jakie autorytety wywodza sie z twojego Ugrupowania ....jaruzel kiszczak romkowski Gomulka...itd te smiecia juz dawno Zeszly ze sceny zostaly ludzkie nedzne Kreatury i ty do nich nalezysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starowiny na emeryturach politycznych a glupoty we lbach.Kreatury jak babcia Sierakowska pejsaty i brodaty Hartman paszly wy mi z ekranikow bo jestescie malutczy i sprosni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już raz namieszała co szkodzi dalej mieszać Miller mówił,że od mieszania herbata nie robi się słodsza,ale trza mieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawić wnuki !!!~O ile je masz;/. Dała byś sobie spokój...ileż można oglądać te same gęby, które nic nie robią - wręcz szkodzą społeczeństwu. WON !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszka Wanda Wasilewska? cóż za podobieństwo, wow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izabela Sierakowska ma dopiero 69 lat (rówieśniczka Leszka Millera). Dajcie kobiecie dorobić do skromnej emerytury.  :D Młodzi ludzie zawsze mogą wyjechać na zmywak do GB. Emerytom już nie wypada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z tymi starymi komuchami!!!!! Nic nie zrozumieli ,że tylko młodzi mogą odmienić lewicę.
A i prawicę także
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wiadomość! Brakowało mi pani Izabelli w polityce. Pozdrowienia z Lubartowa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mn  
Super wiadomość! Brakowało mi pani Izabelli w polityce. Pozdrowienia z Lubartowa :)
Mnie nie brakowało tej pani.Podzielam te opinie .odpocząć,zająć sie biznesem.Czas na młodych w polityce.Nie PIs nie PO juz nie lewica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie, żeby żyłka wam nie pękła! :) Możecie sobie hejterzyć 24/24 z przerwą na małe co nieco, ale miejcie świadomość, że wasze nienawistne komentarze odbieram jak wykonywanie partyjnych poleceń. Nawet nie obchodzi mnie, czy darmo to robicie, czy zleceniodawcy wyceniają wasze wierszówki :)) Nie interesuje mnie, czy strach waszymi gaciami trzęsie, czy jesteście na dopalaczach. Róbcie swoje, a ja zrobię swoje i zagłosuje na panią Izę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za babcia? Kto to w ogóle jest? Jakiś wykopany z cmentarza PZPR "członek z ramienia przesunięty na czoło"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie głosowac na ruchawkę Palikota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech takie i POdobne nazwiska trafią jak najszybciej na śmietnik historii. Zmieńmy Polskę odsuwając od władzy zdrajców i lewactwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izabel! Izabel znowu obrałaś wymarzony cel, ach Izabel spójrz w lustro i obaczysz ten cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy w naszym narodowym muzeum polityki! Po lewej stronie mogą Państwo podziwiać eksponat dinozaura z epoki PRL z okolic Lublina, wskrzeszonego do egzystencji w ramach projektu ochrony ginącej lewicy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...