Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"W nowej placówce osoby nietrzeźwe nie tylko dojdą do siebie, ale też będą mogły skorzystać z fachowej pomocy. Tak przynajmniej deklaruje miasto. – Będziemy oferować im wsparcie terapeutyczne – mówi Bobowska."     Buhahaha, z pewnością 3/4 tam trafiających oczekuje fachowej pomocy.   a Po drugie ponad 300zl za nocleg w takim miejscu? nie wiem, kto wymyśla tam na górze te ceny, ale to chore!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, kto był kiedyś w szpitalu to wie jak to wygląda z osobami pijanymi. Lekarze są od leczenia a nie zajmowania się pijakami. Jak jest pijany to na wytrzeźwiałke, chyba że ma jakiś uraz to i tak pojedzie na pogotowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po cichutki, ze wstydem, wracamy do starych sprawdzonych rozwiązań, które obowiązywały w tak znienawidzonym i złym PRL i komunie .... może tak teraz zredukujemy liczbę urzędników do stano sprzed 1989 roku? Wszak jest cała masa szybkich komputerów, one sobie same poradzą bez nadzoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ja widzę jak menele będą płacić 300 zł. 616
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale za 302 zł to chyba już ze śniadaniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="rzekł Sphinx" post="1005287" timestamp="1424705444"] Po cichutki, ze wstydem, wracamy do starych sprawdzonych rozwiązań, które obowiązywały w tak znienawidzonym i złym PRL i komunie .... może tak teraz zredukujemy liczbę urzędników do stano sprzed 1989 roku? Wszak jest cała masa szybkich komputerów, one sobie same poradzą bez nadzoru.[/quo Wiesz, mój drogi, ja akurat jestem tym urzędnikiem. Powiem ci na moim przykładzie, że polskim urzędom daleko do doskonałości. Papierologia jest ogromna - co nie jest wymysłem urzędników. Narzucane są nam z góry. Z jednej strony mówią nam o ograniczeniu biurokracji, a na drugi dzień dostajemy wytyczne które wręcz przeciwnie dorzucają tylko dodatkowe bzdurne papiery. Co do komputerów - mój drogi pobożne życzenia. Systemy zupełnie niedostosowane do wymagań. Szybkość ? Poł godziny na zalogowanie to i tak dobrze. I tak wymieniać mogę dużo, ale ja też chcę pracować i za coś żyć. Dlatego wkurzają mnie takie komentarze. A kim ty jesteś. Może twój zawód jest zbyteczny a urzędnicy płacą na ciebie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 zł za wytrzeżwiałke dla miasta ? a ile dostają szpitale za taką samą usługe??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu będzie normalnie! A nie ze wozi policja smierdziuchow po szpitalach.tylko od razu na nową wytzewialke. W końcu straż miejska do roboty się weźmie tak jak w innych miastach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze powinna być maksymalna stawka, wódka jest dla mądrych ludzi. Owszem nie ze wszystkich ściągnie się ale zbierze się raz czy dwa czy trzy niech opracuje czy odsiedzi. To kwestia komornika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie dlaczego cała operacja już na starcie ma kosztować milion. Potrzebne są standardy unijne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co? może tak na początek za zdrowie Pań! i do żłobka?własnie złożyłem zegarek Nowakowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze powinna być maksymalna stawka, wódka jest dla mądrych ludzi. Owszem nie ze wszystkich ściągnie się ale zbierze się raz czy dwa czy trzy niech opracuje czy odsiedzi. To kwestia komornika.
pewnie  ,że jest dla mądrych,dlatego ją pijemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powrot do bolszewizmu - państwo sprzedaje wódkę pobierając akcyzę i jeszcze cie mogą zamknąć bo wystarczy dowolny zarzut typu przejście na czerwonym świetle i 0,7promila i juz jedziesz na izbę bo niejeden cham policjant tak postepuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...