Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to zbrodniarz kto mu dał naukowiec
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Naukowiec mówił a Tusk strzelał. Tusk został ukarany? tak. Dostał milion euro pensji. Zatem strzelanie do ludzi popłaca.
-1
To nie naukowiec ,naukowcy to inteligentni ludzie z dystansem do otaczającej rzeczywistości ,a to normalny tłuk z doktoratem z resztą teraz takich na pęczki, a jeszcze gorzej że z habilitacją
0
nie powinien byc na uczelni,
0
szm...ta
0
Szczerość nie popłaca. Warto ważyć słowa, tym bardziej że media "polskie", nie są polskie. W drugą stronę nie byłoby problemu.
0
pan Artur Górak powinien być natychmiast usunięty z uczelni, to nie naukowiec, to zwykły przestępca nawołujący do mordowania ludzi. JAKO ABSOLWENT UMCS NIE ŻYCZĘ SOBIE BY MOJE NAZWISKO BYŁO KOJARZONE Z TYM NIEDOROZWOJEM.
0
Co za bydło pracuje na tym UMCS.Wszyscy się powinni odciąć od takiego pseudoprofesora.Ja np.nie chciałbym żeby moje dzieci uczyły się w tej szkolce
0
Jak można to coś nazwać naukowcem ? Wstyd UMCS !!!!!!
0
gdy to coś atakuje naszych posłów fizycznie nie uwzględniając rożnych epitetów przeszkadza w wykonywaniu obowiązków powierzonych przez nas wyborców to jest w porządku, w odwrotną stronę ninimalny gest jest piętnowany przez wszelkie media- coś tu jest nie tak.
-1
Komunistyczna uczelnia broni ludzi. Cały dom pęka ze śmiechu. Te umcsowskie esbeki mają Polaków w głebokiej czarnej dziurze!
-1
Bydle nie naukowiec
0
Gość w UK dostał rok więzienia za plasterek bekonu który rzucił pod drzwi meczetu W Więzieniu został znaleziony martwy ebana poprawność.
0
Gość w UK dostał rok więzienia za plasterek bekonu który rzucił pod drzwi meczetu W Więzieniu został znaleziony martwy ebana poprawność.
0
0
CZY BYDLOSZEWSKI maturzysta Przeprosil za bydlo?
0
Taki idol minionego salonu mówił o bydle. Nkt go po sadach nie ciagal... ciekawe dlaczego? Miał L4 z AUSCHWITZ.
0
A BOLEK kazał pałować i co? Nikogo nie musiał przepraszać.
0
Super!, zgadzam się z jego słowami Ci ludzie to bydło....
0
Berliner Zietung: "Ze strony Węgier i Polski Europie grozi większe niebezpieczeństwo niż ze strony zastępów morderców Państwa Islamskiego". JAKO POLAK - JESTEM DUMNY Z NASZEGO RZADU. SZACUN DLA WEGROW TAKŻE :)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: