Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bartoszewski: BYDLO BYDLO BYDLO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOBLISTA BOLEK POKOJOWY: PALOWALBYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak Michałowski lewak - kolega Żuka chłopa będzie teraz ciągał za bzdury. Ciekawe kogo zatrzymano za sianie nienawiści i groźby karalne z "festynów" pod sejmem. A ciebie się czepiają to jest sprawiedliwość. Trzymaj się!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co on tam robi ? Humanistyka, nauki społeczne i prawo UMCS to postkomuna rodem z PKWN, jedyne co wartościowe na UMCS to nauki matematyczno-przewodnicze - trzymają poziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eden odważny a tu takie larum. Jak ich guru Wałęsa kazał wszystkich pałować to było OK To jest przykład jak punkt widzenia a właściwie wrzeszczenia zależy od punktu siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden odważny a tu takie larum. Jak ich guru Wałęsa kazał wszystkich pałować to było OK To jest przykład jak punkt widzenia a właściwie wrzeszczenia zależy od punktu siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOBLISTA BOLEK POKOJOWY: PALOWALBYM Bartoszewski: BYDLO BYDLO BYDLO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak Michałowski lewak - kolega Żuka chłopa będzie teraz ciągał za bzdury. Ciekawe kogo zatrzymano za sianie nienawiści i groźby karalne z "festynów" pod sejmem. A ciebie się czepiają to jest sprawiedliwość. Trzymaj się!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kogo zatrzymano za sianie nienawiści i groźby karalne z "festynów i cyrków lewackich" pod sejmem. A ciebie się czepiają to jest sprawiedliwość. Trzymaj się!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden odważny a tu takie larum. Jak ich guru Wałęsa kazał wszystkich pałować to było OK To jest przykład jak punkt widzenia a właściwie wrzeszczenia zależy od punktu siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOBLISTA BOLEK POKOJOWY: PALOWALBYM Bartoszewski: BYDLO BYDLO BYDLO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co on tam robi ? Humanistyka, nauki społeczne i prawo UMCS to postkomuna rodem z PKWN, jedyne co wartościowe na UMCS to nauki matematyczno-przewodnicze - trzymają poziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Pan odważnym człowiekiem i wiem że większość wykładowców uniwersytetów ma podobne poglądy jak Pan lecz strach w państwie demokratycznym jest zrozumialy doświadczył tego Pan doktor Dariusz Ratajczak były wykładowca Uniwersytetu Opolskiego który za dążenie do ujawnienia prawdy zapłacił najwyższą cenę. Panie Arturze niech się Pan trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło bydło i jeszcze raz bydło w dodatku głupie. Bo jeśli kto nie jest sędzią i nie ma interesu w bronieniu ich przywilejów to jest bydlakiem debilem, którego najlepiej odstrzelić. To jest nad kasta. Dziecko z normalnej ( nie prawniczej) rodziny nie ma możliwości zostać sędzią. No chyba, że w Siedlcach albo Radzyniu. Dostać się na specjalizacje sędziowską bez pleców w korporacji sędziowskie ... łatwiej w totka wygrać. Podobnie jak z lekarzami tylko, że specjalizację lekarską można zrobić za granicą (moje dwie córki właśnie kończą spec. we Francji) bo tu się nie "nadawy" Jeśli ten głupi naród się nie obudzi zostaniemy niewolnikami nad kast. Była szansa ale Duda to spie... przestraszył się rozhisteryzowanych zmanipulowanych głupców... Ja mam 50 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeden z użytkowników portalu" jak pisze autor to pracownik Wydziału Humanistycznego UMCS i pewnie prywatnie kolega? Góraka. Taki charakter ma ta rozmowa...Ale co zależy grillować kolejny dzień temat skoro wena niczego innego nie podpowiada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOBLISTA BOLEK POKOJOWY: PALOWALBYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam strzelać nie kazano. Wstąpiłem na działo. I spojrzałem na Plac. Stu KODowców stało. Tych agentów ruskich ciągną się szeregi i tych merkelowskich niczym morza brzegi. I widziałem ich wodza, jak kucyk poprawił, a potem przez tubę nudno o Kaczyńskim prawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozbawić wszelkich tytułów naukowych za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzki pan naukowiec.może wystara się o posadkę w "uczelni"pana rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że p.k.Pawłowicz również powinna być ukarana za swoje wulgaryzmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...