Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sztandar na zawsze wyprowadzic. jest szansa!!!!!!!!!!!! .Pragnę tego .Nie cierpie komunistów.Sierakowską szanuje kurowskiego też .Czerniak kurczuk złomaniec to typowi aparadczycy Ale do jasnej cholery po co tkwili w tym systemie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Emerretura polityczna, emerytura polityczna, emr...............................................................................................................................................................................................................................................................................
0
znowu??? to już jest niesmaczne !!!
0
Precz z tymi starymi komuchami!!!!! Nic nie zrozumieli ,że tylko młodzi mogą odmienić lewicę.
0
Precz z komuną
0
Czerwona gnido kogo ty reprezentujesz Jakie autorytety wywodza sie z twojego Ugrupowania ....jaruzel kiszczak romkowski Gomulka...itd te smiecia juz dawno Zeszly ze sceny zostaly ludzkie nedzne Kreatury i ty do nich nalezysz
0
Starowiny na emeryturach politycznych a glupoty we lbach.Kreatury jak babcia Sierakowska pejsaty i brodaty Hartman paszly wy mi z ekranikow bo jestescie malutczy i sprosni.
0
już raz namieszała co szkodzi dalej mieszać Miller mówił,że od mieszania herbata nie robi się słodsza,ale trza mieszać.
0
Bawić wnuki !!!~O ile je masz;/. Dała byś sobie spokój...ileż można oglądać te same gęby, które nic nie robią - wręcz szkodzą społeczeństwu. WON !!!.
0
Towarzyszka Wanda Wasilewska? cóż za podobieństwo, wow!
0
Izabela Sierakowska ma dopiero 69 lat (rówieśniczka Leszka Millera). Dajcie kobiecie dorobić do skromnej emerytury.  :D Młodzi ludzie zawsze mogą wyjechać na zmywak do GB. Emerytom już nie wypada.
0
Precz z tymi starymi komuchami!!!!! Nic nie zrozumieli ,że tylko młodzi mogą odmienić lewicę.
A i prawicę także
0
Super wiadomość! Brakowało mi pani Izabelli w polityce. Pozdrowienia z Lubartowa :)
0
Mn  
Super wiadomość! Brakowało mi pani Izabelli w polityce. Pozdrowienia z Lubartowa :)
Mnie nie brakowało tej pani.Podzielam te opinie .odpocząć,zająć sie biznesem.Czas na młodych w polityce.Nie PIs nie PO juz nie lewica.
0
Uważajcie, żeby żyłka wam nie pękła! :) Możecie sobie hejterzyć 24/24 z przerwą na małe co nieco, ale miejcie świadomość, że wasze nienawistne komentarze odbieram jak wykonywanie partyjnych poleceń. Nawet nie obchodzi mnie, czy darmo to robicie, czy zleceniodawcy wyceniają wasze wierszówki :)) Nie interesuje mnie, czy strach waszymi gaciami trzęsie, czy jesteście na dopalaczach. Róbcie swoje, a ja zrobię swoje i zagłosuje na panią Izę
0
Co to za babcia? Kto to w ogóle jest? Jakiś wykopany z cmentarza PZPR "członek z ramienia przesunięty na czoło"?
0
Będziecie głosowac na ruchawkę Palikota?
0
Niech takie i POdobne nazwiska trafią jak najszybciej na śmietnik historii. Zmieńmy Polskę odsuwając od władzy zdrajców i lewactwo!
0
Izabel! Izabel znowu obrałaś wymarzony cel, ach Izabel spójrz w lustro i obaczysz ten cel.
0
Witamy w naszym narodowym muzeum polityki! Po lewej stronie mogą Państwo podziwiać eksponat dinozaura z epoki PRL z okolic Lublina, wskrzeszonego do egzystencji w ramach projektu ochrony ginącej lewicy...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: